چگونه با سایت “انجام میدم” کسب درآمد میلیونی داشته باشیم؟

0

تا حالا شده به فکر این باشید که از توانایی ها و مهارت هایی که دارید کسب درآمد کنید؟ شاید شما هم جزء افرادی باشید که مهارت ها و تخصص هایی دارید که به هر دلیل تاکنون موفق نشده اید از آن ها در جهت کسب درآمد استفاده کنید.

افرادی که دارای هر توانایی و مهارتی هستند قطعا در هر شرایطی می توانند از آن درآمدزایی کنند. مطمئن باشید افرادی پیدا می شوند که برای بهره مندی از آن توانایی ها پول پرداخت کنند.

شاید شما هم تا الان به هر دلیلی نتوانسته اید شغل مورد علاقه تان را پیدا کنید یا اینکه شرایط استخدام شدن در شرکت یا موسسه ای را نداشته اید. اصلا نگران نباشید چون در این مقاله قصد دارم سایتی را به شما معرفی کنم که تحت هر شرایطی می توانید از طریق آن درآمدزایی داشته باشید.

از کوچکترین مهارت ها و توانایی های شما گرفته تا تخصص های بیشتر فرقی نمی کند، از طریق هر کدام از آن ها می توانید کسب درآمد داشته باشید. حتی کسب درآمد میلیونی در ماه!

در این مقاله قصد داریم سایت “انجام میدم” که یک پلتفرم برای برون سپاری کارهاست را به شما معرفی کنیم و نحوه درآمدزایی از آن را بگوییم. نکات مهمی را درباره کار در سایت انجام میدم با شما در میان می گذاریم که قطعا به افزایش درآمد شما کمک خواهد کرد.

پس از شما می خواهیم همراه ما در سایت مخاطب باشید.

 

درباره سایت انجام میدم

درباره سایت انجام میدم

انجام میدم اولین و قدیمی ترین پلتفرم برون سپاری کارهاست که هرکسی می تواند از طریق آن کار خود را به فرد متخصص مورد نظرش بسپارد. و همینطور هرکسی که تخصص یا مهارتی داشته باشد می تواند خدمات خود را بدون هیچ واسطه ای ارائه دهد.

هر کسی به راحتی می تواند در انجام میدم به عنوان فریلنسر یا متخصص عضو شود و مهارتی را که دارد معرفی کند و از آن کسب درآمد کند.

انجام میدم فقط واسطه ای میان کارفرما ها و انجام دهنده کارهاست. در سایت انجام میدم افرادی با مهارت ها و تخصص هایی در زمینه های بازاریابی دیجیتال، سئو، بازاریابی محتوا، عکاسی، تصویر برداری و صدا گذاری، موشن گرافیک، تایپ و ترجمه، برنامه نویسی موبایل و طراحی سایت مشغول به فعالیت هستند. شما هم به عنوان یک فریلنسر در انجام میدم عضو شوید و از مهارت هایی که دارید کسب درآمد کنید.

نکته مهم این است که حتما نیازی نیست برای فعالیت در انجام میدم دارای تخصص خاصی باشید. افرادی هم در انجام میدم پیدا می شوند که دارای تخصص خاصی نیستند! یعنی مثلا متخصص طراحی سایت یا اپلیکیشن موبایلی نیستند! تنها توانایی های خیلی کوچک و پیش پا افتاده ای دارند.

مطمئن باشید افرادی پیدا می شوند که به افرادی احتیاج پیدا می کنند که همین توانایی ها را داشته باشند. همه دنبال متخصص نیستند. به عنوان مثال مدیر سایتی به دنبال فردی می گردد که پادکست های صوتی اش را به متن تبدیل کند. آیا واقعا این یک مهارت است؟؟

هر کسی به راحتی می تواند این کار را انجام دهد. حتی خود کارفرما هم می تواند این کار را انجام دهد ولی چون به هر دلیلی وقت ندارد قصد دارد انجام این کار را به شخص دیگری محول کند.

پس نگران نباشید در سایت انجام میدم به هر طریقی می توانید درآمد بالا کسب کنید. ولی خب بهتر است مهارت های ویژه تری داشته باشید که به درد افراد بیشتری بخورد.

 

سایت انجام میدم چگونه کار می کند؟

سایت انجام میدم به دو صورت کار می کند. شما هم به عنوان کارفرما می توانید از سایت انجام میدم استفاده کنید و هم به عنوان فریلنسر یا انجام دهنده کارها!

