خرید رپورتاژ آگهی و نکات کلیدی برای کسب رتبه خوب در گوگل

0

یکی از بهترین روش های لینک سازی خرید رپورتاژ آگهی است. با توجه به تغییرات اخیر در الگوریتم های گوگل، خرید بک لینک از سایت ها به شدت روی جریمه شدن سایت ها تاثیر گذار است. به همین دلیل بهترین راه برای خرید بک لینک که خیلی طبیعی جلوه داده شود و گوگل به آن از دید خرید لینک نگاه نکند خرید رپورتاژ آگهی از سایت های با کیفیت است.

ساخت بک لینک از طریق رپورتاژ آگهی یکی از تکنیک های کلاه خاکستری در سئو است که در بسیاری از مواقع به چشم تکنیکی در سئو کلاه سفید هم می توان به آن نگاه کرد. البته ساخت بک لینک از طریق رپورتاژ آگهی اصول و قواعدی دارد که اگر آن ها را ندانید باعث افت رتبه سایت شما در گوگل می شود و چه بسا ممکن است سود که نکنید هیچ بلکه ضرر هم کنید!

در این مقاله که به صورت اختصاصی از سایت مخاطب منتشر شده است قصد داریم در مورد رپورتاژ آگهی و نکات مهمی که در خرید رپورتاژ آگهی باعث رعایت شود صحبت کنیم. در پایان هم چندین سایت خوب که مجری رپورتاژ خبری در ایران هستند را به شما معرفی می کنیم تا با خیالی آسوده و هزینه ای مناسب رپورتاژ آگهی های خود را خریداری کنید.

پس اگر می خواهید از طریق خرید رپورتاژ آگهی رتبه وب سایت خود را در گوگل بهبود بخشید پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

 

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی یا ریپورتاژ خبری نوعی از روش های تبلیغات اینترنتی است که تبلیغ دهنده با هدف آگاهی از برند و بهبود سئو سایت اش از این روش استفاده می کند. در بسیاری از مواقع هدف اصلی در رپورتاژ آگهی گرفتن بک لینک از سایت هدف و در واقع استفاده از اعتبار سایت مورد نظر برای بهبود جایگاه در نتایج جست و جوی گوگل است.

در رپورتاژ آگهی، متنی به عنوان معرفی سایت مورد نظر یا مقاله ای مرتبط با موضوع سایت آماده می شود و در سایت تبلیغ کننده منتشر می شود. در رپورتاژ آگهی می توان 3 الی 5 لینک فالو و مستقیم از سایت مورد نظری که انتخاب کرده ایم دریافت کنیم.

سایت هایی وجود دارندکه از طریق تولید محتوای مستمر طی چندین سال توانسته اند جایگاه و اعتبار خوبی در گوگل و الکسا به دست آورند. یکی از روش های درآمدزایی این سایت ها خرید بک لینک به صورت لینک متنی یا همان sitewide است.

اما روش بسیار خوبی که این سایت ها از آن به درآمد خوبی می رسند فروش رپورتاژ آگهی است. این سایت ها با فروش رپورتاژ آگهی در ماه درآمدهای بالایی را به دست می آورند.

برای پیدا کردن این سایت ها کافی است به سایت مجریان تبلیغات اینترنتی در ایران مراجعه کنید تا بتوانید از سایت های بزرگ و معروف رپورتاژ آگهی بخرید. که در ادامه چند سایت برای خرید رپورتاژ آگهی به شما معرفی می کنیم.

 

کی باید از رپورتاژ آگهی استفاده کنیم؟

به طور کلی از رپورتاژ آگهی زمانی استفاده می کنیم که وب سایت در جایگاه خوبی در نتایج جست و جو قرار دارد و برای کسب رتبه های بین یک تا سه از رپورتاژ آگهی استفاده می کنیم.

زمانی که سایتی رتبه خوبی در نتایج جست و جو ندارد رپورتاژ آگهی خریدن برای آن کار اشتباهی است. مثلا اگر رتبه سایت شما در کلمه ای صفحه سوم گوگل باشد با رپورتاژ آگهی نمی توان جایگاه آن را بهبود داد و همین باعث می شود پولی که برای رپورتاژ آگهی داده اید از بین برود!

چون رپورتاژ آگهی از سایت های معتبر گرفته می شود و مستقیما روی اعتبار سایت تاثیر گذار خواهد بود.

