بهترین سرویس ساخت ایمیل موقت و یکبار مصرف [آموزش کامل استفاده]

1

ایمیل موقت یا یکبار مصرف سرویسی است برای کسانی که دوست ندارند به هر دلیل ایمیل خود را برای عضویت یا استفاده از سرویسی به سایتی بدهند. ایمیل موقت راه چاره ای برای در امان ماندن از هرزه نامه ها و ایمیل هایی است که اصلا به دریافت آن ها علاقه ای نداریم.

خیلی وقت ها برای ما پیش آمده که برای عضویت در سایتی یا استفاده از سرویسی مجبور شویم ایمیل مان را بدهیم. و بعد از آن هم واقعا سروکاری با سایت یا سرویس مورد نظر نداشته باشیم. ولی متاسفانه 99 درصد از سایت هایی که ایمیل شما را می گیرند برای اهداف تبلیغاتی خودشان است.

به همین دلیل بعد از عضویت باید منتظر ایمیل های تبلیغاتی و بیهوده ای باشید که اصلا راضی به دریافت آن ها نیستید. بعضی وقت ها واقعا دریافت چنین ایمیل هایی روی اعصاب است و نمی توان آن ها را تحمل کرد.

برای رهایی از این مشکل تنها یک راه دارید آن هم استفاده از ایمیل موقت یا یک بار مصرف است. ساخت ایمیل موقت با رمز کار سختی نیست! به همین خاطر در این مقاله قصد داریم به شما سرویس های ایمیل موقت خارجی و ایرانی را معرفی کنیم که بتوانید ایمیل موقت 10 دقیقه ای برای خود بسازید.

در این مقاله که جزء کاملترین مقاله ها در زمینه ایمیل موقت است قصد داریم 10 سرویس برتر ساخت ایمیل موقت همراه با آموزش استفاده از آن ها و ارسال ایمیل موقت را به شما  بگوییم. پس تا انتهای این مقاله همراه سایت مخاطب باشید.

 

ایمیل موقت چیست؟

ایمیل موقت آدرس ایمیلی است که به صورت موقت در اختیار شما قرار می گیرد. در این مدت می توانید ایمیل هایی که به ایمیل موقت تان ارسال می شوند را مشاهده کنید و پس از مدتی هم پاک می شوند. ایمیل موقت تاریخ انقضا دارد و بعد از مدتی به کلی پاک می شود. ایمیل موقت در مواقعی کاربرد دارد که نمی خواهید ایمیل اصلی تان تحت هیچ شرایطی دست کسی بیافتد. ایمیل موقت بیشتر برای در امان ماندن از ایمیل های تبلیغاتی کاربرد دارد.

در سرویس هایی که ایمیل موقت ارائه می دهند پنلی هم برای دیدن ایمیل های ارسالی به شما داده می شود. به این ترتیب که پس از ساخت ایمیل موقت خود مستقیما وارد میل باکس خود می شوید و می توانید از آن استفاده کنید.

پس از استفاده از ایمیل موقت خود اگر ایمیلی به عنوان مثال ایمیل فعال سازی قرار است دریافت کنید می توانید آن را در ایمیل های دریافتی خود مشاهده کنید.

توجه داشتید باشید که ایمیل های موقت تاریخ انقضا دارند و ممکن است بعد از زمان مشخصی به کلی از بین بروند. هم آدرس ایمیل و هم تمام ایمیل هایی که در اینباکس تان موجود است! پس قبل از استفاده از ایمیل موقت تصمیم تان را بگیرید.

معمولا سرویس های ساخت ایمیل موقت خارجی چندین دامنه متفاوت را به عنوان ساخت ایمیل در اختیار شما قرار می دهند.

پیشنهاد می کنیم این مقاله را حتما بخوانید : چگونه ایمیل بسازیم و بفرستیم؟

 

ایمیل موقت در چه مواقعی مورد استفاده قرار می گیرد؟

ایمیل موقت بیشتر برای ثبت نام در سایت هایی که کد فعال سازی ارسال می کنند استفاده می شود. البته دلیل اصلی استفاده از ایمیل های موقت و یکبار مصرف همانطور که قبلا هم اشاره شد در امان ماندن از هرزه نامه های اینترنتی و ایمیل های تبلیغاتی است.

