قیمت های نجومی مشاوره کنکور و هزینه مناسب مشاوره تحصیلی

 

در این بازار داغ مشاوره درسی و مشاوره کنکور متاسفانه خیلی از مشاوران درسی به دنبال سو استفاده های مالی از خانواده ها می باشند و همچنین افراد غیر متخصص و دانشجویان تازه کار با قیمت مشاور کنکور نجومی در این عرصه زیاد شده است.

اینکه مشاور با تجربه باشد و یا دانشجوی پزشکی، وقتی نیاز و احتیاج دانش آموز و خانواده او را مشاهده می کند، قیمت را نجومی افزایش می دهد. حال با این شرایط چه باید کرد وقتی داشتن مشاور و برنامه ریزی در سال کنکور و در سال های پایه تحصیلی واجب است؟ در این شرایط اقتصادی چگونه می توان نیاز های درسی را برطرف کرد؟

هزینه مشاور کنکور

به چه مشاوری اعتماد کنیم؟

با کمی تحقیق در فضای اینترنت متوجه می شوید که علاوه بر مشاوران قدیمی که با قیمت های نجومی مشاوره می دهند و کم کم خود را بازنشسته کرده اند و تمامی مراحل مشاوره توسط تیم آنها انجام می شود، هر دانش آموزی که به تازگی دانشجو شده است؛ دم از مشاوره تحصیلی می زند که برخی با هزینه های بسیار پایین اما بدون کیفیت و تجربه کار می کنند و برخی نیز با اعتماد به نفس بالا به دنبال در آمد های نجومی هستند.

اما سوال اصلی این است که که برای انتخاب مشاور درسی با هزینه مناسب مشاوره تحصیلی در سال های مدرسه و سال کنکور چه ملاک هایی را قرار دهیم؟

1- در مرحله اول باید به تجربه مشاوره توجه کنید به هیچ عنوان به دانشجویان تازه کار که صرفا نام دانشجو پزشکی و… را به یدک می کشند، اعتماد نکنید.

2- تخصص در امر مشاوره بسیار مهم است. مشاوره به عنوان یک علم شناخته شده است پس باید به دنبال فردی باشید که در این زمینه تحصیلات مرتبط و تخصصکافی داشته باشد.

3- به مشاوری که انجام امور را به دانشجویان وامی گذارد به هیچ عنوان اعتماد نکنید. خیلی از مراکز مشاوره به اعتبار نام فلان مشاور تاسیس شده است اما وقتی در مشاوره های سالانه آنها ثبت نام می کنید متوجه می شوید که آن مشاوری که به خاطر او ثبت نام کرده اید و موسس مرکز مشاوره است اصلا مشاوره نمی دهد و برنامه ریزی نمی داند.

بلکه افرادی که طی ساعت های کوتاه آموزش دیده اند برنامه ریزی انجام می دهند. اعتماد به این افراد برای ساختن آینده خود اصلا کار منطقی نیست. بلکه باید به سراغ افرادی بروید که علاوه بر تخصص و تجربه ، کلیه امور مشاوره شما توسط خود ایشان انجام شود ، از مشاوره درسی و انگیزشی گرفته تا برنامه ریزی و پیگیری و پشتیبانی

4- مورد بعدی در انتخاب مشاور این است که هزینه مناسب و معقولی در برابر خدماتی که ارائه می دهد، دریافت کند. هزینه های چند صد میلیونی برای قبولی تضمینی پزشکی اصلا قابل اجرا و قابل باور نیست. بلکه یک مشاور حرفه ای به اندازه خدماتی که ارائه می دهد، هزینه دریافت می کند.

5- دریافت تضمین کیفیت از مشاوری که انتخاب می کنید. در زمان انتخاب مشاور بهترین کار این است که یکجا ثبت نام نکنید. بهترین تضمین کیفیت برای مشاوره درسی، مشاوره های ماهیانه می باشد که قرار دادهای مالی به صورت ماهانه تنظیم شود و شما بعد از یکماه فرصت ارزیابی مشاور را داشته باشید و در صورت رضایت ادامه دهید.

بهترین مشاور کنکور

انتخاب بهترین مشاور کنکور تهران

خیلی از دانش آموزان به دنبال انتخاب بهترین مشاور کنکور هستند و برای اینکه انتخاب درست و قابل اعتمادی داشته باشید باید به ویژگی هایی که قطعا در طول سال تحصیلی و سال کنکور به آنها نیاز خواهید داشت توجه داشته باشید.

