پرفروش‌ترین گوشی های شیائومی از ابتدا

شیائومی در طول دوره فعالیت خود از ابتدا تا کنون محصولات زیادی را تولید و در کشورهای مختلف به فروش رسانده است. پرچمداران، میان رده ها و حتی محصولات اقتصادی که طرفداران خاص خود را داشته اند. پرفروش ترین دستگاه های شیائومی سال به سال تغییر می کنند، اما بعضی از دستگاه هایی که شیائومی فروخته، محبوب ترین دستگاه هایی هستند که برای سالیان طولانی در صدر جدول فروش قرار داشته و هنوز هم توسط فروشگاه های مختلف عرضه می شوند و طرفداران خود را دارند.

در ادامه خواهیم دید که پرفروش ترین گوشی های هوشمند شیائومی کدام مدل ها هستند.

گوشی هوشمند Xiaomi Redmi Note 8/Pro

شیائومی ردمی نوت 8 و نوت 8 پرو که در سال 2019 عرضه شدند، یکی از پرفروش ترین دستگاه هایی بودند که شیائومی و ردمی تا کنون ساخته اند. از محصولات خانواده Redmi Note 8 در سال اول بیش از 25 میلیون گوشی هوشمند فروخته شد که با توجه به قیمت گوشی شیائومی ردمی نوت ۸ پرو یک آمار بسیار مناسب به شمار می رود.

نظرات کاربران

اکثر کاربرانی که از ردمی نوت 8 پرو استفاده کرده اند، اعلام کردند که هرگز چنین دستگاه قدرتمندی را ندیده اند. اکثر آنها در مورد تلفن مبالغه کرده و می گویند که “این گوشی بهترین تلفنی است که بشر تا به حال ساخته است” و هیچ محصولی مانند آن نخواهد بود. با این حال، کاربران گوشی هوشمند Redmi Note 8 گفته اند که این گوشی در زمان خود یک میان رده عالی بود. یکی از ویژگی هایی که در زمان عرضه این محصول روی آن مانور بالایی داده می شد کیفیت دوربین ۶۴ مگاپیکسلی آن بود.

پرفروش‌ترین گوشی های شیائومی از ابتدا

گوشی هوشمند POCO X3/X3 Pro

گوشی های هوشمند پرفروش پوکو، X3 و X3 Pro، محصولاتی بودند که به جایگاه Redmi Note 8 Pro نزدیک شدند. مشخصات، کیفیت ساخت، تجربه کاربری و همه چیز در این دستگاه ها درکنار یکدیگر عالی بود. از گوشی هوشمند POCO X3 و X3 Pro بیش از 2 میلیون دستگاه فروخته شد. به عنوان مثال تنها 100.000 دستگاه در روز فروش Flipkart فروخته است.

نظرات کاربران

دو گوشی میان رده ی POCO X3 و POCO X3 Pro دلیل موجهی برای حضور در جمع پرفروش ترین دستگاه های شیائومی دارند، و آن دلیل این است که این گوشی های هوشمند بهترین محصولات با این عملکرد قیمتی هستند که در سال 2022 ساخته شده اند.

گوشی هوشمند POCO F3

POCO F3 نیز یکی از پرفروش ترین گوشی های هوشمند سری شیائومی POCO است که تا کنون ساخته شده است. POCO F3 همه ی ویژگی های جذاب در مورد عملکرد و تجربه کاربر را داراست. با توجه به اینکه سیستم عامل دستگاه های POCO کدگذاری ضعیفی دارد، ممکن است به خوبی دیگر گوشی های شیائومی نباشد اما POCO F3 مطمئناً یک قاتل پرچمدار است. POCO F3 بیش از 2 میلیون دستگاه همراه با سری POCO X3 در اولین روزهای عرضه خود فروخته است.