خیلی از افراد علاقه ای به دریافت ایمیل های تبلیغاتی ندارند. به همین دلیل برای عضویت در سایت هایی که مطمئن هستند کار خاصی با آن ها ندارند و اطلاعات کاربری شان اصلا مهم نیست از ایمیل موقت استفاده می کنند.

از ایمیل های موقت معمولا برای عضویت در انجمن های اینترنتی، عضویت در سایت های مشکوک، دریافت فایل هدیه سایت ها، ساخت شماره مجازی، تست قابلیت و امکانات سرویس خاصی و عضویت در بعضی از شبکه های اجتماعی و کلا هر سرویسی که به شرط عضویت باشد استفاده می شود.

 

نکته مهم در استفاده از ایمیل موقت

بعضی از سایت ها هستند که استفاده از ایمیل موقت در آن ها جایز نیست! به دلیل اینکه ممکن است مثلا پسورد خود را فراموش کنید یا به هر دلیلی نیاز به فعال سازی مجدد داشته باشید. در این صورت اگر با ایمیل موقت ثبت نام کرده باشید امکان بازیابی پسورد را نخواهید داشت. چون اطلاعات فعال سازی به ایمیلی ارسال می شود که هم اکنون وجود ندارد!

پس به همین دلیل بهتر است قبل از استفاده از ایمیل موقت به این فکر کنید که فعالیت شما در سرویس یا سایت مورد نظر چقدر مهم و جدی است؟ آیا در آینده مشکلی پیش نمی آید؟

 

سرویس های ایمیل موقت چه امکاناتی دارند؟

به طور کلی بعضی از امکاناتی که عنوان می شود در بسیاری از سرویس های ایمیل موقت یکسان است:

 • ساخت ایمیل موقت در کمتر از چند ثانیه
 • ساخت ایمیل موقت بصورت تصادفی و انتخابی
 • قابلیت پاسخگویی به ایمیل های دریافتی
 • افزونه ایمیل موقت برای بعضی از مرورگرها
 • بدون نیاز به ثبت نام و رمز عبور
 • امکان انتقال ایمیل های دریافتی به ایمیل اصلی
 • امکان حذف ایمیل های دریافتی
 • امکان استفاده از دامنه های مختلف در سایت ایمیل موقت
 • امکان خروجی گرفتن از ایمیل های دریافتی قبل از پاک شدن
 • دسترسی به ایمیل های موقت توسط دیگر کاربران
 • حفظ حریم خصوصی برای کاربران
 • بازیابی ایمیل های موقت توسط کاربران

 

آموزش ساخت ایمیل موقت و نحوه استفاده از ایمیل یک بار مصرف

 

 

معرفی 10 سرویس برتر ساخت ایمیل موقت خارجی و ایرانی

سرویس های زیادی برای ساخت ایمیل موقت و یکبار مصرف در دنیا وجود دارند که در این مقاله قصد داریم بهترین های آن ها را معرفی کنیم. سرویس های ایمیل موقتی که قصد داریم معرفی شان کنیم تست شده هستند و بدون هیچ گونه مشکلی می توانید از آن ها برای ساخت ایمیل های موقت خود استفاده کنید. پس اگر شما هم به دنبال ساخت ایمیل 10 دقیقه ای و یکبار مصرف هستید با ما همراه باشید.

 

emeil.ir

ساخت ایمیل موقت emeil.ir

اولین سرویس ایمیل موقت ایرانی emeil.ir است که جزء قدیمی ترین و بهترین سایت های ساخت ایمیل موقت و یکبار مصرف محسوب می شود. تو emeil.ir به راحتی می توانید ایمیل یکبار مصرف خود را بسازید و از آن استفاده کنید. تاریخ انقضای ایمیل های موقت در emeil.ir 20 دقیقه است که امکان افزایش آن نیز وجود دارد.

از امکانات جالب سایت emeil.ir این است که می توانید ایمیل های دریافتی را به آدرس دیگری ارجاع دهید. همچنین پاسخ گویی به ایمیل های دریافتی از طریق این سرویس ایمیل موقت امکان پذیر است.

