۸ مزیت سئو سایت برای کسب و کارهای آنلاین | یاس وب

در عصر حاضر بازار کسب و کارهای آنلاین بسیار پر رونق و محبوب است. همه ما به دنبال روش های جدید برای کسب درآمد هستیم. از فعالیت های فیزیکی خسته شده ایم و می‌خواهیم یک بیزینس اینترنتی بسیار زودبازده با زحمت کم و با نتیجه ایده آل راه اندازی کنیم. همه موارد زمانی محقق خواهد شد که پس از راه اندازی وبسایت به فکر سئو سایت باشید. بهتر است بدون تعارف بگوییم که وب سایت با هیچ روش دیگری افزایش رتبه یا رنکینگ پیدا نمی کند مگر با دریافت خدمات سئو سایت!

بهینه سازی یا سئو یک روش پذیرفته شده برای موتور جستجوی گوگل است. چه اعتباری بالاتر از شرکت گوگل می‌شناسید که به شما پیشنهاد می‌دهد همواره برای ارتقاء سایت خود این متد استاندارد را دنبال کنید. پس انرژی، زمان و هزینه خود را برای دنبال کردن روش های متفرقه صرف نکنید و یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو وب سایت پیدا کنید. ممکن است بپرسید سئو چه مزیت هایی دارد؟ در این مقاله می‌خواهیم 8 مورد از مزیت های مهم آن را ذکر کنیم.

1- هدایت ترافیک ارگانیک بسمت وب سایت

در هر ثانیه حدود 63000 جستجو در گوگل انجام می‌شود. همه اینها از طریق افراد حقیقی و یا به عبارت دقیق تر انسان انجام می‌شود. این مجموعه با عنوان ترافیک ارگانیک شناخته می‌شود. نه ربات هستند و نه بد افزار که به وب سایت شما آسیب برسانند. بلکه یک شخص هستند که به طور طبیعی عبارتی را در سرچ بار گوگل جستجو می‌کنند. آیا دوست دارید ترافیک ارگانیک وب سایت شما افزایش یابد؟ یا حجم بالایی از کاربران وارد وب سایت شوند و تمایل به ماندن داشته باشند؟ هدف ما تنها ورود و خروج سریع مخاطبان نیست. بلکه می‌خواهیم ترافیک را در یک حد بیشینه جذب و کاربران را مشتاق به استفاده طولانی از سایت کنیم. همه اینها در کنار تکنیک های دیگر نیازمند سئو سایت است.

2- سئو سایت یک هزینه هدفمند است

ممکن است برای بازاریابی شغل و حرفه خود به دنبال چاپ تبلیغات و پخش کردن آن در بازار باشید. اما این کار هم برای شما هزینه دارد و همین که چندان برگشت پذیر نیست. یعنی بودجه ای که در این راه در نظر گرفته اید در بیشتر مواقع هدر می‌رود. طبق آمارهای منتشر شده موفقیت با این روش حدود 10 درصد است. اما اگر مقدار هزینه و بودجه خود را صرف دریافت خدمات سئو سایت کنید احتمال دریافت نتیجه تا بیش از 70 درصد می‌باشد.

چرا که دنیای آنلاین بسیار پیشرفت کرده است و افراد برای دریافت خدمات دنبال کاغذهای چاپ شده در کوچه و خیابان نیستند. بلکه به سراغ گوگل می‌روند و عبارات مرتبط با خدمات خود را جستجو می‌کنند.

3- می‌توانید تبدیل به یک برند محبوب شوید

حدوداً 1.88 میلیارد وب سایت آنلاین وجود دارد که برخی از آنها همواره به دنبال برندسازی هستند. در این شمار بالا فکر می‌کنید از چه روشی وب‌سایت خود را ارتقا می‌دهند؟ کاملاً مشخص است آنها به دنبال سئو سایت می‌روند تا در صفحه اول گوگل یا رتبه های بالاتر قرار بگیرند.

هر چقدر سرمایه گذاری بیشتری در این راه داشته باشید به همان نسبت می‌توان امیدوار بود که تبدیل به یک برند پرطرفدار خواهید شد. البته بستگی به شرکتی که از آن خدمات سئو سایت دریافت می‌کنید دارد و همچنین میزان کیفیت کاری شما! هر دوی اینها در کنار هم برای برندسازی کمک کننده خواهند بود.

4- با خدمات سئو سایت از رقبای خود پیشی بگیرید

هر شغل و فعالیتی که دارید باید بدانید که تنها نیستید. افراد دیگری نیز مانند شما در حال تلاش و کوشش فراوان برای کسب درآمد بیشتر هستند. آن هایی می‌توانند مخاطبان زیادی داشته باشند که بهترین کیفیت سئو سایت را دارند. می‌توان گفت رقبای شما از لحاظ کیفیت خدمات تلاش زیاد نمی کنند پس چرا در فهرست گوگل رنکینگ و رتبه بالاتری دارند؟

کاملا واضح است وب سایت خود را به یک استاد کار سئو و کاربلد سپردند. آنها فقط از فکر و ذهن خود بیشتر استفاده کردند و به دنبال ترفندهای جدید بودند.