حال اگر سایتی بی اعتبار داشته باشیم خیلی طبیعی نیست که سایتی با اعتبار بالا به آن لینک دهد! در این صورت خرید رپورتاژ آگهی یک روش کلاه خاکستری محسوب می شود.

اما مهمترین نکته این است که بک لینک های فعلی سایتی که می خواهیم برای آن رپورتاژ آگهی بخریم در حد معمول باشد. یعنی نباید برای سایتی که بک لینک های طبیعی و دستی کمی دارد رپورتاژ بخریم. چون رپورتاژ آگهی آخرین برگ آس ما است باید از آن بهترین نحو ممکن استفاده کنیم.

اگر سایتی بک لینک های خوبی نداشته باشد و بک لینک های یونیک دامین آن کم باشد ارزشی ندارد که برای آن رپورتاژ آگهی خریداری شود.

 

مزیت های رپورتاژ آگهی چیست؟

یکی از مهمترین مزیت هایی که رپورتاژ آگهی دارد دائمی بودن آن است. با خرید رپورتاژ آگهی می توانید یک بک لینک دائمی از سایت مورد نظر بگیرید و هیچگاه نیاز به تمدید آن نخواهید داشت. این یعنی یک بار برای همیشه هزینه کردن!

مزیت رپورتاژ آگهی نسبت به دیگر روش های خرید بک لینک این است که لینک های شما در محتوای مورد نظر قرار می گیرد و این باعث می شود کیفیت بک لینکی که می گیرید بالا برود.

در واقع بهترین راه برای ساخت بک لینک، بک لینک های محتوایی است. یعنی بک لینکی که از انتشار محتوای مرتبط در سایت دیگر گرفته شده باشد.

 

محتوای رپورتاژ آگهی را چگونه تنظیم کنیم؟

محتوای رپورتاژ آگهی شما باید کاملا اختصاصی باشد. شما با خرید رپورتاژ آگهی یک صفحه از سایت مورد نظر را برای خود می خرید و مالک آن صفحه برای همیشه شما هستید. پس بهتر است محتوای با ارزشی در آن منتشر کنید.

سعی کنید محتوای رپورتاژ آگهی تان بین 700 تا 1500 کلمه باشد. خیلی مهم است که محتوای رپورتاژ آگهی تان اولا مرتبط با موضوع سایتی که می خواهید در آن رپورتاژ ثبت کنید باشد و ثانیا مرتبط به صفحه ای که می خواهید به آن لینک بدهید باشد.

از مالتی مدیا (تصاویر و ویدیو) در صورت امکان استفاده کنید. کلمات کلیدی لینک شده را زیر تگ H2 قرار دهید. از کلمات کلیدی سخت برای لینک سازی در رپورتاژ آگهی تان استفاده کنید. بیشتر از سه لینک فالو در رپورتاژ آگهی خود قرار ندهید. لینک به برند و صفحه اصلی سایت تان فراموش نشود.

برای ساخت لینک در محتوای رپورتاژ آگهی تان سعی کنید لینک ها را به انکرتکست های طولانی تر بدهید. مثلا به جای “سئو” به “آموزش رایگان سئو” لینک بدهید.

 

نکات مهم در خرید رپورتاژ آگهی چیست؟

خیلی از دوستان فکر می کنند با خرید رپورتاژ آگهی از یک سایت پربازدید با دامین آتوریتی بالا دیگر کار تمام است. در صورتی که اصلا اینطور نیست! خرید رپورتاژ آگهی اصول و قواعدی دارد مثل اینکه کی خریده شود؟ از کجا خریده شود و با چه محتوا و کلمات کلیدی خرید شود که باید رعایت شود.

در صورت عدم رعایت این نکات ممکن است خرید رپورتاژ آگهی به ضرر وب سایت شما باشد. در این قسمت قصد داریم چند نکته خیلی مهم و ضروری را برای خرید رپورتاژ آگهی عنوان کنیم که حتما باید رعایت شود.

 

1.محتوای رپورتاژ آگهی باید اختصاصی باشد

اولین و مهمترین نکته در خرید رپورتاژ آگهی این است که محتوای آن را اختصاصی بنویسید. به هیچ وجه از محتوای کپی یا از بازنشر یکی از مقالات سایت تان در رپورتاژ آگهی ها استفاده نکنید. کیفیت متن رپورتاژ آگهی تان باید در حد و اندازه مقالات سایت تان باشد.

