بهترین متخصص ارتودنسی در غرب تهران

انتخاب متخصص ارتودنسی برای داشتن چهره و لبخندی زیبا، یک تصمیم مهم است. ارتودنسی معمولا یک فرآیند طولانی دارد، به همین دلیل باید مطمئن شوید با متخصص ارتودنسی احساس راحتی می‌کنید و از مهارت او اطمینان کامل دارید. تجربه ارتودنسی چیزی است که تا پایان عمر به یاد خواهید داشت، بنابراین باید به دنبال بهترین باشید. انتخاب یک متخصص ارتودنسی برای کسی که تجربه‌ای در این زمینه ندارد، ممکن است کمی پیچیده و سخت باشد. بنابراین بهتر است از دیگران که چنین تجربه‌ای داشته‌‌اند کمک بگیرید. اگر قصد ارتودنسی دندان‌های خود یا فرزندتان را دارید، در اینجا می‌خواهیم شما را با بهترین متخصص ارتودنسی در غرب تهران یعنی متخصصان باتجربه زنجیره مراکز دندانپزشکی زمرد آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین-متخصص-ارتودنسی

چه زمانی باید به متخصص ارتودنسی مراجعه کنید؟

در حالت ایده‌آل، افراد باید از کودکی و قبل از ۷ سالگی توسط یک متخصص ارتودنسی معاینه شوند. متخصص ارتودنسی با معاینه دندان‌های کودک می‌تواند مشکلات جزئی مربوط به دندان‌های در حال ظهور، رشد فک و … را تشخیص دهد. با شناسایی زودهنگام این مشکلات، می‌توان آن‌ها را کنترل و در صورت لزوم اصلاح کرد. درمان زودهنگام، بهترین راه برای جلوگیری از ایجاد مشکلات جدی دهان و دندان است. اما اگر در کودکی هرگز نزد متخصص ارتودنسی نرفتید چه؟ خبر خوب این است که هرگز برای درمان ارتودنسی دیر نیست. با این حال، همه افراد، نیازی به مراجعه به متخصص ارتودنسی ندارند. شما در صورتی نیاز به خدمات ارتودنسی دارید که:

  • دندان‌های شما کج و شلوغ هستند یا زیاد از هم فاصله دارند
  • فک زیرین شما بیش از حد جلو یا بیش از حد عقب است
  • لبخند صاف‌تری می‌خواهید
  • در جویدن، گاز گرفتن یا صحبت کردن مشکل دارید

با کمک یک متخصص ارتودنسی، می‌توانید درمان مورد نیاز برای کامل شدن لبخند خود را دریافت کنید. داشتن دندان‌های صاف و مرتب نه تنها عزت نفس شما را افزایش می‌دهد، بلکه موجب اصلاح نحوه جویدن غذا و صحبت کردن شما نیز می‌شود.

آشنایی با خدمات ارتودنسی زنجیره مراکز دندانپزشکی زمرد

زنجیره مراکز دندانپزشکی زمرد، زیر نظر شرکت تامین سلامت ملائک با شعار «دندانپزشکی برای همه» راه‌اندازی شده است. این زنجیره شامل پنج کلینیک دندانپزشکی در غرب تهران است که کلیه خدمات درمانی و زیبایی دندان را به مراجعین ارائه می‌کنند. ارتودنسی دندان یکی از خدماتی است که توسط متخصصین حرفه‌ای و باتجربه این مرکز با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت برای کودکان و بزرگسالان انجام می‌شود. کلینیک‌های دندانپزشکی زنجیره زمرد شامل کلینیک دیبا در شهرک غرب، سماء در منطقه ۲۲ در شهرک شهید باقری، کلینیک صدف در کارگر شمالی، کلینیک مینا در ستارخان و کلینیک شبانه‌روزی صادقیه در فلکه اول صادقیه است.

یکی از ویژگی‌های خدمات ارتودنسی این مراکز دندانپزشکی این است که بیماران می‌توانند در جریان استریلیزاسیون وسایل و تجهیزات مورد استفاده برای درمان خود قرار بگیرند و از روند ضدعفونی کردن و بهداشتی بودن آن‌ها مطمئن شوند. همچنین این امکان فراهم شده تا مراجعه‌کنندگان بتوانند از انبار مرکزی این کلینیک‌ها بازدید کنند و از کیفیت مواد مصرفی و اعتبار برند آن‌ها اطمینان حاصل کنند. مدیریت زنجیره مراکز دندانپزشکی زمرد برای رفاه حال مراجعه‌کنندگان، با ۳۲ بیمه تکمیلی قرارداد همکاری امضا کرده و افراد تحت پوشش بیمه‌های تکمیلی برای ارتودنسی دندان‌های خود و خانواده‌شان، پایین‌ترین هزینه ممکن را پرداخت خواهند کرد.

خدمات-ارتودنسی-زنجیره-مراکز-دندانپزشکی-زمرد

ویژگی‌های بهترین متخصص ارتودنسی در غرب تهران

هنگام انتخاب یک متخصص ارتودنسی خوب برای خود یا فرزندتان، باید به چیزی بیش از خدماتی که توسط متخصص ارائه می‌شود تمرکز کنید و بر روی شخصیت پزشک و چگونگی روابط وی با بیماران توجه داشته باشید. در اینجا می‌خواهیم به بیان ویژگی‌های متخصصین ارتودنسی زنجیره مراکز دندانپزشکی زمرد بپردازیم که موجب شده به عنوان بهترین متخصص ارتودنسی در غرب تهران شناخته شوند.

