جدیدترین کد تخفیف دیجی کالا (سه شنبه ۱ بهمن)

0

 

در این قسمت کدهای تخفیف روز دیجی کالا قرار می گیرند. برای استفاده از هر کد تخفیف فقط کافی است روی دکمه استفاده از تخفیف کلیک کنید. به محض کلیک روی دکمه مستقیم وارد صفحه محصولات تخفیف دار دیجیکالا خواهید رفت. تمام کدهای تخفیف دیجیکالا معتبر هستند و هر تخفیفی که منقضی شود از این صفحه هم حذف می شود.

 

کد تخفیف دیجی کالا امروز، کد تخفیف دیجی کالا دی 98

 

99% تخفیف ویژه دیجی کالا به مناسبت تولد دیجی کالا

اگر تا الان از دیجی کالا خرید نکرده‌ اید از اول تا چهارم بهمن با ثبت نام در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با کلیک بر روی کیک تولد دیجی کالا، می‌ توانید در هر روز در ساعت 12 شب با زدن دکمه دریافت کد، یکی از کالاهای منتخب دیجی کالا را با تخفیف شگفت‌انگیز %50 تا %80 خریداری کنید.

استفاده از تخفیف

 

50% تخفیف ویژه دیجی کالا برای کمک به سیل‌ زدگان

با استفاده از این کد تخفیف می‌ توانید از %50 تخفیف محصولات منتخب دیجی کالا برای کمک به سیل‌ زدگان بهره‌ مند شوید. محصول خریداری شده توسط دیجی کالا برای کمک به سیل‌ زدگان سیستان و بلوچستان ارسال می‌ گردد. برای مشاهده تخفیف بر روی «استفاده از تخفیف»  کلیک نمایید.

استفاده از تخفیف

 

تا ۳۰% تخفیف دیجی کالا ویژه محصولات پروتئینی

دریافت تا ۳۰ درصد تخفیف محصولات پروتئینی دیجی کالا، بدون نیاز به استفاده از کد تخفیف. این تخفیف ها جزء پیشنهادهای ویژه فروشگاه اینترنتی دیجی کالا هستند و به صورت محدود ارائه می شوند. برای مشاهده تخفیف بر روی «استفاده از تخفیف»  کلیک نمایید.

استفاده از تخفیف

 

دیجی کالا تخفیف 50% ویژه لوازم جانبی دیجیتال

با استفاده از ین فرصت ویژه می توانید محصولاتی که در دسته بندی کالاهای دیجیتال جانبی در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا هستند را با تخفیف 50 درصدی تهیه کنید. بدون نیاز به کد تخفیف و فقط با کلیک روی دکمه زیر از این تخفیف ویژه دیجی کالا استفاده کنید.

استفاده از تخفیف

 

کد تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا ویژه خرید اول (بالای 100 هزار تومان)

با استفاده از این تخفیف می توانید از 30 هزار تومان تخفیف ویژه روی سبدهای خرید بالای 100 هزار تومان بهرمند شوید. این کد تخفیف فقط برای خرید اول از دیجی کالا معتبر می باشد. بدون نیاز به کد تخفیف و فقط با کلیک روی دکمه زیر از این تخفیف ویژه دیجی کالا استفاده کنید.

استفاده از تخفیف

 

تخفیف 50 درصدی دیجی کالا ویژه خرید کفش های ورزشی مردانه

با استفاده از این تخفیف جدید دیجی کالا بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می توانید محصولات موجود در دسته بندی کفش های ورزشی مردانه را در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با تخفیف 50 درصدی تهیه کنید. بدون نیاز به کد تخفیف و فقط با کلیک روی دکمه زیر از این تخفیف ویژه دیجی کالا استفاده کنید.

استفاده از تخفیف

 

تا 60 درصد کد تخفیف لوازم جانبی موبایل دیجی کالا

با استفاده از این تخفیف جدید دیجی کالا بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می توانید محصولات موجود در دسته بندی لوازم جانبی موبایل را در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با تخفیف 60 درصدی تهیه کنید. بدون نیاز به کد تخفیف و فقط با کلیک روی دکمه زیر از این تخفیف ویژه دیجی کالا استفاده کنید.

استفاده از تخفیف

 

تخفیف 50 درصدی دیجی کالا ویژه خرید لوازم تحریر

با استفاده از این تخفیف جدید دیجی کالا بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می توانید روی دسته بندی لوازم تحریر در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از تخفیف 50 درصدی بهرمند شوید. بدون نیاز به کد تخفیف و فقط با کلیک روی دکمه زیر از این تخفیف ویژه دیجی کالا استفاده کنید.

