بهترین منبع سیگنال فارکس و ارز دیجیتال

پرشین الیت چه کمکی به ما می‌کند؟ در دنیای امروز یکی از بهترین راه‌های کسب درآمد معاملات آنلاین در بازار بین‌المللی فارکس و همین‌طور ترید، ارز دیجیتال است، اما برای ورود به دنیای فارکس و ارز دیجیتال، باید مهارت کافی وجود داشته باشد تا فرد دچار خسارت نشود. بهترین و مطمئن‌ترین روش برای جلوگیری از ایجاد خسارت، یافتن چند کانال سیگنال فارکس و ارز دیجیتال معتبر و عضویت در آن‌ها است تا درنهایت یک معاملهٔ مطمئن و سودآور از طریق آن‌ها صورت بگیرد. حال باید دید که این کانال‌های معتبر را از کجا بیابیم و چگونه در آن‌ها عضو شویم.

عضویت در معروف‌ترین کانال‌های VIP خارجی سیگنال فارکس و ارز دیجیتال

اگر تریدر ارز دیجیتال یا معامله‌گر فارکس هستید، احتمالاً نام کانال‌های تلگرامی معروف سیگنال دنیا به گوشتان خورده‌است. این کانال‌ها سیگنال‌های معروف‌ترین و حرفه‌ای‌ترین تریدرهای دنیا را که مربوط به پلتفرم معاملاتی فارکس و انواع ارز دیجیتال است منتشر می‌کنند و شما با اعتماد به این سیگنال‌ها احتمال کسب بالاترین سود در معاملات را به حداکثر می‌رسانید.

درواقع تیم پرشین الیت کار شما را راحت کرده و به‌طور مداوم این کانال‌ها را بررسی می‌کند، پس از آن امکان دسترسی شما به اطلاعات بیش از 100 کانال را می‌دهد. درست است که عضویت در این کانال‌ها رایگان نیست، اما سودی که شما از طریق تحلیل سیگنال‌ها در این کانال‌های معتبر به‌دست می‌آورید، بسیار بالاتر از هزینه‌ٔ ناچیزی است که برای عضویت در این کانال‌ها پرداخت می‌کنید.

هرکدام از این کانال‌ها از اعضای خود مبلغی در حدود 100 الی 500 دلار دریافت می‌کنند. در حالی که شما با پرداخت مبلغ کمتر در این تیم، به اطلاعات ارزشمند بیش از 100 کانال مهم تلگرامی فارکس و ارز دیجیتال دسترسی می‌یابید.

 • نحوهٔ عضویت در کانال‌های سیگنال ارز دیجیتال و فارکس

این عضویت چگونه امکان‌پذیر است؟ پرشین الیت حق عضویت تمامی این کانال‌ها را پرداخت کرده و در آن‌ها عضو است. کاری که شما می‌کنید این است که محصول سیگنال فارکس یا ارز دیجیتال را خریداری کرده و مابقی کارها را به این تیم واگذار می‌کنید. در مدت زمان کوتاهی در یک کانال‌ تلگرامی به نام All in one عضو شده و همین‌طور لینک کانال‌های مشابهٔ کانال‌های اصلی سیگنال به شما ارائه می‌شود. سیگنال‌های ارسالی در کانال‌های اصلی در کمتر از دو ثانیه به کانال‌های کپی (کانال‌هایی که شما در آن‌ها عضو هستید) ارسال می‌شود. روزانه بیش از 50 سیگنال در کانال تلگرامی به شما ارسال می‌شود و شما می‌توانید از این تحلیل‌ها و سیگنال‌ها در معاملات خود و کسب سود با خیال راحت استفاده کنید.

توضیح دربارهٔ محصولات پرشین الیت؟

شاید برای شما این سؤال پیش بیاید که این کانال‌ها چه نوع تحلیل‌هایی را ارائه می‌دهند و تحلیل آن‌ها مربوط به سیگنال فارکس است یا ارز دیجیتال. برخی از این کانال‌ها درزمینهٔ سیگنال فارکس فعالیت دارند و برخی دیگر درزمینهٔ ارز دیجیتال.