سایت emeil.ir دارای 6 پسوند دامنه متفاوت برای ساخت ایمیل های موقت است که می توانید به دلخواه از هر کدام استفاده کنید.

 

moakt.com

سایت ایمیل موقت moakt.com

سایت بعدی که در ساخت ایمیل موقت یکی از بهترین ها است moakt.com است. این سایت ایرانی نیست ولی زبان فارسی را هم پشتیبانی می کند. عمر ایمیل های موقت در این سایت 60 دقیقه است که قابل تمدید نیز می باشد.

از امکانات خوب این سرویس خوب ایمیل موقت این است که به محض ساخت ایمیل موقت شما را به پنل میل باکس تون ارجاع می دهد. و در این قسمت می توانید ایمیل های دریافتی خود را ببینید. پاسخ به ایمیل های دریافتی در سایت moakt.com امکان پذیر نیست!

تاکنون در سرویس ایمیل موقت moakt.com بیش از 55 میلیون ایمیل ساخته شده است و بیش از 50 میلیون ایمیل هم دریافت شده است که آمار جالب توجهی است.

در سرویس ایمیل موقت moakt.com حریم خصوصی کاربران حفظ می شود و تمام ایمیل های دریافتی پس از منقضی شدن ایمیل برای همیشه پاک می شوند.

 

tempail.com

ایمیل یکبار مصرف tempail.com

یکی دیگر از سرویس های ایمیل موقت و یکبار مصرف ایرانی tempail.com است. سایت tempail.com به شما اجازه می دهد تا ایمیل موقت خود را بسازید و از آن در موارد خاص خود استفاده کنید. به محض ورود به این سایت ایمیل موقت تصادفی شما آماده است و می توانید از آن استفاده کنید. ساخت ایمیل موقت شخصی با آدرس دلخواه در این سایت امکان پذیر نیست.

تاریخ انقضای ایمیل موقت شما تا زمانی است که در صفحه بمانید و آن را ترک نکنید. البته بر اساس کوکی های روی سیستم شما متوجه آن می شود که ایمیل موقت ساخته شده برای شماست. برای تعویض ایمیل موقت خود هم کافی است روی آیکون حذف پست کلیک کنید تا ایمیل موقت جدیدی با آدرس جدید به شما داده شود.

در tempail.com تنها با یک آدرس دامنه قادر هستید ایمیل موقت بسازید. البته ایمیل موقت هم به صورت آماده به محض ورود به سایت به شما تحویل داده می شود و در همان صفحه هم می توانید ایمیل های دریافتی خود را ببینید.

 

temp-mail.org

ایمیل موقت temp-mail.org

یکی دیگر از سرویس های خوب ساخت ایمیل موقت temp-mail.org است. توسط این سایت می توانید به راحتی ایمیل موقت خود را بسازید و آن را مدیریت کنید. ساخت temp-mail.org از 14 آدرس دامنه متفاوت برای ساخت ایمیل های موقت پشتیبانی می کند.

برای در امان ماندن از ایمیل های تبلیغاتی، اسپم، هک و حمله ربات ها به ایمیل شما پیشنهاد می شود از این سرویس ایمیل موقت استفاده کنید. تاریخ انقضای ایمیل های موقت در سایت temp-mail.org دست خودتان است.

هر زمانی هم که دوست داشتید می توانید از آدرس جدیدی برای ایمیل موقت خود استفاده کنید. فقط کافی است روی دکمه حذف کلیک کنید تا ایمیل موقت جدیدی به شما داده شود. البته با کلیک روی آیکون تغییر هم می توانید ایمیل موقت خود را با نام دلخواه تان بسازید.

 

ایمیل 10 دقیقه ای

ساخت ایمیل 10 دقیقه ای

ایمیل 10 دقیقه ای یکی از محبوب ترین سرویس های ایمیل موقت در دنیاست که همه با آن آشنا هستند. ایمیل 10 دقیقه ای به آدرس minutemail.net10 همانطور که نامش مشخص است تاریخ انقضای آن 10 دقیقه است اما می توان برای 10 دقیقه دیگر هم تمدیدش کرد. البته تا هر زمانی که دوست داشته باشید 10 دقیقه 10 دقیقه تمدید می شود.

