طراحی سایت فروشگاهی با قالب ریود وردپرس

0

قالب فروشگاهی Riode یکی از بهترین و جدیدترین قالب های فروشگاهی و البته حرفه ای وردپرس است،که برای اولین بار نسخه کاملا بومی سازی شده و اصلی این قالب به زبان فارسی توسط لرن دی ال عرضه شده است.

قالب وردپرس ریود یکی از بهترین قالب های پیشنهادی ما برای سایت های فروشگاهی است،که به صورت کامل از افزونه فروشگاه ساز ووکامرس پشتیبانی میکند.ضمن لینکه شما میتوانید برای راه اندازی سایت های چندفروشندگی هم از این قالب استفاده کنید.یکی از ویژگی های مهم قالب وردپرس Riode پشتیبانی از افزونه های صفحه ساز المنتور و ویژوال کامپوزر (بکری) به صورت کامل پشتیبانی می کند.که شما میتوانید از هرکدام از این صفحه ساز ها که مایل هستید،برای طراحی صفحات سایت خودتان استفاده کنید.

قالب ریود دارای یک بخش راه اندازی سریع و یک بخش بهینه سازی سریع است.که در بخش راه اندازی سریع ما میتوانید طی مراحی که قالب تعریف کرده : چیلدتم،افزونه های موردنیاز و دمو مدنظرتان را به صورت آنلاین نصب و درون ریزی کنید.دقت کنید که شما باید اینکار رو روی یک وردپرس خام با هاست میزبانی با کیفیت و مناسب وردپرس انجام دهید.

بخش بهینه سازی سریع قالب فروشگاهی Riode هم برای افزایش سرعت سایت به شما کمک می کند.پیشنهاد ما اینکه شما زمانی که صفحات سایت خودتان را به صورت کامل طراحی کردید و سایت به مرحله آخر راه اندازی رسید.از این بهش برای افزایش سرعت استفاده کنید.قالب فروشگاهی Riode دارای یکسری الگوهای آماده برای افزونه المنتور است،که این الگوها جدا از دموهای خود قالب هستند. که شما میتوانید این الگو ها و دموهای اصلی قالب را به صورت آنلاین در سایت خودتان درون ریزی کنید.

دموی فارسی قالب ریود

قالب Riode برای چه سایت های مناسب است ؟

  1. این قالب برای سایت های فروشگاهی برای فروش انواع محصولات فیزیکی مناسب است.
  2. اگر دنبال یک قالب فروشگاهی با امکان پشتیبانی از افزونه المنتور هستید،حتما این قالب را بررسی کنید.
  3. دارای دنبال یک قالب با دارا بودن بخش راه اندازی سریع هستید،حتما قالب ریود وردپرس را بررسی کنید.
  4. از این قالب برای فروش انواع محصولات شامل : پوشاک،دیجیتال،محصولات پزشکی،کیف/کفش و… استفاده کنید.
  5. اگر دنبال یک قالب وردپرس با امکان پشتیبانی کامل از افزونه ووکامرس هستید،حتما قالب ریود برای شما مناسب است.

قالب ریود برای سایت های فروشگاهی

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.