در صورتی که نیاز به فرد متخصصی دارید که کار شما را انجام دهد باید به عنوان کارفرما در سایت انجام میدم عضو شوید. عضویت در سایت انجام میدم بسیار ساده است و تنها با جیمیل خود نیز می توانید در سایت لاگین کنید. بعد از ورود به ناحیه کاربری خود با جست و جو در سایت می توانید متخصص مورد نظرتان را پیدا کنید و کار خود را به او بسپارید.

سایت انجام میدم

همچنین می توانید مستقیما کار خود را به فریلنسر مورد نظر خود بسپارید. در این صورت یا باید پروژه اختصاصی ایجاد کنید تا اینکه به صفحه کاربری فریلنسر مورد نظرتان بروید و به او پیشنهاد انجام کارتان را بدهید.

کاره اختصاصی در سایت انجام میدم

اما در صورتی که دارای توانایی یا تخصص خاصی هستید می توانید به عنوان انجام دهنده کارها در سایت انجام میدم عضو شوید. به عنوان مثال شما در ترجمه متون انگلیسی توانایی دارید و می خواهید از طریق آن مشتری بگیرید و کسب درآمد کنید.

بعد از عضویت در سایت انجام میدم به عنوان فریلنسر کافی است تخصصی که دارید را معرفی کنید و شرایط خود را بگویید. اسم شما در لیست انجام دهنده کارها در دسته بندی مترجمی قرار می گیرد. از این به بعد کارفرمایان می توانند شما را ببینند و سفارش کار به شما بدهند.

فریلنسری در انجام میدم

 

کمیسیون فروش در انجام میدم چگونه است؟

خبر خوب برای کارفرمایان این است که هیچ کمیسیونی نیاز نیست به سایت انجام میدم بپردازند حتی در صورت ایجاد پروژه اختصاصی نیز همینطور است.

برای فریلنسرهایی هم که در انجام میدم مشغول فعالیت هستند تا زمانی که سفارش کاری را دریافت نکرده اند خبری از پرداخت کمیسیون به انجام میدم نیست! یعنی هر فریلنسری می تواند به صورت رایگان در انجام میدم عضو شود و دو کاره برای خود ایجاد کند.

کمیسیونی که فریلنسر در حالت عادی باید به انجام میدم بدهد 19 درصد است. یعنی 81 درصد از مبلغ پروژه برای فریلنسر است. اما با توجه به سطوح کاربری هدیه ای به عنوان تحویل به موقع برای فریلنسر ها در نظر گرفته شده است.

به عنوان مثال اگر فریلنسری در سطح دو باشد هدیه تحویل به موقع او 7 درصد است. یعنی اگر سفارش کارفرما را به موقع تحویل دهد کمیسیون او 12% محاسبه می شود.

کمیسیون فروش در انجام میدم

 

سطوح کاربری در انجام میدم چگونه است؟

سطوح کاربری در سایت انجام میدم به 5 دسته عادی، سطح یک، سطح دو، سطح حرفه ای و ویژه تقسیم می شود. فریلنسرهای انجام میدم با توجه به فعالیت هایی که انجام می دهند و تعداد پروژه هایی که در ماه می گیرند می توانند سطح کاربری خود را ارتقاء دهند.

به جزء سطح ویژه که پولی است بقیه سطوح تنها با تلاش بیشتر برای فریلنسرها قابل ارتقاء است.

هر سطح مزیت هایی برای فریلنسر ها دارد که در جدول زیر می توانید بررسی کنید.

سطوح کاربری در انجام میدم

 

چگونه در سایت انجام میدم به عنوان فریلنسر فعالیت کنیم؟

عضویت در سایت انجام میدم به عنوان انجام دهنده کارها بسیار ساده است. بعد از ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود باید مهارت های خود را در قالب یک کاره در سایت انجام میدم ثبت کنید.

کاره در سایت انجام میدم به عنوان کاری که می توانید انجام دهید است. مثلا می توانید کاره ای با عنوان “من می تونم 100 بک لینک در سایت های خارجی بسازم” بسازید و در آن مشخصات کاری که قرار است انجام دهید را بنویسید.

نکته مهم این است که بعد از ثبت کاره باید نمونه کارهایی به مسئولین انجام میدم ارسال کنید تا با دیدن آن ها توانایی را شما تایید کنند. از این پس کاره شما در معرض دید همه قرار می گیرد و اگر مورد توجه کارفرمایان قرار بگیرد حتما به شما سفارش انجام کار را می دهند.

در ادامه به شما می گویم از چه طریقی می توانید به عنوان یک فریلنسر موفق در سایت انجام میدم فعالیت کنید.