استفاده از تخفیف

 

تخفیف 30 درصدی دیجی کالا ویژه زیورآلات

با استفاده از این تخفیف جدید دیجی کالا بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می توانید روی دسته بندی زیورآلات در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از تخفیف 30 درصدی بهرمند شوید. بدون نیاز به کد تخفیف و فقط با کلیک روی دکمه زیر از این تخفیف ویژه دیجی کالا استفاده کنید.

استفاده از تخفیف

 

20 هزار تومان تخفیف اولین خرید سوپرمارکت دیجی کالا

با وارد کردن کد تخفیف از 20 هزار تومان تخفیف اولین خرید دیجی کالا ویژه محصولات سوپرمارکتی برای خرید های بالای 70 هزار تومان بهره‌ مند می‌ شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف بر روی محصولات با پیشنهاد شگفت انگیز فعال نمی‌ باشد. برای استفاده از این کد تخفیف باید روی دکمه “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

کد تخفیف : DFNC

استفاده از تخفیف

 

کد تخفیف دیجی کالا 25000 تومانی ویژه خرید اول

با وارد کردن این کد تخفیف دیجی کالا می توانید از تخفیف 25 هزار تومانی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا برای خرید های بالای 100 هزار تومان خود بهره مند شوید. این کد تخفیف فقط روی خریدهای بالای 100 هزار تومان و فقط برای مشتریان جدید دیجی کالا فعال می باشد. برای استفاده از این کد تخفیف باید روی دکمه “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

کد تخفیف : REFTKRRB03BOZ

استفاده از تخفیف

 

کد تخفیف دیجی کالا برای خرید بالای 200 هزار تومان

با استفاده از این کد تخفیف دیجی کالا می توانید تا 30 درصد در خرید محصولات مصرفی از دیجی کالا تخفیف بگیرید. بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف و فقط با کلیک روی دکمه زیر می توانید از این تخفیف ویژه دیجی کالا بهرمند شوید. این تخفیف فقط برای خرید های بالای 200 هزار تومان از دیجی کالا معتبر می باشد. برای استفاده از این کد تخفیف باید روی دکمه “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

کد تخفیف دیجی کالا ویژه کاربران ورزش 3

کد تخفیف 25 هزار تومانی دیجی کالا ویژه کاربران ورزش 3

این تخفیف دیجی کالا فقط ویژه خرید اول می باشد. 25000 تومان تخفیف ویژه دیجی کالا برای خریدهای بیشتر از 100 هزار تومان فروشگاه اینترنتی دیجی کالا

استفاده از تخفیف

 

کد تخفیف دیجی کالا تا 50% ویژه پوشاک ورزشی مردانه

با استفاده از این کد تخفیف دیجی کالا می توانید تا 50% در خرید پوشاک ورزشی مردانه از دیجی کالا تخفیف بگیرید. بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف و فقط با کلیک روی دکمه زیر می توانید از این تخفیف ویژه دیجی کالا بهرمند شوید. برای استفاده از این کد تخفیف باید روی دکمه “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

کد تخفیف هزینه ارسال اولین خرید سوپرمارکت دیجی کالا

با وارد کردن این کد تخفیف دیجی کالا می توانید از ارسال رایگان سفارشات این فروشگاه اینترنتی برای تمام خرید های خود بهره مند شوید. این کد تخفیف فقط روی خریدهای بالای 50 هزار تومان فعال می باشد. برای استفاده از این کد تخفیف باید روی دکمه “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

کد تخفیف : FRESHD

استفاده از تخفیف

 

کد تخفیف دیجی کالا 25 هزار تومانی ویژه مشتریان جدید

با وارد کردن این کد تخفیف دیجی کالا می توانید از 25 هزار تومان تخفیف این فروشگاه اینترنتی برای تمام خرید های خود بهره مند شوید. این کد تخفیف روی تمام محصولات به غیر از محصولات فروش ویژه فعال می باشد. برای استفاده از این کد تخفیف باید روی دکمه “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

کد تخفیف 20 هزار تومانی دیجی کالا ویژه خرید اول

با وارد کردن این کد تخفیف دیجی کالا می توانید از 20 هزار تومان تخفیف این فروشگاه اینترنتی برای تمام خریدهای خود بهره مند شوید. این کد تخفیف روی تمام محصولات به غیر از محصولات فروش ویژه فعال می باشد. برای استفاده از این کد تخفیف باید روی دکمه “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

کد تخفیف 25 هزار تومانی دیجی کالا ویژه اولین خرید

با وارد کردن این کد تخفیف دیجی کالا می توانید از 25 هزار تومان تخفیف این فروشگاه اینترنتی برای خرید های بالای 100 هزار تومان خود بهره مند شوید. این کد تخفیف روی تمام محصولات به غیر از محصولات فروش ویژه فعال می باشد. برای استفاده از این کد تخفیف باید روی دکمه “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