باید به این فکر کنید که قرار است مقاله ای را در وب سایت خود منتشر کنید. پس بهتر است وقت بیشتری روی تولید آن بگذارید تا کیفیت خوبی داشته باشد.

 

2.در سایت های مرتبط رپورتاژ آگهی بخرید

یکی از نکات مهم در خرید رپورتاژ آگهی این است که رپورتاژ خود را در سایت مرتبط به سایت خود ثبت کنید. سعی کنید سایت هایی که موضوع کاری شان با سایت شما مرتبط است را پیدا کنید و از آن ها رپورتاژ آگهی بخرید.

در این صورت شانس بیشتری برای بهبود جایگاه سایت خود در نتایج جست و جو خواهید داشت. چون از سایتی لینک گرفته اید که مرتبط به سایت شماست.

 

3.از سایت هایی با اعتبار بالا رپورتاژ آگهی بخرید

یکی از نکات مهم در رپورتاژ آگهی این است که سعی کنید از سایت هایی که دامین آتوریتی آن ها بالای 50 است رپورتاژ بخرید. اگر موضوع سایت شما بسیار خاص است مجبور هستید از سایت های عمومی لینک بخرید. در این صورت بهتر است از سایت هایی رپورتاژ آگهی بخرید که دامین آتوریتی بالایی دارند حتی اگر موضوع کاری شان دقیقا با سایت شما مرتبط نباشد.

 

4.در هر رپورتاژ آگهی بیشتر از 3 لینک قرار ندهید

در بعضی از رپورتاژ آگهی ها دیده شده بیش از 5 لینک فالو به سایت هدف داده شده است. این کار اصولا اشتباه است. هرچه تعداد لینک های داده شده به سایت مورد نظر در رپورتاژ آگهی بیشتر باشد اعتبار کمتری به صفحات لینک شده انتقال داده می شود.

پس بهتر است بیشتر از 3 لینک فالو به سایت خود ندهید. هر چه کمتر باشید اعتبار بیشتری به صفحه هدف داده می شود.

 

5.به هر صفحه فقط یک لینک بدهید

در بعضی از رپورتاژ آگهی ها دیده شده بیش از دو لینک به صفحه اصلی سایت با یک انکرتکست مشابه داده شده است. این کار اشتباه است. چون اصولا فقط لینک اول با انکرتکست مشابه تاثیر خواهد داشت و لینک دوم با همان انکرتکست به همان صفحه هیچ تاثیری ندارد. در این صورت یکی از لینک های شما سوخت می شود.

 

6.به دو انکرتکست متفاوت یک لینک ندهید!

یکی از اشتباهاتی که در خیلی از رپورتاژ آگهی ها دیده می شود این است که یک لینک به دو انکرتکست متفاوت داده می شود.به عنوان مثال صفحه اصلی سایت به انکرتکست “مخاطب” داده می شود و لینک دوم هم به صفحه اصلی سایت به انکرتسکت “آموزش سئو” داده می شود.

این کار باعث می شود گوگل متوجه این نشود که صفحه ای که لینک شده روی چه کلمه کلیدی باید رتبه بگیرد. این کار هم اصولا اشتباه است و باعث می شود هزینه ای که برای رپورتاژ آگهی کرده اید به هدر برود.

 

7.از سایت هایی با اسپم اسکور پایین رپورتاژ آگهی بخرید

اسپم اسکور یک فاکتور مهم در خرید رپورتاژ آگهی محسوب می شود. هرچه میزان اسپم اسکور سایت مورد نظرتان که می خواهید در آن رپورتاژ آگهی بخرید بالا باشد ارزش بک لینکی که از آن سایت برای وب سایت خود می گیرید پایین تر می آید.

اسپم اسکور یکی از مهمترین فاکتورها در تعیین کیفیت بک لینکی که قصد دارید از سایت مورد نظر بخرید است. سعی کنید از سایت هایی با اسپم اسکور زیر 3 رپورتاژ آگهی بخرید.

برای بررسی اسپم اسکور سایت ها می توانید از سایت moz.com استفاده کنید. حتما از اکانت Moz Pro استفاده کنید چون اکانت رایگان این سایت اطلاعات صحیحی نمی دهد!

