ساخت بک لینک رایگان در سایت هایی با آتوریتی بالای ۹۰

0

آموزش ساخت بک لینک رایگان و باکیفیت + لیست سایت ها

ساخت بک لینک رایگان چندان هم کار دشواری نیست! همه ما به بک لینک رایگان احتیاج داریم. در پروسه لینک بیلدینگ برای طبیعی سازی لینک های سایت مان باید به صورت اصولی از بک لینک های رایگان نیز استفاده کنیم.

این تصور که بعضی از دوستان در مورد ساختن بک لینک های رایگان دارند اشتباه است که می گویند بک لینک رایگان دیگر تاثیری در سئو ندارد! به هر حال برای کسب رتبه بهتر در نتایج جست و جو باید لینک سازی داخلی و خارجی داشته باشید.

در این مقاله قصد داریم به شما لیست سایت های بک لینک رایگان را با آتوریتی بالا ارائه دهیم. همینطور نحوه ساخت بک لینک رایگان gov و edu را به شما آموزش می دهیم. اگر قصد دارید بک لینک های با کیفیت و قوی برای سایت خود بسازید حتما همراه سایت مخاطب تا انتهای این مقاله باشید.

این مقاله در روزهای آینده با ارائه لیستی از سایت های قوی برای بک لینک سازی رایگان آپدیت می شود. پس بهتر است همیشه به این صفحه سر بزنید.

 

آیا بک لینک رایگان هنوز هم در سئو ارزشمند است؟

سوالی که خیلی از دوستان این روزها از ما می پرسند این است که آیا بک لینک رایگان واقعا تاثیری روی سئو می گذارد؟ جواب این سوال قطعا “بله” است. چون همین حالا بسیاری از سایت ها فقط با بک لینک رایگان در نتایج جست و جو بالا هستند.

البته به وقتش هم باید از رپورتاژ آگهی و بک لینک های پولی استفاده کنید. اما تجربه ما نشان داده است که تا یک سال از زمان تاسیس وب سایت نیازی به خرید بک لینک نخواهید داشت!

طرز تفکر اشتباه دیگری که خیلی از دوستان دارند این است که بک لینک گرفتن از سایت ها خارجی فایده ای ندارد! در صورتی که اصلا اینطور نیست. گرفتن بک لینک از سایت های خارجی تاثیر بسیار بالایی در بهبود سئو سایت تان خواهد گذاشت.

سایت های خارجی با آتوریتی بالا به قدری زیاد هستند که حداقل تا 1000 تا بک لینک رایگان و قوی از دامین های یونیک می توانید از آن ها بگیرید و تاثیرشان را به مرور زمان روی سئو سایت تان ببینید.

در این مطلب هم لیستی از سایت های خارجی برای ساخت بک لینک رایگان قوی و دائمی را به شما معرفی می کنیم که بک لینک سازی در آن ها باعث می شود دامین آتوریتی سایت تان هم بالا برود.

 

چند نکته مهم در ساخت بک لینک های رایگان

قبل از اینکه به سراغ معرفی سایت ها و روش های ساخت بک لینک رایگان برویم بهتر است به چند نکته مهم که حتما باید در پروسه لینک بیلدینگ تان رعایت کنید اشاره کنیم.

اولین نکته مهم این است که برای ساخت بک لینک در سایت های معرفی شده و هر سایتی که در لیست خودتان است نباید زیاده روی کنید. باید حوصله داشته باشید و آهسته و پیوسته به لینک سازی ادامه دهید.

دومین نکته در مورد اسپم اسکور سایت ها است. قبل از ساخت بک لینک رایگان در سایت ها حتما به اسپم اسکور آن ها توجه کنید. توسط ابزار MOZ می توانید نرخ اسپم آن ها را مشاهده کنید. بهتر است از سایت هایی لینک بگیرید که اسپم اسکورش زیر 3 باشد.

سومین نکته مهم در لینک بیلدینگ این است که به هیچ وجه روی یک کلمه کلیدی خاص و برای یک صفحه مشخص بک لینک نسازید. مثلا همیشه با کلمه کلیدی اصلی تان به صفحه نخست سایت خود لینک ندهید!

چهارمین نکته مهم در ساخت بک لینک های رایگان این است که همیشه سعی نکنید بک لینک های فالو برای سایت خود بسازید. از بک لینک های نوفالو هم به مقدار لازم استفاده کنید. این کار باعث می شود بک لینک های شما طبیعی نشان داده شود.

