آموزش عکاسی عروس و داماد آتلیه روبان

آموزش عکاسی عروس و داماد آتلیه روبان

هنگامی که شما به تازگی در دنیای عکاسی عروسی شروع کرده اید، ثبت تصاویر خیره کننده می تواند فوق العاده دلهره آور به نظر برسد. پس از همه، شما فقط یک فرصت برای عکاسی از روز بزرگ دارید. هیچ شانس دومی وجود ندارد.

اما نترس! گرفتن عکس های شگفت انگیز در روز بزرگ کاملاً در اختیار شماست. به آتلیه روبان ،با تجربه ترین آتلیه عروس در اصفهان اعتماد کنید، آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت نیست. من به شما بهترین آموزش عکاسی عروس و دامار را میدهم. در واقع، با تکنیک‌های مناسب و کمی دانش، در راه ثبت لحظاتی عالی خواهید بود که باعث می‌شود زوج‌ها و خانواده‌هایشان خاطرات عروسی خود را برای همیشه گرامی بدارند.

1. یک لیست شات ایجاد کنید

یکی از بهترین توصیه‌هایی که برای گرفتن عکس‌های عروسی خیره‌کننده دریافت کرده‌ام این است که این زوج از قبل برنامه‌ریزی کنند و به عکس‌های خاصی که در روز بزرگشان می‌خواهند فکر کنند.

یک چک لیست از این عکس ها ایجاد کنید تا بتوانید آنها را یکی یکی علامت بزنید. این نکته به ویژه در مورد عکس های خانوادگی بسیار ارزشمند است. به من اعتماد کن، نمی‌خواهی عکس‌ها را پس بگیری، فقط برای اینکه بفهمی فراموش کرده‌ای که زوج درخشنده را با مادربزرگ ثبت کنی.

این فقط در مورد عکس های خانوادگی نیست . شما همچنین باید جزئیات کوچکی را که مهم هستند، مانند عکس حلقه‌ها و چیدمان زیبای میز، شناسایی کنید.

آموزش عکاسی عروس و داماد

2. یک هماهنگ کننده عکس خانوادگی پیدا کنید

عروسی ها زیبا هستند و اغلب به خوبی سازماندهی شده اند، اما بخشی از روز وجود دارد که می تواند به یک گردباد آشفته تبدیل شود: عکس های خانوادگی. مردم در همه جهات پراکنده می شوند، پویایی های مختلف خانواده وارد بازی می شوند و رخی از مهمانان ممکن است در چند روحیه جشن افراط کرده باشند.

برای اطمینان از یک جلسه عکاسی خانوادگی آرام، زوجین را وادار کنید تا یکی از اعضای خانواده را به عنوان “کارگردان” عکس انتخاب کنند. آنها مانند ژنرال عکس خود شما خواهند بود، نیروها را جمع می کنند و نمایش را در جاده نگه می دارند. هماهنگ‌کننده عکس همه را گرد هم می‌آورد، به شما کمک می‌کند آنها را در موقعیت مناسبی قرار دهید و مطمئن شوید که همه چیز به آرامی جریان دارد. به عبارت دیگر، در حالی که زوج از جشن ها لذت می برند، مسئولیت را بر عهده خواهند گرفت.

با داشتن یک هماهنگ‌کننده عکس خانوادگی، از از دست دادن عکس‌های مهم در لیست خود جلوگیری می‌کنید و کل روز به مراتب کمتر برای همه افراد درگیر اعصاب خردکن خواهد بود.

3. مکان را جستجو کنید

قبل از روز بزرگ، مطمئن شوید که به محل برگزاری عروسی سفر کرده اید و با محیط اطراف آشنا شده اید. حالا، می‌دانم که برخی از حرفه‌ای‌ها ممکن است این مرحله را رد کنند، اما به من اعتماد کنید، این یک تغییر دهنده بازی است! کاوش در مکان از قبل به شما برتری می دهد. بهترین موقعیت‌ها را برای گرفتن عکس‌های خیره‌کننده و اینکه نور چگونه جادویی خود را به نمایش می‌گذارد، احساس خواهید کرد. به‌علاوه، اگر آن‌ها تمایل به این کار دارند، می‌توانید حتی برای چند عکس نامزدی به عنوان جایزه، زوج را همراه خود بیاورید .

4. آماده کن!

