کسب درآمد از اینترنت در منزل (بدون کلیشه، اصل مطلب)

0

معرفی روش های کسب درآمد اینترنتی واقعی و بدون سرمایه

چگونه از اینترنت کسب درآمد کنیم؟ این سوالی است که این روزها در ذهن خیلی از جوان های علاقه مند به کسب درآمد اینترنتی وجود دارد.

برای بدست آوردن پاسخ این سوال هم ممکن است عبارت “کسب درآمد از اینترنت” را در گوگل جست و جو کنند. و چیزی که با آن مواجه می شوند سایت هایی است که با شعارهای دروغین “کسب درآمد اینترنتی مطمئن” یا “کسب درآمد از اینترنت در 7 روز” و یا “کسب درآمد اینترنتی واقعی” قصد دارند تا از این فرصت سوء استفاده کنند و محصولات خودشان را به مردمی که شناخت کافی از روش های درآمد اینترنتی ندارند بفروشند!

از آنجایی که بحث کسب درآمد اینترنتی در کشور ما بسیار داغ شده است و هر کسی به فکر راهی است تا بتواند از اینترنت کسب درآمد داشته باشد، در این بین سایت هایی مثل قارچ سمی سبز شده اند و پکیج های آموزش درآمدزایی اینترنتی را می فروشند که در ادامه به شما توضیح می دهیم محتوای این پکیج ها چیزی نیست که به دنبال آن ها هستید.

در این مقاله از سایت مخاطب قصد داریم روش های کسب درآمد از اینترنت در منزل بدون سرمایه و رایگان و واقعی را به شما آموزش دهیم. تمام روش های مطمئن برای کسب درآمد از اینترنت را به شما می گوییم تا با توجه به توانایی ها و علایق خود، راه درست را برای کسب درآمد اینترنتی تان انتخاب کنید.

پس اگر واقعا می خواهید از اینترنت درآمد کسب کنید تا انتهای این مقاله جامع همراه ما باشید.

 

کسب درآمد از اینترنت چیست؟

کسب درآمد از اینترنت یعنی درآمدزایی به کمک رسانه های دیجیتال مثل موبایل یا کامپیوتر از طریق روش های موجود که در بسیاری از روش ها، درآمدزایی بدون نیاز به حضور در جای خاصی انجام می شود. منظور این است که در منزل هم می توان درآمدزایی کرد.

 

کسب درآمد از اینترنت چه مزایایی دارد؟

 • امکان کسب درآمد از اینترنت بدون سرمایه یا با سرمایه خیلی کم وجود دارد.
 • دسترسی به مخاطبان هدف بدون هیچ محدودیتی
 • صرفه جویی در زمان و هزینه های اضافی (عدم نیاز به دفتر کار)
 • کسب درآمد از اینترنت در هر منطقه یا در هر موقعیتی امکان پذیر است.
 • کسب درآمد به صورت 24 ساعته و بدون هیچ وقفه ای
 • بدون نیاز به مجوز خاصی برای شروع درآمدزایی از اینترنت
 • استفاده از رسانه های اجتماعی با بازار هدف گسترده
 • ارتباط همیشگی و دائمی با مشتریان از طریق اینترنت
 • پایین بودن هزینه تبلیغات اینترنتی برای جذب مشتری و افزایش درآمد
 • چند برابر کردن درآمد بدون نیاز به افزایش نیروی انسانی
 • چند برابر کردن مشتریان بدون هزینه اضافی از طریق گوگل
 • و…

 

آیا کسب درآمد از اینترنت واقعی و تضمینی است؟

بهتره رک و رو راست باشیم هیچ تضمینی وجود ندارد که شما بتوانید از طریق اینترنت کسب درآمد داشته باشید. تنها تضمین کننده موفقیت در کسب و کارتان خودتان هستید. پس هر کسی به شما تضمین داد و گفت راه های کسب درآمد از طریق اینترنت تضمینی است بدانید که کلاه بردار است.