پنجمین نکته این است که فقط از سایت های با کیفیت و با آتوریتی بالا لینک نگیرید. از سایت های بی کیفیت و سایت هایی که هیچ ربطی به شما ندارد هم لینک بگیرید. بعضی از دوستان همیشه در سایت های edu بک لینک می سازند که این کار قطعا اشتباه است.

ششمین نکته مهم در ساخت بک لینک های رایگان این است که همیشه تنوع در ساخت لینک ها را رعایت کنید. یعنی همیشه بک لینک ایرانی یا بک لینک خارجی یا بک لینک وبلاگی نسازید. تنوع در ساخت بک لینک بسیار مهم است.

 

چگونه بک لینک رایگان بگیریم؟

روش های ساخت بک لینک رایگان خیلی زیاد هستند. شما به راحتی می توانید از این روش ها استفاده کنید. ولی نکته مهم همان نکته اولی بود که عرض کردیم یعنی باید حوصله داشته باشید و خیلی آهسته و همچنین پیوسته این کار را انجام دهید. وگرنه تا دلتان بخواهید سایت خوب و با کیفیت برای ساخت بک لینک رایگان، دائمی و قوی زیاد است.

از روش های مختلفی که برای ساختن بک لینک رایگان همه ما با آن ها آشنا هستیم عبارت اندز لینک سازی در فروم ها و در قسمت پروفایل یا امضای آن ها، ساخت بک لینک از طریق سرویس های وبلاگ دهی، ساخت بک لینک توسط شبکه های اجتماعی و سوشیال بوکمارک ها، ساخت بک لینک از طریق عضویت در سایت ها و به اصطلاح بک لینک پروفایلی، ساخت بک لینک رایگان از طریق کامنت گذاشتن در سایت های آتوریتی بالا و … است.

اما در این مقاله اصلا قصد نداریم روش های لینک سازی را به شما معرفی کنیم چون مطمئن هستیم با همه این روش ها آشنایی دارید. در این قسمت قصد داریم لیست سایت ها را در شاخه های مختلفی که اشاره کردیم به شما معرفی کنیم.

دیگر نیازی به جست و جو برای پیدا کردن این سایت ها ندارید! لیست بیشتر این سایت ها را در اختیار شما قرار می دهیم تا خیلی راحت و فقط با عضویت در آن ها بتوانید برای سایت خود بک لینک رایگان بسازید.

 

ساخت بک لینک رایگان قوی در سرویس های وبلاگدهی خارجی

ساخت بک لینک رایگان در سرویس های وبلاگدهی خارجی بسیار راحت است. دقیقا مثل عضویت در وبلاگدهی های ایرانی است. ولی خب چون آتوریتی آن ها بسیار بالاتر از سرویس های وبلاگدهی ایرانی است در این قسمت آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

Blogspot.com
WordPress.com
Joomla.com
wallinside.com
fireblogz.com
pointblog.net
jouwweb.nl
websnadno.cz
estranky.sk
hatenablog.com
over-blog.com
edublogs.org
blog.fc2.com
unblog.fr
blog.cz
blogwo.com
widblog.com
isblog.net
amoblog.com
blogminds.com
suomiblog.com

 

توجه : در اکثر این سرویس های وبلاگدهی خارجی می توانید محتوای فارسی تان را به همراه لینک های خود را منتشر کنید و بک لینک بگیرید.

 

ساخت بک لینک رایگان و باکیفیت در سایت سازهای خارجی قوی

ساخت بک لینک رایگان در سایت سازهای خارجی بسیار اهمیت دارد. توسط ساخت بک لینک در این سایت ساز ها می توانید بک لینک هایی با آتوریتی بالا برای سایت خود بسازید.

سایت ساز ها هم مثل سیستم های وبلاگدهی خارجی که معرفی کردم چندان فرقی با هم نمی کنند. فقط کافی است در آن ها عضو شوید و سایت خود را روی ساب دامین آن ها بسازید و فعالیت خود را آغاز کنید.

webgarden.cz
zombeek.sk
sitew.org
page4.me
webgarden.ro
webself.net
jigsy.com
angelfire.com
splashthat.com
shutterfly.com
withtank.com
simplesite.com
searchgi.com
npage.de
iwopop.com
1msite.com
mex.tl
webflow.io
usite.pro
portfoliobox.net
allyou.net
foliodrop.com
mstranky.cz
guffoo.cz
pixeltogether.com

نکته مهم : ساخت بک لینک رایگان در این سایت های آتوریتی بالا بسیار به بهبود رتبه سایت تان در نتایج جست و جو کمک می کند. سعی کنید در همه سایت سازهای خارجی ثبت نام کنید و از همه آن ها بک لینک بگیرید.