 

چگونه با “انجام میدم” درآمد میلیونی کسب کنیم؟

همانطور اشاره شد هر توانایی و هر تخصصی که داشته باشید از طریق آن می توانید در انجام میدم کسب درآمد داشته باشید. اما اینکه بتوانید کسب درآمد میلیونی و بالا به صورت ماهانه از انجام میدم داشته باشید نیازمند به رعایت اصول و قواعدی است که در ادامه قصد دارم عنوان کنم.

 

بهترین مهارت ها و توانایی خود را شناسایی کنید

شاید مهارت و توانایی های زیادی داشته باشید. اما لازم است هر کدام که واقعا متقاضی زیادی دارد را انتخاب کنید. به عنوان مثال خدمات سئو و تولید محتوا خیلی بیشتر است ساخت اپلیکیشن موبایلی است.

بهتر است ابتدا نیاز کارفرمایان را پیدا کنید و سپس مهارتی که در خصوص آن دارید را به کار بگیرید. در انجام میدم هر فریلنسری که موضوع کاریش خواهان بیشتری دارد قطعا می تواند مشتریان بیشتری را جذب کند.

 

مهارت های خود را بالا ببرید

هر مهارت و توانایی که دارید فرقی نمی کند مهم این است که در آن بهترین باشید. برای این که در فیلد کاری خود بهترین باشید لازمه اش این است که مهارت های خود را افزایش دهید. مطمئن باشید فریلسنر های دیگر هم بیکار ننشسته اند و آن ها نیز به فکر افزایش مهارت های خود هستند.

 

پروفایل کاربری تان را تکمیل کنید

پروفایل کاربری شما نشان دهنده این است که شما چه کاره هستید و تاکنون چه تجربیاتی داشته اید. حتما اطلاعات دقیق در پروفایل کاربری خود قرار بدهید. عکس واقعی خود را در انجام میدم قرار دهید.

پروفایل کاربری شما همانند روزمه کاری شما از دید کارفرما است. سعی کنید هر تجربیاتی که تاکنون کسب کرده اید و هر پروژه ای که به سرانجام رسانده اید را عنوان کنید. این کار باعث می شود کارفرمایان بیشتری به شما اعتماد کنند.

 

کاره های جذاب در انجام میدم ایجاد کنید

سعی کنید کاره هایی در انجام میدم ایجاد کنید که در فیلد کاری تان جذاب باشد. روی عنوان کاره خود فکر کنید و یک عنوان خوب برای آن انتخاب کنید.

به عنوان مثال اگر سئوکار هستید و بک لینک سازی را خوب انجام می دهید کاره ای با عنوان “من می تونم تو سایت آمازون بک لینک فالو ایجاد کنم” بسازید.

یا مثلا شاید لینک سازی در ویکی پدیا خیلی خواهان داشته باشد. سعی کنید روش انجام این کار را یاد بگیرید و خودتان کاره ای با این عنوان در انجام میدم ایجاد کنید.

 

تعداد سفارشات خود را افزایش دهید

هرچه تعداد سفارش های شما در کاره هایتان افزایش پیدا کند مسلما روی درآمد شما نیز اثر گذار است. این مسئله دقیقا به گزینه قبلی ارتباط دارد. هر چه کاره های جذاب تر با قیمت مناسب ایجاد کنید تعداد سفارش های کارفرمایان نیز بیشتر می شود.

 

قبل از ایجاد کاره قیمت ها را بررسی کنید

قبل از اینکه کاره مورد نظرتان را ایجاد کنید سعی کنید قیمت ها را بررسی کنید. منظور این نیست که کاره شما حتما باید ارزان تر از بقیه باشد. نه به هیچ وجه این طور نیست. منظور این است که خیلی بالاتر از بقیه نباشد. به عنوان مثال قیمت هر کلمه در تولید محتوای اختصاصی 40 تا 50 تومان است. پس شما نیز باید در همین رنج قیمت گذاری خود را انجام دهید.

 

ارزش افزوده برای کارفرما در نظر بگیرید

سعی کنید ارزش افزوده ای روی کاره خود برای کارفرمایان در نظر بگیرید. مثلا اگر کاره شما درباره ساخت 50 بک لینک در وبلاگ ها است ارزش افزوده شما می تواند 10 عدد بک لینک هدیه باشد. یا به عنوان مثال اگر تولید کننده محتوا هستید منتشر کردن آن در وب سایت کارفرما به صورت رایگان می تواند ارزش افزوده ای برای او باشد.