اما در مورد این سوال که آیا کسب درآمد از اینترنت واقعی است باید بگوییم بله کاملا واقعی است و حقیقت دارد. فقط کافی است همین حالا نگاهی به وب سایت هایی که در اینترنت فعال هستند بیاندازید. همین حالا سری به وب سایت های محتوایی، آموزشی یا فروشگاه های اینترنتی بزنید.

از طریق چند راه خیلی ساده مثل دیدن نظرات مشتریان، تعرفه آگهی ها و آگهی های فعلی موجود در سایت یا میزان ترافیک روزانه ای که دارند می توان متوجه آن شد که از اینترنت هم می توان درآمدزایی داشت. به خصوص اگر وب سایت یا فروشگاه اینترنتی داشته باشید.

البته کسب درآمد از اینترنت فقط با داشتن یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی امکان پذیر نیست! اگر وب سایتی هم نداشته باشید باز هم توانایی کسب درآمد اینترنتی را خواهید داشت. فقط کافی است در ادامه همراه ما باشید تا در این مورد بیشتر توضیح دهیم.

 

لطفا گول پکیج های کسب درآمد اینترنتی دروغین را نخورید!

قبل از اینکه بریم سراغ اصل مطلب و راه های واقعی کسب درآمد از اینترنت را عنوان کنیم بهتر است کمی در مورد سایت هایی که پکیج های کسب درآمد می فروشند صحبت کنیم.

این گونه سایت ها را معمولا با نام های عجیب و غریبی می توان شناسایی کرد. مثل : آسان درآمد، درآمد آوران، تجارت آنلاین، کسب و کار آنلاین و … همانطور که می دانید از نام این سایت ها می توان متوجه زرد بودن محتوای آن ها شد.

معمولا شعارهای این سایت ها کسب درآمد آسان از اینترنت تضمینی و بدون هیچ سرمایه ای است.

مدیران این سایت ها با وعده هایی دروغین قصد فریب دادن مردم را دارند. همینطور از طریق روش های مختلفی مثل گذاشتن اینماد، گذاشتن نظرات مثبت غیرواقعی به تعداد بالا، گذاشتن عکس های لاکچری، گذاشتن اسکرین شات از حساب بانکی شان قصد جلب اعتماد مردم را دارند.

کسب درآمد دروغین از اینترنت

معمولا پکیج هایی که این سایت ها می فروشند آموزش هایی در زمینه زیرمجموعه گرفتن در سایت های خارجی، کسب درآمد از طریق ماینینگ، کسب درآمد از باینری آپشن یا کسب درآمد از همکاری در فروش فایل و … است که جالب اینجاست محتوای همه این پکیج ها مثل هم است.

کسب درآمد از اینترنت دروغین

هیچکدام از آن ها روش های واقعی و پایدار کسب درآمد از اینترنت را توضیح نداده اند و خودشان هم با فروش همین پکیج ها قصد دارند کسب درآمد کنند. هیچ کدامشان در روش هایی که معرفی می کنند فعالیت نمی کنند چون خودشان هم می دانند که واقعا سرکاری و بی فایده است.

پس لطفا گول نخورید و پول خود و مهمتر از آن وقت تان را هدر ندهید.

 

کسب درآمد واقعی از اینترنت در ایران

چند سالی می شود که بحث کسب درآمد اینترنتی در ایران داغ شده است. در این مدت کسب و کارهای اینترنتی میلیاردی و کسب و کارهای کوچک زیادی توانسته اند به درآمدهای بسیار بالا برسند. خبر خوب این است که اگر شما هم بخواهید قطعا می توانید.

کسب درآمد از اینترنت در ایران روش های مختلفی دارد. هر کسی با هر سن و سالی و هر اطلاعاتی می تواند از این روش های کسب درآمدی استفاده کند. از راه اندازی وب سایت گرفته تا کسب درآمد از اینستاگرام و همکاری در فروش محصولات فروشگاه های اینترنتی!

یکی از بهترین کارها استفاده از روش های کسب درآمد از اینترنت در منزل است. بله کسب درآمد از اینترنت در خانه هم طرفدارهای خاص خودش را دارد. آزاد کارها و فریلنسرهای زیادی هم اکنون در ایران فعال هستند که در منزل خودشان درآمدهای میلیونی ماهانه دارند.