مهم ترین فاکتور هایی که یک  مشاور تحصیلی باید داشته باشد:

  • دانشجو و دستیار  نباشد.
  • پشتیبانی  مشاوره داشته باشد.
  • قیمت مناسب داشته باشد.
  • سابقه و تجربه بالا داشته باشد.

لیست بهترین مشاوران تهران و مقایسه از نظر قیمت مشاوره کنکور و ویژگی ها

1– بهروز پرتوی :

مشاوری متخصص و با تجربه وتنها فردی که اعتقادی به حضور تازه کار و دانشجو ندارد. مشاوره و برنامه ریزی در مجموعه او توسط خود آقای پرتوی انجام می شود، از جلسات فردی و خصوصی مشاوره تا برنامه ریزی های مخصوص به هر داوطلب و پیگیری و پشتیبانی و آزمون. موسسه مشاوره دکتر پرتوی مطالبق با هر بودجه و سلیقه ای پکیج های مشاوره دارد و به نسبت خدماتی که ارائه می دهد هزینه های مناسبی را در نظر گرفته است که مطابق با بودجه خانواده ها می باشد.

همچنین مشاوره های کنکور و پایه دکتر پرتوی چه در طرح های مشاوره VIP و چه در پکیج های اقتصادی تضمین کیفیت ماهانه دارند. یعنی شما ماه به ماه پیش می رویدکه اگر رضایت داشتید ماه های بعد ادامه دهید. و همین امر موجب تداوم کیفیت بالای مشاوره می شود. آقای پرتوی دارای 14 سال سابقه مفید در امر آموزش می باشد که متخصص جوانی که مولف 6 جلد کتاب در زمینه معرفی رشته های دانشگاهی، تندخوانی و تقویت حافظه و محاسبات سریع ریاضی می باشد.

در کل در بین مشاوران تهران می توان آقای بهروز پرتوی را به عنوان یکی از مشاوران کار درست در تهران دانست که هر ساله نیز تعداد کمی دانش آموز می پذیرد تا فرصت کافی برای رسیدگی به هر کدام را داشته باشند.

و البته هر کسی عاری از ایراد نیست، باید بگوییم ایشان فردی سخت گیر هستن که داوطلبینی که هدف معمولی پیش رفتن را دارند ، برایشان کار سخت می شود.

2-محمد رضا پوردستمالچی :

فردی نام آشنا در صدا و سیما که با برنامه های گزینه 2 معروف شده است. یکی از معایب مرکز مشاوره او این است که هزینه مشاوره را به صورت یکجا دریافت می کند و معمولا در اواسط سال افت کیفیت مشاوره و برنامه ریزی ها را شاهد هستیم. محمد رضا پوردستمالچی ماهی یک مرتبه مشاوره های گروهی برگزار می کند و دانشجویان او هر 2هفته یکبار یک برنامه ریزی کلی به دانش آموزان ارائه می دهند. یکی از معایب این مجموعه تعدد بالای دانش آموزان می باشد که موجب می شود برای هر دانش آموز زمان کمی در نظر گرفته شود.

3-رامین نیکخو :

فردی قدیمی در عرصه مشاوره که نام او این روز ها در بیزینس بیشتر به چشم می خورد و کم کم از مشاوره درسی فاصله گرفته است.

4-علی میر صادقی :

ویژگی مثبت علی میر صادقی تحصیلات او در زمینه روانشناسی است اما متاسفانه قیمت های نجومی مشاوره که توسط دانشجویان او برگزار می شود، کیفیت مشاوره ها را کاهش داده است. اگر به دلیل شهرت علی میر صادقی در مجموعه او ثبت نام می کنید باید بدانید که او ستاره سهیلی است که ممکن است حتی یکبار هم او را نبینید.

اگر در زمینه مشاوره کنکور و مشاوره درسی به دنبال یک مشاور خوب و با تجربه می گردید حتما به مطالب سایت https://behroozpartovi.com سر بزنید یا با شماره 09207278684 یا با تلفن 02122141820 تماس بگیرید و یا با خط واتس آپ  09207278684 مشاوره رایگان داشته باشید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.