وقتی صحبت از عکاسی عروسی به میان می آید، آماده سازی عنصر مخفی موفقیت است. شما هرگز نمی دانید چه چیزی ممکن است در یک روز بزرگ توپ را پرتاب کند، بنابراین بسیار مهم است که به خوبی آماده باشید. در اینجا چند نکته کلیدی برای اطمینان از آمادگی شما برای ثبت آن لحظات فراموش نشدنی وجود دارد:

اول و مهمتر از همه، برای هر گونه غافلگیری غیرمنتظره آب و هوا برنامه ای در جیب پشتی خود داشته باشید. مادر طبیعت می تواند غیرقابل پیش بینی باشد، اما اگر برنامه B را در آستین خود داشته باشید، غافلگیر نخواهید شد.

5. توقعات را با زوجین تعیین کنید

قبل از شروع برنامه ریزی برای روز بزرگ، مهم است که انتظارات روشنی داشته باشید. این مرحله بسیار مهم است زیرا تضمین می‌کند که در همان صفحه هستید و آماده ثبت روز خاص آنها هستید.

اول از همه، کار و سبک منحصر به فرد خود را به آنها نشان دهید. این به آنها کمک می کند تا عروسی خود را که به زیبایی از طریق لنز شما ثبت شده است تصور کنند (و شاید آنها را تشویق کند که عکس های خاصی را درخواست کنند).

در مرحله بعد، گفتگوی آزاد با زوجین داشته باشید تا اهداف آنها را درک کنید. بفهمید که آنها می خواهند با عکس های عروسی خود به چه چیزی برسند. آیا آنها رویای ثبت لحظات صمیمانه، عکس های صادقانه یا عظمت مراسم را در سر می پرورانند؟ دانستن خواسته های آنها به شما این امکان را می دهد که رویکرد خود را مطابق با آن تنظیم کنید.

آموزش عکاسی عروسی

6. از جزئیات کوچک عکس بگیرید

وقتی صحبت از عکاسی عروسی به میان می آید، فقط مربوط به زوج خوشبخت و مهمانان سرزنده نیست. جواهرات پنهان و جزئیات دقیقی که این رویداد را واقعاً خاص می کند را از دست ندهید.

برای گرفتن عکس هایی از حلقه های خیره کننده، طرح های پیچیده پشت لباس ها، کفش های ظریف، دسته گل های پر جنب و جوش، چیدمان دقیق میزها و حتی منوهای جذاب وقت بگذارید. این چیزهای کوچک ممکن است بی اهمیت به نظر برسند، اما دنیایی از معنا برای زوجین دارند. به‌علاوه، آنها حس جذابیت بیشتری را به آلبوم نهایی اضافه می‌کنند.

کمی مطمئن نیستید که روی کدام جزئیات تمرکز کنید؟ وب سایت عکاسان عروسی مورد علاقه خود را برای برخی ایده ها بررسی کنید.

به یاد داشته باشید که این چیزهای کوچک هستند که اغلب دارای بیشترین اهمیت هستند و قدرت آن را دارند که بعداً خاطرات گرامی را زنده کنند! با مراجعه به سایت و پیج اینستاگرام آتلیه ها میتوانید بهترین جزئیات و ترفند هارا یاد بگیرید . از بهترین آتلیه در اصفهان به آتلیه دیده نگار ، آتلیه روبان و آتلیه آدینه میتوان اشاره نمود.

7. یک عکاس عروسی دوم بیاورید

آوردن یک عکاس دوم می تواند بازی را تغییر دهد. این به معنای کمتر دویدن در طول مراسم و سخنرانی ها است و به یک عکاس اجازه می دهد تا روی آن عکس های کلاسیک و رسمی تمرکز کند در حالی که عکاس دیگر تمام آن لحظات گرانبها و صمیمانه را ثبت کند.

8. نحوه استفاده از نور پراکنده را بیاموزید

توانایی استفاده موثر از نور پراکنده در عکاسی عروسی بسیار مهم است زیرا بسیاری از کلیساها و مکان های سرپوشیده اغلب دارای شرایط کم نور هستند. اگر می‌توانید از فلاش استفاده کنید، در نظر بگیرید که آیا تابش نور از روی سطح مناسب خواهد بود (به یاد داشته باشید که تابش نور از روی سطح رنگی می‌تواند باعث ایجاد رنگ‌آمیزی شود)، یا سرمایه‌گذاری در پخش‌کننده فلاش نرم کردن نور مفید خواهد بود.

9. عکس های خود را در پذیرایی نمایش دهید

یکی از مزایای قابل توجه عکاسی دیجیتال بی واسطه بودن آن است. اخیراً، من متوجه یک روند هیجان انگیز در بین عکاسان شده ام: آوردن رایانه به پذیرایی، آپلود عکس های گرفته شده در اوایل روز، و نمایش آنها به عنوان یک نمایش اسلاید چرخشی در طول شب. این یک عنصر لذت بخش به شب اضافه می کند، و زوج عروسی اغلب این پیش نمایش عکس ها را دوست دارند!

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.