به عنوان مثال خانم های خانه داری که نمی توانند بیرون از منزل کار کنند بهتر است از روش های کسب درآمد از اینترنت در منزل استفاده کنند. در ادامه مفصل در مورد این روش ها توضیح می دهیم.

 

معرفی تمام راه های کسب درآمد از اینترنت واقعی و بدون سرمایه

اینکه می گویند کسب درآمد از اینترنت بدون سرمایه اولیه هم امکان پذیر است حقیقت دارد. در بسیاری از شرایط بدون هیچ سرمایه ای می توانید از اینترنت کسب درآمد داشته باشید. یکی از ارکان اصلی کسب درآمد از اینترنت داشتن تخصص و علاقه به انجام دادن کاری است. البته نگران نباشید اگر تخصص هم نداشته باشید باز هم توانایی کسب درآمد اینترنتی را خواهید داشت.

در این قسمت قصد داریم روش های کسب درآمد از اینترنت را با هم مرور کنیم و هر کدام از آن ها را با هم بررسی کنیم. قبل از هرچیز باید بدانید اصلا قصد ما کسب درآمد از راه اندازی فروشگاه اینترنتی و سایت های اختصاصی نیست!

چون این نوع کسب و کارها نیاز به سرمایه های زیاد دارند. ما قصد داریم با روش های بدون سرمایه یا کم هزینه کسب و کار خود را راه اندازی کنیم.

 

کسب درآمد از اینترنت با آزادکاری یا فریلنسری

یکی از بهترین روش های کسب درآمد از اینترنت در منزل فریلنسری یا آزادکاری است. فریلنسر ها افرادی هستند که دارای توانایی ها و تخصص های خاصی هستند و از طریق آن کسب درآمد می کنند.

البته نیازی هم نیست تخصص خاصی هم داشته باشید کافی است توانایی هایی در انجام یک سری از کارها داشته باشید. به عنوان مثال با تایپ کردن یا تبدیل فایل صوتی به متن و یک سری کارهایی که زیاد هم سخت نیست می توانید کسب درآمد داشته باشید.

شاید پیش خود بگویید خب چطور با توانایی هایی که داریم می توانیم کسب درآمد کنیم؟ سایت هایی مثل انجام میدم و پونیشا وجود دارند که از طریق آن ها می توانید توانایی یا تخصص خود را معرفی کنید و سفارش کار بگیرید.

کاره ها در انجام میدم

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید از کارهای کوچکی که نیاز به تخصص خاصی هم ندارد خیلی ها کسب درآمد می کنند.

 

کسب درآمد اینترنتی در منزل برای خانم های خانه دار

یکی از بهترین روش های کسب درآمد از اینترنت برای خانم های خانه دار استفاده از روش های درآمدزایی کار در منزل است. ساخت وسایل دست ساز مثل جعبه کادو، بافتنی، ساخت لیف، ساک دستی و … است که طرفدارهای زیادی دارد.

اگر در این زمینه ها توانایی دارید می توانید از این روش ها کسب درآمد بسیار خوبی را داشته باشید. این روش های درآمدزایی مخصوص خانم های خانه دار است. اگر هم توانایی ندارید به راحتی با آموزش های موجود در اینترنت می توانید یاد بگیرید.

معمولا افرادی هستند که به صورت قراردادی با خانم های خانه دار کار می کنند. مثلا برای ساخت جعبه کادویی به تعداد لازم روزانه قرار داد می بندند تا محصولات دست ساز خود را فقط به آن ها بفروشند. که در این صورت دیگر مشکلی هم برای بازاریابی و فروش محصول وجود ندارد.

برای پیدا کردن چنین افرادی در سایت شیپور کلمه “کار در منزل” را جست و جو کنید.

 

کسب درآمد از تولید محتوا

یکی از بهترین و در عین حال ساده ترین روش های کسب درآمد از اینترنت کسب درآمد از تولید محتواست. سایت های محتوایی این روزها از درآمد بسیار بالایی برخوردار هستند. شما به چند روش می توانید از طریق تولید محتوا کسب درآمد داشته باشید.