 

ساخت بک لینک رایگان و بسیار قوی در فروم ها

ساخت بک لینک در فروم ها هم یکی از دیگر روش های بسیار خوب برای لینک سازی است. به دلیل قدیمی بودن این فروم ها و اینکه آتوریتی اکثر این فروم ها بالای 70 است گرفتن بک لینک از آن ها باعث بالا بردن دامین آتوریتی سایت شما به مرور زمان می شود.

ممکن است بعضی از این سایت ها بک لینک نوفالو به شما بدهند. اصلا نگران این قضیه نباشید و حتما در آن ها بک لینک بسازید. چون دامین آتوریتی بالا و اسپم اسکور آن ها پایین است و همین باعث بهبود سئو سایت تان می شود.

http://ausis.edu.au/forum
https://torgi.gov.ru/forum
http://format.anadolu.edu.tr/forum
https://www.minecraftforum.net
https://developers.oxwall.com/forum
http://forum.cs-cart.com
http://lens.focusmr.com/forum
http://forum.calella.de
http://knsz.prz.edu.pl/forum
http://forum.goldenantler.ca
http://www.costidell.com/forum
http://www.uzaktanegitimrehberi.com/forum
http://forum.geekbox.tv
https://passionford.com/forum
http://forum.dzpk.com
http://forum.joomla.org
https://www.cnet.com/forums
http://forums.mysql.com
https://forums.digitalpoint.com
https://forum.deviantart.com
http://mygamebuilder.com/forum
http://www.chronicle.com/forums
http://forums.seochat.com
https://forum.whatismyip.com
http://forum.audacityteam.org
http://idpf.org/forums
http://forum.realitatea.net
http://www.karriarguiden.se/forum
http://forums.mtbr.com
http://www.blackberryforums.com
http://forums.techsmith.com

 

ساخت بک لینک رایگان پروفایلی در سایت های آتوریتی بالا

یکی دیگر از روش های خوب برای ساخت بک لینک رایگان که به آن اشاره کردیم بک لینک پروفایلی است. با عضویت در این سایت ها و ویرایش پروفایل خود می توانید لینک وب سایت تان را درج کنید و بک لینک بگیرید.

نکته مهم این است که از این روش لینک سازی به طور پیوسته استفاده کنید ولی به هیچ وجه در این روش لینک سازی زیادی روی نکنید. بعد از عضویت در این سایت ها کافی است به قسمت edit profile یا setting مراجعه کنید و لینک وب سایت خود را در فیلد آدرس سایت یا بیوگرافی قرار دهید.

https://www.behance.net
https://papaly.com
https://speakerdeck.com
https://www.theverge.com
https://mootools.net
http://n4g.com
https://www.vox.com
http://www.imfaceplate.com
http://pimboo.com
http://promodj.com
https://qiau.academia.edu
http://myfolio.com
http://fusion.cs.uni-jena.de
https://webflow.com
https://publiclab.org
https://www.viki.com
https://www.webwiki.com
https://www.dropshots.com
http://www.ibosocial.com
https://www.last.fm
https://www.ogoing.com
https://zety.com
https://www.artfire.com
https://ello.co
https://followus.com

 

ساخت بک لینک رایگان در سایت های سوشیال بوکمارک

منظور از سایت های سوشیال بوکمارک سایت هایی هستند که از طریق آن ها می توانید صفحات سایت خود را در آن سایت ها به اشتراک بگذارید و بک لینک رایگان بگیرید. سایت reddit نمونه ای از سایت های سوشیال بوکمارک است که دارای آتوریتی 99 است و لینک فالو می دهد.

عضویت در این سایت ها معمولا با لاگین از طریق فیسبوک و گوگل به راحتی امکان پذیر است. بعد از ورود به ناحیه کاربری خود کافی است لینک خود را که ممکن است یکی از مقالات تان باشد را در آن به اشتراک بگذارید.

توجه داشته باشید که به دلیل همگانی بودن این سایت ها آتوریتی آن ها بالا است و لینک گرفتن از آن ها به سود وب سایت شماست.

Mix.com
BoingBoing.net
500px.com
linkarena.com
feedly.com
flipboard.com
linkagogo.com
weheartit.com
imgur.com
flickr.com
evernote.com
dribbble.com
quora.com
medium.com
hubpages.com
instapaper.com
pearltrees.com
list.ly
folkd.com
slashdot.org
scoop.it
diigo.com
fark.com

ساخت بک لینک رایگان در سایت هایی با آتوریتی بالای ۹۰
5 از 1 رای

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.