 

زمان تحویل کار را مشخص کنید

سعی کنید زمان تحویل کار را مشخص کنید و حتما هم در همان زمان مشخص کرده کاره را به کارفرما تحویل دهید. این قضیه علاوه بر اینکه مستقیما روی افزایش درآمد شما تاثیر گذار است باعث می شود اعتماد کارفرمایان نسبت به شما جلب شود. همین باعث می شود تعداد نظرات مثبت کارفرمایان هم نسبت به شما افزایش پیدا کند.

اگر کاره ها را در زمان مشخص به کارفرما تحویل دهید باعث می شود میزان سود شما بیشتر شود و کمسیون کمتری به انجام میدم بدهید!

 

سطح کاربری خود را ارتقاء دهید

منظور از ارتقاء سطح کاربری این نیست که مبلغ ماهیانه ای به انجام میدم بدهید تا سطح شما را ویژه کند! نه در ابتدای کار چنین کاری نکنید. منظور این است که فعال باشید، کاره های خوب و به درد بخور ایجاد کنید، خوش قول باشید و کاره مورد نظر را با کیفیت انجام دهید تا به مرور زمان سطح کاربری تان بالا برود.

با ارتقاء سطح کاربری تان مسلما درآمد شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد. اگر فریلنسر کهنه کاری شوید و سفارش های شما بالا برود پیشنهاد می شود سطح کاربری ویژه را بخرید. چون باعث بیشتر دیده شدن شما می شود و در نهایت افزایش درآمد چند برابری را برای شما به همراه دارد.

 

برنامه ریزی دقیق داشته باشید

اگر می خواهید از طریق کار در سایت انجام میدم به درآمد میلیونی برسید کار آسانی در پیش ندارید. باید سعی و تلاش خود را کنید تا جزء بهترین فریلنسر های انجام میدم شوید.

سعی کنید برنامه ریزی دقیق داشته باشید. کی از خواب باید بیدار شوید، چه کاری را اول باید انجام دهید، چه پروژه ای را کی باید به اتمام برسانید، چه پروژه هایی در اولویت هستند و … را باید مشخص کنید.

درست است که شما یک فریلنسر اید و رئیس خودتان هستید. ولی این به این معنی نیست که برنامه کاری نداشته باشید! فکر کنید در شرکتی مشغول کار هستید و وظایفی مشخص را دارید که باید به آن ها پایبند باشید.

 

آیا سایت انجام میدم واقعا قابل اطمینان است؟

سایت انجام میدم همه جوانب را هم برای کارفرما و هم برای فریلنسرها در نظر گرفته است. تحت هر شرایطی اگر مشکلی به وجود بیاید سایت انجام میدم آن را حل می کند. سایت انجام میدم مرکزی با عنوان حل اختلاف میان کارفرما و فریلنسرها دارد که در صورت بروز هر مشکلی از سمت هرکدام قابل حل می باشد.

همچنین سایت انجام میدم ضمانت بازگشت وجه 7 روزه در صورت بروز مشکل را دارد. به عنوان مثال اگر کیفیت کار فریلنسر پایین بود و کارفرما بعد از تحویل گرفتن کار از آن باخبر شود می تواند وجه خود را پس بگیرد.

از طرفی سایت انجام میدم برای فریلنسرها کاملا قابل اطمینان است. تسویه حساب با فریلنسر ها بعد از تحویل کار به کارفرما و تایید آن توسط کارفرما انجام می شود. البته مبلغ مورد نظر نزد سایت به امانت باقی می ماند تا بعد از رضایت هر دو طرف به حساب فریلنسر واریز شود.

 

جمع بندی و حرف آخر

اگر می خواهید توسط فریلنسری در سایت انجام میدم کسب درآمد میلیونی داشته باشد لازمه اش این است که تلاش کنید و کمی خلاق باشید. سعی کنید کاره های جذابی با قیمت مناسب ایجاد کنید و آن ها را در شبکه های اجتماعی خود تبلیغ کنید.

هر آن چیزی که در این مقاله به عنوان موفقیت در فریلنسری سایت انجام میدم عنوان کردم را جدی بگیرید. اگر دنبال درآمد میلیونی از این کار هستید شدنی است چون همین حالا فریلنسر هایی هستند که درآمد ماهیانه شان از مرز 8 میلیون تومان در ماه گذشته است.

امیدوارم از این مقاله هم استفاده کافی را برده باشید و اگر این مقاله برای شما مفید بود آن را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. امتیاز دادن به این مقاله باعث دلگرمی ما می شود.

 

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.