خرید بازدید اینستاگرام؛ نکات مهم قبل از خرید که باید بدانید!

0

یکی از بهترین روش ها برای افزایش بازدید ویدیوها و استوری ها خرید بازدید اینستاگرام است. اگر بتوانید بازدید ویدیوهای خود را افزایش دهید افراد بیشتری را می توانید ترغیب به تعامل با خود کنید و این باعث می شود فالوورها و لایک واقعی بیشتری را به مرور زمان بدست آورید.

اصلی ترین دلیل برای افزایش بازدید پست ها در اینستاگرام این است که به الگوریتم اینستاگرام ثابت کنید تعامل افراد با ویدیوها و استوری های شما زیاد است و از این طریق بتوانید پست های خود را در معرض دید افراد بیشتری قرار دهید.

سایت مخاطب مرجع خرید بازدید اینستاگرام و ویو پست ها است که تضمین بهترین و ارزان ترین قیمت را برای خرید بازدید به شما می دهد. اگر قصد دارید بازدید ویدیوهای خود را بالا ببرید بهترین گزینه استفاده از خدمات افزایش ویو سایت مخاطب است. اگر اطلاعات بیشتری در این زمینه می خواهید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

 

چرا بازدید ویدیوها برای اینستاگرام اهمیت بالایی دارد؟

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چطور بعضی از ویدیو ها با اینکه تعداد فالوور پایینی دارند ویو زیادی می خورند؟ جواب این سوال مربوط به الگوریتم اینستاگرام می شود. زمانی که بازدید ویدیوها در زمان انتشار آن بالا می رود اینستاگرام متوجه این می شود که آن ویدیو محتوای جذابی برای کاربران داشته که این میزان بازدید شده. به همین خاطر آن ویدیو را در اکسپلور افراد قرار می دهد تا افراد بیشتری بتوانند آن ویدیو را مشاهده کنند.

همین مورد هم باعث می شود افرادی که با آن ویدیو برخورد می کنند ترغیب شوند تا آن را برای دوستان دیگرشان ارسال کنند. به این ترتیب یک ویدیو که بازدید زیادی ازش شده است نشان دهنده جذاب بودن آن است و افرادی که آن ویدیو را می بینند بیشتر ترغیب می شوند تا پست های دیگر آن پیج منتشر کننده ویدیو را ببیند. همین باعث می شود سریعا آن پیج را فالو کنند.

پس افزایش ویو ویدیوها در اینستاگرام رابطه مستقیم با افزایش فالوور پیج شما دارد و در نتهایت افراد بیشتری راغب می شوند تا محصولات شما را تهیه کنند.

 

خرید ویو اینستاگرام چه مزیت هایی دارد؟

شما با خرید ویوی اینستاگرام می توانید به مخاطبان خود و اینستاگرام ثابت کنید که اعتبار بالایی دارید. ویو اینستاگرام در واقع بازدید از ویدیوها، استوری و ویدیوهای IGTV محسوب می شود. که با خرید ویو می توانید بازدید پست های ویدیویی خود را افزایش دهید.

فرقی نمی کند پست ویدیوی شما در چه قالبی باشد حتی اگر ویدیوی شما در igtv اینستاگرام هم باشد باز هم می توانید از سرویس های خرید ویو و بازدید اینستاگرام استفاده کنید و بازدید پست های ویدیویی خود را به صورت چشمگیر افزایش دهید.

 

خرید بازدید اینستاگرام ارزان و واقعی

شما با خرید بازدید اینستاگرام ارزان می توانید در بوجه خود صرفه جویی کنید به تعداد بالایی برای پست های ویدیویی خود بازدید بخرید. ارزان بودن این سرویس به هیچ وجه دلیل بر بی کیفیت بودن آن نیست! ما به کسب و کارهای کوچک اینستاگرامی کمک می کنیم تا با هزینه بسیار پایین بتوانند بازدید ویدیوهای خود را در اینستاگرام بالا ببرند و از این طریق مخاطبان بیشتری را ترغیب به دنبال کردنشان کنند.

