۴ نکته مهم و اساسی برای خرید شیرآلات!

خرید شیرآلات یکی از تصمیماتی است که همه افراد روزی با آن روبرو می شوند. چه هنگام خرید آنلاین شیرآلات و چه هنگام خرید از فروشگاه های فیزیکی دانستن چند نکته و توجه به مواردی مانند جنس شیرآلات، گارانتی، امکان خرید اینترنتی و شرایط آن و همچنین ظاهر شیرآلات می تواند انتخاب را برای شما ساده تر کند. معمولاً این موارد در قالب راهنمای خرید شیرآلات گردآوری می شود و در سراسر اینترنتی قابل دسترسی است.

آیا یک راهنمای خرید شیرآلات اهمیتی دارد؟

ممکن است سوالی که برای شما پیش می آید این باشد که چرا به یک راهنمای خرید شیرآلات نیاز است؟ در صورتی که فاکتورهای انتخاب بهترین شیرآلات مشخص و واضح است و همه کم و بیش می دانند چطور شیرآلات بهداشتی مورد نظر خود را انتخاب نمایند؟ پاسخ این است که یک راهنمای خرید شیرآلات لزوماً قرار نیست به خریداران نحوه انتخاب را آموزش دهد، بلکه ممکن است صرفاً در مورد نکات مهم این تصمیم گیری یادآوری کند تا فاکتوری از قلم نیفتد.

یک راهنمای خرید شیرآلات با فراهم آوردن چک لیستی از نکات مهم برای انتخاب شیرآلات استاندارد و با کیفیت، فرایند خرید را ساده می کند. علاوه بر قیمت شیرآلات، نوع آبکاری، زیبایی، دوام و جنس شیرآلات، عواملی مانند گارانتی شیرآلات و کاربرد شیرآلات مورد نظر نیز در تصمیم گیری تأثیرگذار است. همچنین توجه به امکان نصب آسان شیرآلات می تواند دردسرهای نصب را کاهش دهد.

در ادامه لیستی از مهمترین فاکتورها در زمان خرید شیرآلات آمده است.

شیر روشویی پایه بلند زیبا

جنس شیرآلات ساختمانی

با اینکه عاملی مانند جنس شیرآلات بهداشتی مهمترین نقش را در تعیین کیفیت این محصول دارد، آنالیز آن توسط خریداران در زمان خرید حضوری امکان پذیر نیست؛ چه برسد در زمان خرید اینترنتی شیرآلات. امّا حداقل می توانید در مورد آن از فروشنده سوال نمایید. بهترین ماده اولیه برای تولید شیرآلات استاندارد، از نظر قیمت و کیفیت، شمش برنج استاندارد است. شمش برنج استاندارد باید 58 تا 60% مس، زیر 2.5% سرب و حدود 38% روی داشته باشد و مقداری ناخالصی که اجتناب ناپذیر است. برای آنالیز شمش برنج به دستگاهی به نام کوانتومتر نیاز است که با ایجاد جرقه بر روی فلز در محیط گاز بی اثر آرگون، طیف حاصل از بخارات شمش برنج را آنالیز می کند و درصد عناصر موجود در ماده اولیه را مشخص می کند.

گارانتی شیرآلات بهداشتی

گارانتی یکی از گزینه های بسیار مهم در زمان خرید شیرآلات بهداشتی، چه به صورت اینترنتی و چه حضوری، است. البته از آنجایی که در زمان خرید آنلاین امکان دیدن کالا از نزدیک وجود ندارد، اهمیت گارانتی بالاتر می رود و باید به مواردی که مشمول آن می شود نیز بیشتر توجه کنید. برای جلوگیری از دردسرهای بعدی بهتر است حتماً پیش از خرید اینترنتی اعتبار فروشنده را طی تماس با شرکت تولید کننده بررسی کنید. بعضی تولیدکننده ها مسئولیت ارائه گارانتی در قبال محصولاتی که در وب سایت های متفرقه و توسط فروشندگان آنلاین تایید نشده به فروش می رسند را به عهده نمی گیرند.

خرید اینترنتی شیرآلات

امکان خرید اینترنتی شیرآلات

شما از طرفداران خرید شیرآلات به صورت حضوری هستید یا اینترنتی؟ بعد از بررسی راهنمای خرید و مقایسه مواردی مانند قیمت شیرآلات، سایز کارتریج و جنس شیرآلات نوبت به خرید شیرآلات می رسد. در این مرحله یا باید به یکی از فروشگاه های حضوری شیرآلات ساختمانی و بهداشتی مراجعه نمایید و یا به یک فروشگاه اینترنتی شیرآلات. در صورتی که انتخاب شیرآلات خود را بر پایه بررسی های دقیق انجام داده باشید و به نکات انتخاب شیرآلات استاندارد و با کیفیت توجه کرده باشید تفاوتی ندارد که به چه صورتی خرید خود را انجام می دهید.

دامنه قیمت شیرآلات از قیمت شیرآلات ارزان تا لوکس را شامل می شود. بیشتر افراد هنگام خرید شیرآلات بهداشتی، تنها به برند و قیمت شیرآلات توجه دارند. در حالی که مواردی مانند جنس، کیفیت و گارانتی در نظر گرفته نمی شوند. کیفیت شیرآلات لزوماً با مشاهده ظاهر و یا سبک سنگین کردن شیرآلات قابل تشخیص نیست. بر خلاف باور عمومی، شیرآلات سبک نیز ممکن است با کیفیت باشند. وزن شیرآلات نشان دهنده میزان مواد اولیه به کار رفته در تولید شیر و عامل مهمی در تعیین قیمت شیرآلات است؛ اما سنگین بودن شیرآلات نشان دهنده کیفیت بالا نیست. بلکه استاندارد بودن مواد اولیه مهمترین عامل در تعیین کیفیت شیرآلات است.

شیر ظرفشویی خاص

ظاهر شیرآلات

ظاهر شیرآلات شامل فاکتورهایی مانند فرم، رنگ آبکاری، سبک طراحی و کیفیت پرداخت می شود. هر چه فرم شیرآلات خاص تر باشد، آبکاری آن با کیفیت بیشتری انجام شده باشد و سطح شیرآلات بدون موج و برآمدگی باشد کیفیت شیرآلات بهداشتی بالاتر است. برخی از شرکت ها دارای واحد نوآوری و طراحی هستند که به صورت پیوسته به طراحی مدل های منحصر به فرد می پردازد. بسیاری نیز با کپی برداری از سایر طرح های موجود در بازار طرح های تکراری ارائه می کنند. در صورتی که طرح های متفاوت و خاص می پسندید کافی است شرکت های طراح و تولیدکننده را شناسایی کنید.

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.