با بیماران، تعامل نزدیک و راحتی دارند

ویزیت دندانپزشکی ممکن است برای کودکان و بزرگسالان کمی ترسناک باشد. به همین دلیل متخصصین ارتودنسی کلینیک‌های زنجیره زمرد به ارتباط صمیمانه با مراجعین خود اهمیت می‌دهند. آن‌ها قبل از هر اقدامی با بیمار خود صحبت می‌کنند تا آن‌ها احساس راحتی کنند. همچنین زمانی که فرآیندهای درمان ارتودنسی ناراحت‌کننده می‌شوند، به آن‌ها آرامش می‌دهند. این رابطه تعاملی مثبت، به کودکان و بزرگسالان کمک می‌کند تا احساس راحتی داشته و برای ویزیت بعدی اشتیاق داشته باشند.

قابل اعتماد هستند

قابل اعتماد بودن جزء حیاتی هر مراقبت پزشکی مرتبط با دندان است. ارتودنتیست‌ها باید اجسام فلزی تیزی را در دهان بیماران خود قرار دهند. اگر در هر مرحله از این فرآیند، بیمار احساس کند که به دندانپزشک اعتماد ندارد، یا ممکن است دندانپزشک به هر طریقی به او صدمه بزند، می‌تواند برای او ناراحت‌کننده و آزاردهنده باشد. همچنین توجه به این نکته ضروری است که درمان ارتودنسی فرآیندی است که چند سال طول می‌کشد و بنابراین نیاز است که بیمار در موقعیتی قرار گیرد که با صحبت‌های متخصص ارتودنسی کاملا آسوده‌خاطر شود. متخصصین ارتودنسی کلینیک‌های زنجیره زمرد، تلاش می‌کنند تا اعتماد بیماران را به خود جلب کنند و اگر بخشی از فرآیند کمی دردناک باشد، با انجام تمام اقدامات لازم برای اطمینان از کاهش درد، شرایط راحتی بیمار خود را فراهم می‌کنند.

بهترین-متخصص-ارتودنسی-در-غرب-تهران

به جزئیات توجه می‌کنند

بهترین متخصص ارتودنسی در غرب تهران به جزئیات توجه می‌کند. اصلاح دندان به هیچ وجه به سادگی سایر خدمات دندانپزشکی نیست. ارتودنسی نیاز به فردی دارد که به جزئیات توجه زیادی داشته باشد تا ببیند آیا وضعیت دندان‌های بیمار از زمانی که استفاده از بریس، اینویزیلاین یا پروتزهای مصنوعی خود را شروع کرده‌ است، بهبود یافته یا خیر.

متخصص ارتودنسی مراکز دندانپزشکی زنجیره زمرد در استفاده از پروتز، اینویزیلاین و بریس دقت می‌کنند تا مطمئن شوند که آن‌ها مناسب بیمار هستند. در غیر این صورت، ممکن است موجب ایجاد درد و ناراحتی بیمار شوند و روند بهبودی را از مسیر خود خارج کنند. یک ناهماهنگی کوچک در اجرای صحیح ارتودنسی می‌تواند بیمار را با مشکلات جدی روبرو کند.

با کودکان مهربان و باحوصله هستند

برخی ارتودنتیست‌ها با بزرگسالان راحت هستند، اما وقتی نوبت به کودکان می‌رسد، اصلا صمیمی و باحوصله نیستند. متخصصین ارتودنسی مراکز دندانپزشکی زنجیره زمرد با مهربانی به کودکان آرامش می‌دهند تا کودک هنگام ویزیت یا فرآیند ارتودنسی احساس راحتی کند. زیرا ارتودنتیست اگر نتواند اعتماد و توجه کودکان را به خود جلب کند، نمی‌تواند هیچ کاری برای دندان‌های آن‌ها انجام دهد.

شنونده خوبی هستند

این مقوله یکی از جنبه‌های مهارت‌ فردی است که متخصصین ارتودنسی مراکز زنجیره زمرد از آن بهره‌مند هستند. شنونده خوب بودن یک هنر است که بهتر است توسط یک ارتودنتیست خوب بکار گرفته شود. این ویژگی موجب می‌شود تا متخصص ارتودنسی برای پیاده‌سازی روند درمانی، تصورات از پیش تعیین‌شده خود را از بیمار کنار بگذارد، به صحبت‌های او توجه کند و نگرانی‌های بیمار را در نظر بگیرد.

سخن پایانی

در نهایت، مهم است که بدانید مراقبت‌های بهداشتی از دندان و به ویژه ارتودنسی یک تعامل طولانی‌مدت است که ممکن است خسته‌کننده و کمی دردناک باشد. بنابراین انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی می‌تواند این مشکلات را مرتفع کند و موجب شود بیمار در طول درمان خود احساس راحتی و آرامش داشته باشد. متخصصین ارتودنسی مراکز دندانپزشکی زنجیره زمرد، آماده‌اند تا خدمات خود را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به شما ارائه دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر و گرفتن نوبت کلینیک دندانپزشکی، به سایت tsmalaek.com مراجعه کنید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.