5- بهینه سازی برای تمام دستگاه های دیجیتال

زمانی که صحبت از دستگاه دیجیتال می‌شود منظورمان فقط کامپیوتر یا لپ تاپ نیست. بلکه موبایل های هوشمند، تبلت‌ها نیز شامل آن می‌شود. طبق آمارهای منتشر شده در سال 2021 حدود 61 درصد تمام جستجوها از طریق گوشی های موبایل بوده است. چرا که در دسترس هستند و به راحتی توسط افراد حمل می‌شوند.

پس مردم ترجیح می‌دهند با این وسیله کوچک اما پرکاربرد در گوگل جستجو کنند. اگر وب سایت شما برای موبایل و دیگر دستگاه های دیجیتال بهینه نباشد قطعاً نیمی از فعالیت های مرتبط با خدمات سئو سایت را از دست می‌دهید. پس بهتر است وبسایت خود را حتماً روی تمام دستگاه‌ها بهینه کنید.

6- اعتمادسازی قوی در مشتری از طریق خدمات سئو سایت

موضوع بسیار ساده است یک کاربر زمانی از خدمات وب سایت شما استفاده می‌کند که در وهله اول اعتماد کند. وقتی وب سایت کاری که مشغول کسب درآمد از آن هستید در صفحات پایین تر یا به عبارت دقیق تر رتبه های ضعیف قرار دارد. کاربر هیچ اعتمادی نخواهد کرد آنها گوگل را به عنوان یک واسطه معتمد می‌دانند.

پس اگر در فهرست نتایج گوگل توانسته اید در صفحه اول و رتبه های بالاتر قرار بگیرید قطعاً نظر گوگل را به دلیل کیفیت بالای خدمات سئو سایت به خود جلب کرده اید. پس اعتبار شما برای شرکت گوگل بالاتر از وب سایت های رقیب است. لذا کاربران با دیدن این امتیازات یک نگرش مثبتی پیدا می‌کنند.

7- بهبود سایر استراتژی های بازاریابی

تکنیک‌ها و ترفندهای مختلفی برای بازاریابی وجود دارد. شما ممکن است در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و یوتیوب فعالیت کنید یا اینکه به دنبال ساخت ویدیو کلیپ در شبکه داخلی آپارات باشید. می‌توانید با یک تصمیم هوشمندانه خدمات سئو سایت خود را نیز دنبال کنید.

در چنین شرایطی این اطمینان را داشته باشید که دیگر زحماتی که در سایر بخش‌ها دارید نتیجه بهتری خواهند داشت. فرآیند سئو یک رویکرد مکمل برای دیگر اقدامات بازاریابی است. این کار هزینه نیست بلکه یک سرمایه‌گذاری برگشت پذیر می‌باشد.

8- سئو سایت قابل استفاده برای هر نوع وب سایتی

بسیاری از افراد تصور می‌کنند خدمات سئو سایت تنها برای وب سایت های فروشگاهی است. اما به هیچ عنوان این گونه نیست. هر فردی با هر وبسایتی که دارد می‌تواند با یک سئوکار جهت افزایش کاربران و مخاطبان سایت قرارداد ببندد. اگر مدیر یک رستوران هستید یا اینکه یک وب سایت در حوزه موسیقی، معرفی کتاب و غیره که بدون محصول هستند دارید.

باز هم باید از خدمات سئو بهره ببرید. ممکن است در آینده ایده‌های جدیدی برای کسب درآمد از سایت خود به ذهنتان برسد. وقتی وب سایت شخصی شما سئو شود و کاربران افزایش یابند بهتر می‌توانید ایده های درامد زای خود را پیاده سازی کنید.

ارائه خدمات سئو سایت در شرکت یاس وب

شرکت یاس وب به طور تخصصی می‌تواند با کیفیت ترین خدمات سئو را به مشتریان ارائه دهد. در هر حوزه ای که فعالیت می‌کنید رویکردهای متفاوتی در زمینه سئو در پیش گرفته می‌شود. پس برای هر وبسایت نمی توان ترفندهای یکسانی از سئو را دنبال کرد. این شرکت در کنار خدمات مذکور موارد دیگری همچون طراحی سایت و خدمات پشتیبانی سایت نیز دارد.

بنابراین شما یک پکیج کاملی در اختیار دارید تا بیزینس آنلاین خود را از همان ابتدا طراحی، پشتیبانی و از طریق سئو به درآمد برسانید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.