 

8.بازه های زمانی مشخصی را برای خرید رپورتاژ آگهی انتخاب کنید

یکی از اصولی که باید در خرید رپورتاژ آگهی رعایت کنید بازه های زمانی مشخصی است که برای رپورتاژ گرفتن باید تعیین کنید.

به عنوان مثال اگر پروسه خرید رپورتاژ آگهی شما 6 ماهه است سعی کنید در ماه یک رپورتاژ آگهی بخرید. یا اگر می خواهید در هر ما دو رپورتاژ آگهی بخرید یکی از سایت قوی و یکی را از سایت متوسط رو به پایین خریداری کنید.

 

بعد از خرید رپورتاژ آگهی چه کارهایی باید انجام دهیم؟

همانطور که گفته شد رپورتاژ آگهی که در سایتی می خرید در واقع یک صفحه از سایت شماست و همیشه باید به آن رسیدگی کنید. بعد از خرید رپورتاژ آگهی باید آن صفحه از رپورتاژ تان را که خریده اید به روش های مختف تقویت و در سایت آگهی دهنده شاخص کنید. در ادامه روش هایی را برای تقویت رپورتاژ آگهی ها عنوان می کنیم.

 

1.رپورتاژ آگهی خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

یکی از بهترین روش ها برای تقویت رپورتاژ آگهی خریداری شده این است که آن را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. از دوستان و همکاران تان هم بخواهید آن را به اشتراک بگذارند. حتی می توانید برای آن صفحه از رپورتاژ آگهی تان سوشیال سیگنال خریداری کنید.

 

2.برای رپورتاژ آگهی خود بک لینک بسازید

یکی از ضروری ترین کارها بعد از خرید رپورتاژ آگهی ساخت بک لینک برای آن صفحه از رپورتاژ آگهی تان است. از طریق بلاگ هایی که دارید سعی کنید برای رپورتاژ خود بک لینک بسازید. از یک ماه بعد از خرید رپورتاژ آگهی تان شروع به ساخت بک لینک برای آن کنید.

حتی می توانید برای رپورتاژ آگهی خود بک لینک بخرید. همینطور از همان سایتی که ازش رپورتاژ خریده اید می توانید لینک داخلی بخرید. این باعث می شود رپورتاژ شما به شدت تقویت شود و پیج آتوریتی آن بالا برود.

 

3.برای رپورتاژ آگهی خود کامنت بگذارید

کامنت گذاشتن برای رپورتاژ آگهی خود باعث می شود صفحه مربوطه همیشه در حال آپدیت باشد. سعی کنید حداقل هفته ای یک کامنت مرتبط در صفحه رپورتاژ آگهی خود درج کنید. این کار باعث می شود کامنت های طبیعی صفحه هم به مرور زمان افزایش یابد.

از دوستان و همکاران خود بخواهید در صفحه مربوط به رپورتاژ شما کامنت بگذارند. یادتان باشد کامنت هایی مثل “ممنون از مقاله خوبتون” به درد نمی خورد. کامنت باید کاملا مرتبط با موضوع رپورتاژ باشند.

 

رپورتاژ آگهی رایگان چیست؟

منظور از رپورتاژ آگهی رایگان همان انتشار پست مهمان در سایت های مرتبط است. سعی کنید لیستی از بلاگ ها و سایت های مرتبط به حوزه کاری خود را پیدا کنید و برای درج رپورتاژ آگهی رایگان با آن ها وارد مذاکره شوید.

رپورتاژ آگهی رایگان یکی از بهترین و به صرفه ترین روش های لینک بیلدینگ کلاه خاکستری محسوب می شود. چون اولا رایگان است و ثانیا از سایت های هم حوزه خود لینک می گیرید.

 

تعرفه رپورتاژ آگهی چگونه محاسبه می شود؟

تعرفه رپورتاژ آگهی با توجه به اعتبار سایت، دامین آتوریتی، سن دامنه سایت، رتبه الکسای واقعی سایت و میزان اسپم اسکور آن محاسبه می شود. البته مهم ترین شاخص ها در قیمت گذاری روی سایت های رپورتاژ آگهی رتبه الکسا و دامین آتوریتی آن ها است.