شاید برای شما این سوال پیش آید که چون ارزان است پس حتما بازدید ها به صورت فیک است یا با پروفایل های خارجی این اتفاق می افتد؟ در صورتی که اصلا اینطور نیست! تمام پروفایل های ما برای ارسال بازدید ویدیو واقعی و ایرانی بوده، چون اگر غیر واقعی یا فیک باشند اصلا بازدیدی انجام نمی گیرد!

به همین دلیل ما پیشنهاد می کنیم حتما از سرویس خرید بازدید ارزان اینستاگرام ما برای اولین بار هم که شده استفاده کنید تا کیفیت کار ما را با سایت های مشابه مقایسه کنید.

 

خرید بازدید IGTV اینستاگرام

در این سرویس ما بازدید ویدیوهای IGTV شما را افزایش می دهیم. از آنجایی که ویدیوهای igtv در اینستاگرام کمتر از پست های ویدیویی دیده می شوند واجب است برای ویدیوهای igtv خود حتما ویو بخرید. چون اگر ویو فیلم های igtv شما پایین باشد به مرور زمان ویدیوهای بعدی شما هم بازدید کمی میگیرند. پس بهترین گزینه خرید بازدید igtv اینستاگرام است که به شما کمک می کند خیلی سریع و فوری ویو ویدیوهای igtv خود را به شکل چشمگیری افزایش دهید.

 

چگونه بازدید ویدیوهای خود را در اینستاگرام افزایش دهیم؟

راه های زیادی برای افزایش ویو و بازدید پست ها در اینستاگرام وجود دارد که می توانید از هریک استفاده کنید. اما بیشترین تاکید ما برای این کار تعامل بیشتر با کاربران است و در واقع باید سعی کنید محتوایی تولید کنید که آن ها را همیشه برای دیدن پست های شما راغب نگه دارد.

از استوری اینستاگرام می توانید برای بیشتر دیده شدن ویدیوهای خود کمک بگیرید. چون معمولا ویدیوها خصوصا ویدیوهای طولانی در igtv کمتر دیده می شوند یا به دلیل کاهش حجم اینترنت کاربران بسیاری از افراد دوست ندارند حجم اینترنت خود را برای دیدن ویدیوها از دست بدهند. به این ترتیب از طریق استوری کردن ویدیوها می توانید نظر افرادی بیشتری از فالوورهایتان را برای دیدن ویدیو جلب کنید.

اما اگر در انجام این کارها ناتوان هستید پیشنهاد می کنیم حتما از سرویس خرید بازدید ویدیو یا خرید ویو اینستاگرام استفاده کنید. چون با این روش خیلی سریع تر از آن چیزی که فکرش را بکنید می توانید بازدید ویدیوها و پست های ویدیویی خود را افزایش دهید.

 

چرا حتما باید از سایت معتبر بازدید اینستاگرام بخریم؟

سایت مخاطب مرجع خرید بازدید اینستاگرام، ویو اینستاگرام و بازدید igtv در ایران است و ما تضمین بهترین قیمت و کیفیت را به شما می دهیم. بدون نیاز به خواستن پسورد از شما و فقط با گرفتن آدرس پست مورد نظرتان قادر هستیم تا تعداد بازدید مورد نیازتان را برای شما فراهم کنیم. شروع آنی پس از سفارش، ویو توسط پروفایل های واقعی، زمانت بازگشت وجه و پشتیبانی دائمی از مزیت های سایت مخاطب می باشد.

 

لطفا قبل از خرید بازید پست اینستاگرام به این موارد توجه کنید:

  • پیج شما حتما عمومی (public) باشد.
  • تا اتمام سفارش نباید پیج تان را خصوصی یا دی اکتیو کنید
  • تا اتمام سفارش اسم پیج و کپشن پست نباید تغییر کند
  • برای هر پست اینستاگرام تا زمانی که سفارش آن تمام نشده سفارش مجدد بازدید ندهید
  • در صورت رعایت نکردن موارد فوق سایت بای فالوور هیچ مسئولیتی قبول نمی کند

 

 

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.