 • محصول سیگنال فارکس

با محصول کانال سیگنال فارکس خارجی که توسط تیم پرشین الیت در اختیار شما قرار گرفته‌است، دیگر نگرانیی بابت دریافت سیگنال برای معاملات فارکس نخواهید داشت. این تیم کانال‌های مختلفی را که سیگنال فارکس را ارائه می‌کنند بررسی کرده و با انتخاب بهترین‌ها، امکان دسترسی شما به بیش از 100 کانال را با حداقل هزینه میسر می‌کند، بنابراین نیازی نیست تا مثل سابق به‌دنبال کانال معتبر برای دریافت سیگنال بگردید. با خرید محصول ذکرشده می‌توانید سودآوری معاملات خود را تا حد زیادی تضمین کنید.

 • محصول سیگنال ارز دیجیتال

یکی دیگر از محصولاتی که پرشین الیت ارائه می‌دهد، مربوط به سیگنال ارز دیجیتال است. از طریق خریداری این محصول، شما به تعداد بالایی (112 کانال) از کانال‌هایی که توسط این تیم بررسی و جمع‌آوری شده‌است دسترسی داشته و دیگر نیازی به استفاده از کانال‌های رایگان و نامعتبر ندارید. جستجو و یافتن کانال معتبر کاری زمان‌بر و مشکل است و شما با خرید محصول ذکرشده، به جای صرف هزینه و وقت زیاد، می‌توانید به کمک سیگنال‌های تریدرها و تحلیلگران معتبر، به انجام معاملات پرسود از طریق ترید ارز دیجیتال بپردازید.

کانال‌های معروف سیگنال ارز دیجیتال و فارکس

اگر از یک تریدر با تجربه بپرسید که لیست چند کانال معتبر برای ارائه سیگنال را به شما معرفی کند، احتمالاً تعداد کمی را به خاطر خواهد آورد و کمتر تریدری وجود دارد که لیست 100 کانال سیگنال را در ذهن خود داشته باشد. یکی از مزایای محصول پرشین الیت این است که تعداد کانال‌های زیادی را به‌عنوان منبع سیگنال‌ها انتخاب کرده‌است. چند نمونه از این کانال‌ها در زیر آورده شده‌است:

 1. Vvip Adam Moradi
 2. Coinsignals
 3. Always win
 4. Signals Lifetime
 5. Mehrabi
 6. ALL IN ONE
 7. matcoiner
 8. Crypto Plus
 9. Kingsman Repass forex & Crypto
 10. Clup Maali Plus
 11. CRYPTO AMAN
 12. Rastad
 13. Arzcoach
 14. 100eyes

و بسیاری از کانال‌های دیگر.

صرافی‌های مورداستفاده برای سیگنال‌های پرشین الیت

سیگنال‌هایی که در کانال‌های تلگرامی ارائه می‌شوند، در تمام صرافی‌های موجود ازجمله بایننس، کوکوین، کوینس و صرافی bingx قابل استفاده هستند. استفاده از این سیگنال‌ها حتی در صرافی‌های ایرانی نیز امکان‌پذیر است.

جمع‌بندی

دریافت سیگنال فیوچرز و اسپات معتبر برای کسب سود در معاملات بازارهای جهانی، از دغدغه‌های تریدرهای فارکس و ارز دیجیتال است. هرچقدر هم که در این زمینه تجربه داشته باشید، بازهم ممکن است اشتباهاتی را در معاملات خود انجام دهید. در سطح جهانی تریدرها و تحلیلگران حرفه‌ای بازار ارز دیجیتال و فارکس سیگنال‌هایی را ارائه می‌دهند که دسترسی به آن‌ها رایگان نیست، اما خوشبختانه این سیگنال‌ها در ایران نیز قابلیت استفاده دارند و کاربران ایرانی می‌توانند برای دریافت سیگنال ارز دیجیتال و فارکس از مراجع معتبری همچون پرشین الیت، Signalsblue و Coinsignals استفاده کنید. در این سایت‌ها امکان دسترسی به کانال‌های معتبر جهانی که درزمینهٔ ارائه سیگنال معتبر فعالیت دارند امکان‌پذیر است.

عملکرد این سایت‌ها به‌گونه‌ای است که شما در ازای پرداخت مبلغ ناچیزی، به تعداد زیادی از سیگنال‌های ارزشمند ارز دیجیتال و فارکس به‌صورت روزانه دسترسی پیدا می‌کنید و این امر باعث سهولت معاملات می‌شود. برای عضویت در کانال‌های تلگرامی سیگنال ارز دیجیتال، می‌توانید به سایت پرشین الیت با نشانی https://persianelite.org مراجعه کرده و محصول موردنظر خود را دریافت کنید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.