کد تخفیف 10 درصدی دیجی کالا ویژه کالاهای سلامت دیجیتال

با وارد کردن این کد تخفیف دیجی کالا می توانید از 10 درصد تخفیف این فروشگاه اینترنتی برای خرید کالاهای سلامت دیجیتال شامل دستبند هوشمند، دستبند سلامتی، بخور سرد، بخور گرم، فشار سنج، تصفیه آب بهره مند شوید. برای استفاده از این کد تخفیف باید روی دکمه “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

کد تخفیف ارسال رایگان محصولات دیجی کالا

با استفاده از این کد تخفیف دیجی کالا هزینه ارسال خریدهای بالای 50 هزار تومان خود در سوپرمارکت دیجی کالا بصورت رایگان محاسبه می‌شود. این کد تخفیف فقط روی محصولات سوپرمارکتی دیجی کالا فعال می باشد. برای تهیه محصولات سوپرمارکتی دیجی کالا با تخفیف ویژه روی دکمه زیر کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

کد تخفیف ۲۰ هزار تومانی اپلیکیشن دیجی کالا

برای استفاده از این کد تخفیف کافی است وارد اپلیکیشن دیجی کالا شوید و مراحل سفارش خود را در آنجا انجام دهید. این کد تخفیف دیجی کالا برای همه محصولات به جز شگفت انگیزها معتبر می باشد. این کد تخفیف مخصوص سفارش های بالای 100 هزار تومان می باشد. این کد تخفیف برای سفارش اول شما از دیجی کالا معتبر می باشد.

استفاده از تخفیف

 

کد تخفیف دیجی کالا بالای 400 هزار تومان

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید مورد نیاز خود را با کیفیت بالا و اصل را با تخفیف ویژه از دیجی کالا خرید کنید. این تخفیف برای سبدهای خرید بالای 400 هزار تومان در دیجی کالا فعال خواهد بود. برای مشاهده کالاهای مور نیازتان و استفاده از کد تخفیف دیجی کالا برای خرید های بالای 400 هزار تومان بر روی “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

کد تخفیف دیجی کالا بالای 300 تومان

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید انواع محصولات مورد نیاز خود را با کیفیت بالا و اصل را با تخفیف ویژه از دیجی کالا خرید کنید. این تخفیف فقط برای خرید های بالای 300 هزار تومان از دیجی کالا قابل استفاده می باشد. برای استفاده از کد تخفیف دیجی کالا برای خرید های بالای 300 هزار تومان بر روی “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

کد تخفیف دیجی کالا 50 درصد

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید انواع محصولات مورد نیاز خود را با کیفیت بالا و اصل را با تخفیف ویژه از دیجی کالا خرید کنید. این محصولات تا 50 درصد تخفیف را شامل می‌شوند. برای مشاهده کالاهای مصرفی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بر روی “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

کد تخفیف دائمی دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید انواع محصولات دیجیتال و مورد نیاز خود را با کیفیت بالا و اورجینال را با تخفیف ویژه از دیجی کالا خرید کنید. این محصولات تا 10 درصد تخفیف را شامل می‌شوند. برای مشاهده محصولاتی که شامل تخفیف دائمی دیجی کالا هستند کافیست بر روی “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

دیجی کالا تخفیف شگفت انگیز امروز

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می توانید از تخفیف شگفت انگیز دیجی کالا استفاده کنید و محصولات مورد نیاز خود را تا 70 درصد تخفیف از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا خرید کنید. برای استفاده از این تخفیف شگفت انگیز کافیست بر روی “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

پیشنهادهای شگفت انگیز دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از پیشنهادهای شگفت انگیز دیجی کالا استفاده کنید و محصولات مورد نیاز خود را با کیفیت بالا و اصل را با تخفیف ویژه از دیجی کالا خرید کنید. این محصولات تا 30 درصد تخفیف را شامل می‌شوند. برای مشاهده کالاهای مورد نیازتان و خرید آن ها با تخفیف شگفت انگیز دیجی کالا کافی است روی “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

کد تخفیف رایگان دیجی کالا برای کاربران ریحون

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید انواع محصولات مورد نیاز خود را با کیفیت بالا و اصل را با تخفیف ویژه از دیجی کالا خرید کنید. تخفیف برای کاربران ریحون می باشد. کد تخفیف دیجی کالا ریحون برای محصولات تا 50 تخفیف را شامل می شود. برای مشاهده کالاهای مصرفی فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بر روی “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

 

تا %60 کد تخفیف سوپرمارکت دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید انواع محصولات سوپرمارکتی مورد نیاز خود را با کیفیت بالا و اصل را با تخفیف ویژه از دیجی کالا خرید کنید. این محصولات تا 60 درصد تخفیف را شامل می‌شوند. برای مشاهده کالاهای مصرفی سوپرمارکت اینترنتی دیجی کالا بر روی “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