سرویس ایمیل 10 دقیقه ای به شما امکان ساخت ایمیل شخصی و دلخواهتان را فقط با یک آدرس دامنه می دهد که البته هر 45 روز یک بار برای بلوک نشدن آدرس آن عوض می شود.

کار با سایت ایمیل 10 دقیقه ای بسیار آسان است و در همان صفحه اصلی سایت می توانید ایمیل های دریافتی خود را چک کنید یا آن ها را پاک کنید برای همیشه یا اینکه آدرس ایمیل موقت خود را عوض کنید.

یکی از امکانات منحصر به فرد سایت ایمیل 10 دقیقه ای این است که می توانید ایمیل منقضی شده خود را بازیابی کنید. این امکان بر اساس کوکی های ذخیره شده در سیستم شما فراهم می شود.

نگران نباشید افراد دیگری نمی توانند به ایمیل های موقت شما دسترسی پیدا کنند. حفظ حریم خصوصی کاربران در سایت ایمیل 10 دقیقه ای هم رعایت می شود.

 

emailondeck

ساخت ایمیل فیک در emailondeck

یکی دیگر از سایت های ارائه دهنده ایمیل موقت سایت emailondeck است که توسط این سایت به راحتی و فقط در دو مرحله می توانید ایمیل موقت خود را بسازید و از آن استفاده کنید.

در مرحله اول باید ثابت کنید که ربات نیستید و در مرحله دوم روی دکمه Get Email کلیک می کنید. به محض ساخت ایمیل موقت شما به میل باکس خود منتقل می شوید و در آنجا می توانید آدرس ایمیل موقت خود را ببینید و ایمیل های دریافتی خود را مدیریت کنید.

نکته بسیار جالب این است که سایت emailondeck بر اساس کوکی های ذخیره شده در مرورگر شما بعد از ساخت ایمیل موقت تان هر زمانی که وارد این سایت شوید مستقیما وارد میل باکس تان خواهید شد و خبری از پاک شدن ایمیل موقت تان نیست!

ساخت ایمیل موقت در emailondeck به صورت شخصی انجام می شود و ایمیل موقت شما به هیچ وجه عمومی نیست و در اختیار فرد دیگری قرار نمی گیرد. ایمیل های موقت هم روی یک دامنه ساخته می شوند ولی هر چند وقت یک بار برای جلوگیری از بلاک شدن عوض می شوند.

Emailondeck یکی از قدیمی ترین سرویس های ساخت ایمیل موقت بدون ثبت نام است که می توانید با اطمینان کامل ازش استفاده کنید.

 

GuerrillaMail

ایمیل موقت GuerrillaMail

یکی دیگر از بهترین سرویس های ساخت ایمیل موقت GuerrillaMail است. توسط این سرویس می توانید ایمیل های موقت 60 دقیقه ای بسازید. ساخت ایمیل موقت در GuerrillaMail بسیار ساده است و شما با 11 پسوند دامنه مختلف می توانید ایمیل یک بار مصرف خود را بسازید.

از نکات جالب توجه این سرویس ایمیل موقت ارسال ایمیل ناشناس توسط آن است. برای این کار کافی است به زبانه Compose وارد شوید و ایمیل خود را تنظیم کنید و برای هر کسی که دلتان خواست ارسال کنید.

شما در GuerrillaMail می توانید با خیال راحت ایمیل های موقت خود را بسازید و از آن استفاده کنید. چون قانون حفظ حریم شخصی در آن رعایت می شود و هر ایمیل موقت مختص به یک شخص است و به هیچ وجه عمومی نیست!

 

Tempmailaddress

ایمیل یک بار مصرف Tempmailaddress

یکی دیگر از بهترین سرویس های ایمیل موقت سایت tempmailaddress است. در این سایت می توانید ایمیل های موقت خود را با آدرس دلخواهتان بسازید و از آن استفاده کنید.

یکی از ویژگی های این سرویس ایمیل موقت این است که قادر به دریافت ایمیل های فول HTML است. یعنی هر ایمیلی که دارای تصاویر یا به صورت رسپانسیو باشد را هم کامل دریافت می کند و نمایش می دهد.