اول اینکه می توانید برای دیگران تولید محتوا کنید و از این طریق کسب درآمد داشته باشید. در این صورت نیازی به داشتن سایت هم ندارید. می توانید به سایت rayamarketing.com مراجعه کنید و به عنوان نویسنده در این سایت استخدام شوید. همینطور سایت های زیادی هستند که می توانید از طریق آن ها سفارش کار بگیرید. مثل سایت پونیشا.

اگر در ترجمه متون هم توانایی دارید می توانید در سایت های بزرگی مثل زومیت و دیجیاتو مشغول به کار شوید.

اما بهترین راه این است که برای خودتان کار کنید. در واقع یک وب سایت محتوایی مثل سایت مخاطب راه اندازی کنید و از طریق تولید محتوای آموزشی سعی در جذب مخاطبان تان کنید. سپس از چند روش می توانید از سایت پر بازدیدتان کسب درآمد داشته باشید.

روش اول قرار دادن تبلیغات بنری، تبلیغات کلیکی همسان یا رپورتاژ آگهی در سایت تان است. که برای کسب درآمد از این روش شاید نیاز به ترافیک بسیار بالایی داشته باشید.

اما روش های آسان تری مثل تولید و فروش محصولات آموزشی و همینطور کسب درآمد از طریق عضویت ویژه در سایت هم روش های خوبی برای کسب درآمد محسوب می شوند.

همچنین از همکاری در فروش هم می توانید کسب درآمد داشته باشید. به عنوان مثال می توانید مقالاتی تحت عنوان “راهنمای خرید” بنویسید و در آن محصولات مرتبط که در دیجی کالا هستند را معرفی کنید. مثلا مقاله ای با عنوان “راهنمای خرید عینک آفتابی در سال 98” بنویسید و در انتهای آن لینک همکاری در فروش خود را برای خرید عینک های آفتابی از دیجی کالا را قرار دهید.

 

کسب درآمد از طریق وردپرس

یکی از بهترین روش های کسب درآمد اینترنتی، کسب درآمد از طراحی قالب و افزونه وردپرسی است. به دلیل اینکه سایت ساز وردپرس در ایران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است قالب ها، افزونه ها و آموزش های لازم کار با آن هم خواهان زیادی دارد.

همچنین تولید محتوا در رابطه با وردپرس هم می تواند شما را به درآمد بسیار بالایی برساند. با تولید محتوا درباره وردپرس و ارائه آموزش های لازم می توانید مخاطبان زیادی را به سایت خود برای فروش محصولات وردپرسی تان (افزونه یا قالب) جذب کنید.

در این روش نیازمند یک وب سایت هستید که راه اندازی آن هم زیاد سخت نیست! البته شما می توانید به صورت ارائه خدمات در زمینه وردپرس هم فعالیت داشته باشید. در این صورت می توانید کارهای پاره وقت وردپرسی مثل طراحی سایت یا رفع مشکلات سایت های وردپرسی را بگیرید.

البته یک راه بسیار عالی برای کسب درآمد از طریق وردپرس این است که قالب و افزونه وردپرسی طراحی یا ترجمه کنید و در سایتی مثل ژاکت که یک سایت مارکت پلیس برای فروشنده های وردپرسی است برای فروش قرار دهید. در این صورت می توانید به صورت اتوماتیک درآمد ماهیانه ثابتی از اینترنت داشته باشید.

افزونه یواست ژاکت

در عکس بالا همانطور که می بینید افزونه یواست سئو با قیمت 49 هزار تومان بیش از 4200 فروش داشته است. یعنی تا الان حدود 200 میلیون فروش داشته است. البته فروشنده این افزونه را فقط به فارسی ترجمه اش کرده است و هیچ کار خاصی انجام نداده است.

پس شما فقط کافی است ترجمه قالب یا افزونه وردپرسی را یاد بگیرید که این هم با آموزش های موجود کار بسیار ساده ای است. در این صورت می توانید درآمد بسیار بالایی را از طریق وردپرس داشته باشید.