تا %40 تخفیف ویژه نوروزی محصولات دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید انواع محصولات مورد نیاز خود را با کیفیت بالا و اصل را با تخفیف ویژه نوروزی از دیجی کالا خرید کنید. این محصولات تا 40 درصد تخفیف را شامل می‌شوند. برای مشاهده کالاهای تخفیف‌ دار دیجی کالا بر روی “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

تا %30 تخفیف خرید انواع دوربین دیجیتال از دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید انواع دوربین های دیجیتال در مدل های مختلف با کیفیت بالا و اصل را با تخفیف از دیجی کالا خرید کنید. این محصولات تا 30 درصد تخفیف را شامل می‌شوند. برای مشاهده کالاهای تخفیف‌ دار دوربین های دیجیتال و دوربین عکاسی دیجی کالا بر روی “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

تا %50 تخفیف خرید محصولات بهداشت بدن از دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید انواع محصولات مرتبط با بهداشت بدن را با کیفیت بالا و اصل با تخفیف ویژه از دیجی کالا خرید کنید. این محصولات تا 50 درصد تخفیف را شامل می‌شوند. برای مشاهده کالاهای تخفیف‌ دار محصولات بهداشت بدن دیجی کالا بر روی “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

تا %30 تخفیف خرید پوشاک زنانه از دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید انواع پوشاک زنانه لباس زیر و مجلسی و اکسسوری های زنامه در مدل های مختلف با کیفیت بالا و اصل را با تخفیف از دیجی کالا خرید کنید. این محصولات تا 30 درصد تخفیف را شامل می‌شوند. برای مشاهده کالاهای تخفیف‌ دار پوشاک زنانه دیجی کالا بر روی “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

تا %20 تخفیف خرید هارد اکسترنال از دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید انواع هارد های اکسترنال در مدل های مختلف با کیفیت بالا و اصل را با تخفیف از دیجی کالا خرید کنید. این محصولات تا 20 درصد تخفیف را شامل می‌شوند. برای مشاهده کالاهای تخفیف‌ دار هارد اکسترنال دیجی کالا بر روی “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

تا %40 تخفیف خرید لوازم جانبی موبایل لپ تاپ و تبلت از دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید انواع لوازم جانبی موبایل لپ تاپ و تبلت در مدل های مختلف با کیفیت بالا و اصل را با تخفیف از دیجی کالا خرید کنید. این محصولات تا 40 درصد تخفیف را شامل می‌شوند. برای مشاهده کالاهای تخفیف‌ دار لوازم جانبی موبایل لپ تاپ و تبلت دیجی کالا بر روی “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

تا %35 تخفیف خرید کیف و کفش رسمی زنانه از دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید انواع کیف و کفش رسمی زنانه در مدل های مختلف با کیفیت بالا و اصل را با تخفیف از دیجی کالا خرید کنید. این محصولات تا 35 درصد تخفیف را شامل می‌شوند. برای مشاهده کالاهای تخفیف‌ دار کیف و کفش رسمی زنانه دیجی کالا بر روی “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

تا %35 تخفیف خرید کفش مردانه از دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید انواع کفش مردانه در مدل های مختلف با کیفیت بالا و اصل را با تخفیف از دیجی کالا خرید کنید. این محصولات تا 35 درصد تخفیف را شامل می‌شوند. برای مشاهده کالاهای تخفیف‌ دار کفش مردانه دیجی کالا بر روی “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

تا %۶۰ تخفیف لوازم آشپزخانه وینتج دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید انواع ظروف سرو و پذیرایی و دیگر لوازم خانگی برند vintage را با تخفیف از دیجی کالا خرید کنید. این محصولات تا 60 درصد تخفیف را شامل می‌شوند. برای مشاهده کالاهای تخفیف‌ دار وینتج دیجی کالا بر روی “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

تا %۴۰ تخفیف ویژه ملزومات نگهداری کودک در دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید انواع ملزومات نگهداری کودک را با تخفیف 40 درصدی از دیجی کالا خرید کنید. این محصولات تا 40 درصد تخفیف را شامل می‌شوند. برای مشاهده کالاهای تخفیف‌ دار ملزومات نگهداری کودک دیجی کالا بر روی “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

تا %۵۰ تخفیف ویژه سرویس های خانگی در دیجی کالا

بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف می‌توانید انواع محصولات سرویس های خانگی را با تخفیف 50 درصدی از دیجی کالا خرید کنید. این محصولات تا 50 درصد تخفیف را شامل می‌شوند. برای مشاهده کالاهای تخفیف‌ دار سرویس های خانگی دیجی کالا بر روی “استفاده از تخفیف” کلیک کنید.

استفاده از تخفیف

 

 

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.