نظرات کاربران

مطمئناً POCO F3 یک پرچمدار سطح پایین خوب است، اکثر کاربران نظرات مثبتی در مورد خوب بودن POCO F3 داشته اند. صفحه نمایش، SOC، رم، گزینه های حافظه داخلی و باتری، تجربه ای عالی را برای کاربران به ارمغان می آورند. این محصول یکی از پرفروش ترین دستگاه های شیائومی است که تا کنون ساخته شده است.

پرفروش‌ترین گوشی های شیائومی از ابتدا

گوشی هوشمند شیائومی ردمی نوت 7

در ابتدای سال 2019، سری Redmi Note 7 معرفی و فروش آن آغاز شده است. سری های ردمی نوت 7 یک دستگاه میان رده عالی برای استانداردهای سال 2019 بود. Redmi Note 7 توسط بسیاری از افراد به دلیل قیمت مناسبب در برابر عملکرد آن خریداری می شد. اما در پایان سال 2019، Redmi Note 7 با جدیدترین نسخه اواخر سال 2019، Redmi Note 8 و Redmi Note 8 Pro جایگزین شد. جالب است بدانید که ردمی نوت 7 تا کنون فروش بیش از 16.3 میلیون دستگاه را تجربه کرده است.

نظرات کاربران

اکثر کاربرانی که از Redmi Note 7 استفاده کرده اند، اعلام کرده اند که یکی از بهترین تجربه های استفاده از گوشی های میان رده در ابتدای سال 2019 را تا زمان عرضه Redmi Note 8 داشته اند. تجربه کاربری عالی، دوربین عالی و نرم افزار عالی باعث شده تا Redmi Note 7 یک تجربه فراموش نشدنی برای کاربران آن باشد و این موضوع توضیح می‌ دهد که چرا Redmi Note 7 یکی از پرفروش ترین گوشی های هوشمند شیائومی بوده است.

گوشی هوشمند شیائومی می 8

شیائومی می 8 پرفروش ترین پرچمدار شیائومی از ابتدا تا کنون است که در سال ۲۰۱۸ عرضه شد. این محصول ظاهری شبیه آیفون X دارد که با پشتیبانی از قفل مادون قرمز و تشخیص چهره پشتیبانی می کند. گوشی هوشمند Mi 8 یک نسخه عجیب و در عین حال زیبا از شیائومی بود، Mi 8 ماه ها پس از عرضه به فروش 6 میلیون دستگاه رسید.

نظرات کاربران

گوشی هوشمند Xiaomi Mi 8 تجربه ای عالی برای کاربرانی بود که می خواستند حس آیفون X را با بودجه کمتر تجربه کنند. با سنسورهای مادون قرمزی که از سیستم امنیتی تشخیص چهره سه بعدی پشتیبانی می کنند، تجربه Mi 8 در سال 2018 در جامعه اندرویدی ب نظیر بود و همین موضوع توضیح می دهد که چرا گوشی شیائومی Mi 8، یکی از پرفروش ترین دستگاه های شیائومی بوده است.

پرفروش‌ترین گوشی های شیائومی از ابتدا

گوشی هوشمند Xiaomi Mi 9T/Pro

نسخه های میان رده/ پرچم دار 2019 شیائومی، شیائومی Mi 9T و Mi 9T Pro، یکی از پرفروش ترین دستگاه های شیائومی هستند، عمدتاً به دلیل تجربه استفاده از یک گوشی هوشمند تمام صفحه. اکثر مردم این گوشی را به دلیل منحصر به فرد بودن در زمان عرضه ی آن خریداری کردند. از گوشی هوشمند Mi 9T در 4 ماه 3 میلیون نسخه فروخته شد.

جمع بندی

در این مطلب نگاهی داشتیم به شش گوشی هوشمند برند شیائومی از ابتدای فعالیت آن تا کنون. محصولاتی که به دلیل قیمت مناسب و کیفیت بالا حتی خرید گوشی هواوی را تحت تاثیر قرار داده است. به نظر شما این لیست در سال ۲۰۲۳ تغییر خواهد کرد؟ شما تجربه استفاده از گوشی های هوشمند برند شیائومی را دارید؟

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.