 

کسب درآمد از همکاری در فروش

یکی از بهترین روش های کسب درآمد از اینترنت همکاری در فروش است. همکاری در فروش محصولات و خدمات امروزه به یکی از پر سود ترین روش های درآمدزایی اینترنتی تبدیل شده است. توسط همکاری در فروش بدون هیچ دردسری می توانید درآمد بالایی داشته باشید.

در این روش که به آن بازاریابی پورسانتی هم گفته می شود با مشارکت در فروش محصولات شرکت ها یا خدمات سایت ها امکان کسب درآمد برای شما وجود خواهد داشت.

در این روش یک لینک همکاری در فروش به صورت اختصاصی به شما داده می شود که اگر هر کسی از طریق لینک شما خریدی از وب سایت مورد نظر انجام دهد به نام شما ثبت می شود. پس از به حد نصاب رسیدن پورسانت تان می توانید آن را برداشت کنید.

این روز ها همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ دیجی کالا خیلی پر سر صدا شده است و هر کسی با هر شرایطی می تواند از آن کسب درآمد کند. مزیتی که همکاری در فروش دیجی کالا نسبت به دیگر سیستم ها دارد این است که اولا قابل اعتماد است و ثانیا تعداد محصولات پر فروش و پر طرفدار زیادی برای همکاری در فروش دارد.

افیلیت مارکتینگ دیجی کالا

برای کسب درآمد از طریق این روش می توانید از اینستاگرام و تلگرام هم استفاده کنید. اما نکته مهم در این روش درآمدزایی اینترنتی این است که باید تولید کننده محتوای خوبی باشید تا از این طریق بتوانید اعتماد مردم را جلب کنید و روی آن ها تاثیر گذار باشید تا بتوانید محصولات همکاری در فروش خود را بفروشید.

این روش سود بسیار خوبی دارد و در عین حال هیچ دردسری هم برای شما نخواهد داشت. چون شما فقط معرفی کننده محصول هستید و پشتیبانی آن با شما نیست. همکاری در فروش یکی از بهترین روش های کسب درآمد از اینترنت بدون سرمایه اولیه محسوب می شود.

 

کسب درآمد از اینستاگرام

یکی از بهترین روش ها برای کسب درآمد از اینترنت با دست خالی استفاده از رسانه اجتماعی پر مخاطب اینستاگرام است. همانطور که می دانید اینستاگرام پر مخاطب ترین شبکه اجتماعی در کشور ما است که منبع بزرگی از مخاطبان هدف کسب و کارها تلقی می شود.

کسب درآمد از اینستاگرام به روش های مختلفی امکان پذیر است. یکی از متداول ترین روش های درآمدزایی از اینستاگرام ساخت یک پیج در اینستاگرام و بالا بردن فالوورهای آن و گرفتن تبلیغات در پیج است. اما این سخت ترین روش محسوب می شود چون در این روش نیازمند تولید محتوای با کیفیت و انبوه هستید. شاید هر کسی از پس این کار بر نیاید.

اما کار ساده تر این است که محصولات خود را در اینستاگرام بفروشید. به عنوان مثال اگر کیف های چرم دست ساز درست می کنید یا جعبه های هدیه درست می کنید می توانید در اینستاگرام یک فروشگاه آنلاین برای خود راه اندازی کنید تا علاقه مندان به محصولات تان را جذب کنید. هر محصولی که داشته باشید می توانید از طریق اینستاگرام به فروش برسانید.

البته روش های کسب درآمد از اینستاگرام زیاد است. به عنوان مثال می توانید تبدیل به یک اینفلوئنسر اینستاگرامی شوید و برندهای معروف را تبلیغ کنید. یا خودتان برندسازی شخصی کنید و خدمات و محصولات خود را بفروشید.

اما نکته بسیار مهم این است که بتوانید دنبال کنندگان واقعی جذب کنید. زمانی که این کار را به خوبی انجام دادید هرچند که تعداد فالوورهای پیج تان کم هم باشند اما واقعی، می توانید درآمد بالایی از اینستاگرام کسب کنید.