تاریخ انقضای ایمیل موقت شما در سایت tempmailaddress 60 دقیقه است که قابل تمدید هم نخواهد بود. در این سرویس ایمیل موقت تنها با یک آدرس دامنه قادر هستید ایمیل موقت و یکبار مصرف خود را بسازید.

از نکات قابل توجه دیگر این سرویس ایمیل موقت این است که می توانید رمز عبور هم برای دسترسی به ایمیل های دریافتی تان قرار دهید. این باعث می شود امنیت ایمیل های دریافتی شما حفظ شود. البته ایمیل های موقت ساخته شده در این سرویس شخصی است و در دسترس عموم قرار نخواهد گرفت.

 

Throwawaymail

Throwawaymail

سرویس ایمیل موقت throwawaymail هم یکی از جدیدترین سرویس های ساخت ایمیل موقت محسوب می شود. در هر زمانی که دلتان بخواهد می توانید درخواست ایمیل موقت جدیدی بدهید و برای جلوگیری از بلاک شدن هم هر بار به شما ایمیل موقتی با آدرس دامنه جدید می دهد.

اما از معایبی که throwawaymail دارد عدم پشتیبانی از ایمیل های رسپانسیو است و قادر نیست ایمیل های HTML را دریافت کند. همچنین با درخواست هر ایمیل موقت جدید اطلاعات ایمیل موقت قبلی تان به کلی از دسترس تان خارج می شود.

از این سرویس ایمیل موقت بیشتر برای دریافت کد یا لینک فعال سازی عضویت در سایت ها استفاده می شود. کار با این سرویس ساخت ایمیل موقت خیلی ساده است و پیشنهاد می شود برای کارهای دم دستی از آن استفاده کنید. با سرچ ایمیل موقت به انگلیسی در گوگل می توانید این سایت را در نتایج جست و جو ببینید.

 

Mytemp

یکی از بهترین سرویس های ساخت ایمیل موقت و یکبار مصرف سایت mytemp.email است. توسط این سایت به راحتی می توانید ایمیل های موقت خود را بسازید و آن ها را مدیریت کنید. امکان تغییر آنی آدرس ایمیل موقت خود در این سرویس وجود دارد و در هر بار درخواست ایمیل موقت جدید ایمیلی با آدرس جدید به شما داده می شود.

برای ساخت ایمیل موقت در این سرویس نیازی به ثبت نام نیست اما امنیت حساب های کاربران تضمین شده است. ایمیل ها به هیچ وجه عمومی نیستند و هر ایمیل موقت مختص به یک کاربر می باشد.

از نکات جالب توجه پنل کاربری زیبا و کاربر پسند این سایت است که کار را برای شما بسیار ساده کرده است. همچنین در تنظیمات حساب خود می توانید آدرس دامنه خصوصی خود را نیز برای ساخت ایمیل های موقت تعیین کنید. البته باید از قبل توسط API مربوط به سایت اتصال را برقرار کرده باشید.

برای ساخت ایمیل موقت پیشنهاد می کنم از همین سایت استفاده کنید. چون هم کار کردن باهاش خیلی ساده است و هم امنیت بسیار بالایی دارد.

 

جمع بندی و پایان مقاله

در این مقاله سعی شد بهترین سایت های ساخت ایمیل موقت خارجی و ایرانی را به شما معرفی کنیم. به نظر ما اگر می خواهید از سرویس ایمیل موقت استفاده کنید سرویس های ایرانی را در اولویت قرار دهید. ما همیشه خودمان سایت email.ir را برای ساخت ایمیل موقت به همه پیشنهاد می دهیم. به دلیل اینکه هم ایرانی است و هم امنیت بیشتری نسب به سرویس های دیگر دارد.

امیدواریم از این مقاله هم استفاده کافی را برده باشید. شما هم اگر سرویس خوبی برای ساخت ایمیل موقت می شناسید به ما معرفی کنید. منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم. این مقاله را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

 

5/5 - (2 امتیاز)
1 نظر
 1. م می گوید

  رمزایمیل چگونه بسازیم

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.