البته تولید محتوا و نوع محتوایی که منتشر می کنند هم در تعرفه رپورتاژ آگهی تاثیر گذار خواهد بود. معمولا سایت های تخصصی که روی یک موضوع کار می کنند قیمت رپورتاژ آگهی شان بالاتر از سایت های عمومی تر است. حتی اگر دامین آتوریتی و رتبه الکسای پایین تری از سایت های عمومی داشته باشند.

معمولا سایت هایی که دامین آتوریتی بالای 50 دارند هم کیفیت بالاتری دارند و هم قیمت رپورتاژ آگهی در آن ها بیشتر است.

برای اطلاع از تعرفه های رپورتاژ آگهی در سایت ها بهتر است به سایت های ارائه دهنده رپورتاژ آگهی سری بزنید یا از سایت repox.net قیمت تقریبی رپورتاژ آگهی سایت مورد نظرتان را محاسبه کنید.

 

معرفی سایت های رپورتاژ آگهی در ایران

همانطور که قبلا هم اشاره شد سایت های رپورتاژ آگهی در ایران زیاد هستند اما برای دسترسی راحت تر به سایت هایی که رپورتاژ آگهی می فروشند سایت هایی را به شما معرفی می کنیم که با سایت های ارائه دهنده رپورتاژ آگهی همکاری می کنند. یعنی واسطه ای میان فروشنده رپورتاژ آگهی و خریدار رپورتاژ آگهی هستند.

 

تسمینو

تسمینو یکی از بهترین سایت های مجری تبلیغات اینترنتی در ایران است که برای فروش رپورتاژ آگهی با سایت های بزرگی همکاری می کند. مزیت تسمینو نسبت به دیگر سایت ها این است که هر چند وقت یک بار تخفیف هایی را برای خرید رپورتاژ آگهی از سایت های بزرگی مثل سایت چطور ارائه می دهد.

 

اخبار رسمی

سایت اخبار رسمی یک سایت قدیمی و در واقع اولین نیوزوایر ایرانی است که با سایت ها و رسانه های بزرگی در ایران همکاری می کند. از مزیت های خرید رپورتاژ از اخبار رسمی این است که با توجه به حوزه کاری تان و بودجه ای که دارید بهترین پیشنهاد را به شما ارائه می دهد.

 

ویرلن

ویرلن هم یکی از قدیمی ترین سایت های خرید رپورتاژ آگهی در ایران است. پکیج های رپورتاژ اگهی ویرلن بنا به درخواست مشتری ارائه می شود. خرید رپورتاز به صورت تکی از سایت ویرلن امکان پذیر نیست ولی پکیج رپورتاژ آگهی ویرلن بنا به خواسته مشتری در زمان های مشخصی منتشر می شود.

مثلا اگر در یک پکیج 5 سایت را انتخاب کرده باشید می توانید هر هفته یک رپورتاژ آگهی در سایت مورد نظر ثبت کنید.

 

نوین

نوین هم یکی از بهترین مجریان تبلیغات اینترنتی در ایران محسوب می شود. قیمت های رپورتاژ آگهی در سایت نوین نسبت به دیگر سایت ها پایین تر است. مزیتی که نوین نسبت به دیگر رقبایش دارد این است که متن رپورتاژ آگهی توسط خودشان ویرایش می شود و هر جایی که نیاز به تغییر بود خودشان تغییر می دهند.

 

جمع بندی و سخن آخر

رپورتاژ آگهی یکی از بهترین روش ها برای ساخت بک لینک با کیفیت است. هزینه ای که بابت خرید رپورتاژ آگهی می پردازید باید معقولانه باشد و باید بازخورد خوبی برای شما داشته باشد. پس به همین دلیل بهتر است از نکاتی که در خرید رپورتاژ در این مقاله به آن ها اشاره کردم توجه کنید.

اگر واقعا می خواهید رپورتاژ آگهی های اثر بخشی بگیرید حتما باید به این نکات توجه کنید. امیدواریم از این مقاله سایت مخاطب هم استفاده کافی را برده باشید.

از شما می خواهیم تجربیات خود را در خرید رپورتاژ آگهی های تان با ما و دیگر دوستان در میان بگذارید. تجربیات شما برای ما ارزشمند است.

خرید رپورتاژ آگهی و نکات کلیدی برای کسب رتبه خوب در گوگل
5 از 2 رای

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.