 

کسب درآمد از تلگرام

تلگرام هم یکی از ابزارهای خوب برای کسب درآمد اینترنتی محسوب می شود. کسب درآمد از تلگرام هم مشابه اینستاگرام است. شما از طریق تلگرام هم می توانید به خوبی درآمدزایی کنید.

به عنوان مثال با راه اندازی یک کانال عمومی و تولید محتوا در موضوعات روز و عمومی می توانید ممبرهای کانال تلگرام تان را افزایش دهید و سپس از طریق گرفتن تبلیغات کسب و کارها درآمدزایی داشته باشید.

همینطور با راه اندازی کانال های تخصصی نیز می توانید درآمد خوبی داشته باشید. مثلا کانالی در مورد آموزش زبان یا آموزش بورس راه اندازی کنید تا مخاطبان هدف خود را به کانال تان جذب کنید. سپس یا محصولات خود یا محصولات دیگران در این موضوعات را به صورت مشارکت در فروش بفروشید.

البته از زمانی که تلگرام فیلتر شده است کسب درآمد از تلگرام کمی سخت تر شده و پیشنهاد ما برای کسب درآمد از شبکه های اجتماعی، کسب درآمد از طریق اینستاگرام است.

 

کسب درآمد از اینترنت به دلار و از سایتهای خارجی

آیا کسب درآمد از سایت های خارجی واقعا امکان پذیر است؟ آیا کسب درآمد دلاری حقیقت دارد؟ در یک کلام باید بگوییم بله از طریق سایت های خارجی و به دلار هم می توان کسب درآمد داشت. ولی به عنوان یک کاربر معمولی و کسی که تازه قصد دارد کسب درآمد اینترنتی را شروع کنید بهتر است بگوییم برای شما کمی سخت تر خواهد بود.

حقیقت مطلب این است که کسب درآمد از سایت های خارجی برای حرفه ای تر ها کاربرد دارد. به عنوان مثال کسب درآمد از طریق سایت های خارجی با فروش محصولات وردپرسی برای کسانی که افزونه نویسی و قالب نویسی وردپرس می کنند شاید شدنی باشد.

چون سایت هایی هستند که درست مثل سایت ژاکت مارکت پلیسی محصولات وردپرسی هستند(مثل سایت تم فارست) که فروشندگان وردپرسی می توانند محصولات خود را در آن برای فروش قرار دهند. که دو مزیت ویژه برایشان خواهد داشت: اول اینکه بازار هدف گسترده تری همراه آن هاست و دوم اینکه درآمد به صورت دلاری خواهد بود.

اما مشکل اصلی این است که ما ایرانی ها تحریم هستیم و ریسک بسیار بالایی برای ما خواهد داشت که بخواهیم با این سایت ها و به ویژه سایت پی پال برای پرداخت آنلاین کار کنیم. چون به محض متوجه شدن، حساب کاربری ما با هر موجودی که دارد برای همیشه بسته خواهد شد.

پس این روش را اصلا به شما پیشنهاد نمی کنیم. بهتر است از روش های ساده تر برای کسب درآمد از اینترنت استفاده کنید.

 

به طور کلی کسب درآمد از سایت های خارجی به دلار از طریق روش های زیر ممکن خواهد بود:

 1. کسب درآمد از بیت کوین
 2. کسب درآمد از یوتیوب
 3. کسب درآمد از تبلیغات کلیکی
 4. همکاری در فروش با سایت های خارجی
 5. فروش محصولات دانلودی در سایت های مارکت پلیس
 6. کسب درآمد از فروش محصول در آمازون

هر کدام از این روش ها برای کسب درآمد توضیحات زیادی دارند که در این مقاله نمی گنجد. اگر علاقه مند به کسب درآمد از این روش ها هستید پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر در مورد هرکدام از آن ها در گوگل جست و جو کنید.

 

کسب درآمد از اینترنت در منزل (بدون کلیشه، اصل مطلب)
3.7 از 3 رای

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.