بهترین سایت های خرید بک لینک با کیفیت و دائمی

1

بک لینک یکی از اجزای مهم در سئو و بهینه سازی سایت است. به همین دلیل خیلی از سئوکارها و مدیران سایت ها در تلاش اند تا بهترین بک لینک ها را برای سایت خود بسازند. واقعیت این است که ارزش بک لینک ها در سئو مانند قبل بوده و گوگل به عنوان یک فاکتور مهم و تاثیر گذار در سئو به آن نگاه می کند. بر خلاف عقیده خیلی ها ارزش بک لینک ها هیچ وقت کم نمی شود!

هر وب سایتی که تعداد بک لینک های باکیفیت و ارزشمندتری داشته باشد شانس کسب رتبه بهتر از رقبایش را در نتایج جست و جوی گوگل خواهد داشت.

خرید بک لینک هم جزئی از پروسه سئو سایت محسوب می شود. همیشه نمی توان از بک لینک های رایگان استفاده کرد. در بیشتر مواقع برای رشد بیشتر در نتایج جست و جو باید از لینک های با کیفیت تری که پولی هستند استفاده کنید.

باید توجه داشته باشید که خرید بک لینک هم اصول و قواعد خودش را دارد. از هر سایتی نمی توان سفارش خرید بک لینک داد. متاسفانه سایت های زیادی این روزها با شعار خرید بک لینک با کیفیت، خرید بک لینک تضمینی، خرید بک لینک دائمی، خرید بک لینک ارزان و … فعالیت خود را در زمینه فروش بک لینک شروع کرده اند که اطمینان به آن ها کمی سخت است! کیفیت کار خیلی از آن ها خوب نیست و خرید لینک از آن ها ممکن است به ضرر شما باشد.

به همین دلیل در این مقاله قصد داریم بهترین سایت های خرید بک لینک با کیفیت را به شما معرفی کنیم. سایت هایی که واسطه ای میان مشتری و سایت های فروش بک لینک هستند و درصد کمتری از آن ها پکیج خرید بک لینک به صورت یک جا ارائه می دهند!

پس در این مقاله هم با سایت مخاطب همراه باشید تا با بهترین سایت های خرید بک لینک ایرانی بیشتر آشنا شوید.

 

آیا خرید بک لینک باعث جریمه شدن سایت می شود؟

قبل از هرچیز بهتر است به این سوال پر تکرار پاسخ دهیم که آیا خرید بک لینک باعث پنالتی شدن سایت می شود؟ جواب این سوال هم بله است و هم خیر! زمانی که شما تعداد لینک های زیادی در مدت زمان کوتاه بخرید کاملا مشخص است که لینک سازی شما غیر طبیعی بوده و گوگل سایت شما را جریمه می کند. در بهترین حالت این است که سایت شما افت می کند.

اما اگر برای خرید بک لینک اصولی اقدام کنید یعنی مثلا هفته ای یک عدد لینک بخرید این باعث می شود لینک سازی شما کاملا طبیعی پیش برود. در این حالت به هیچ عنوان سایت شما جریمه نمی شود!

 

آیا خرید بک لینک اصول و قواعدی دارد؟

100% همینطور است. برای خرید بک لینک باید به نکاتی توجه کنید که بسیار بسیار مهم هستند. اگر تاکنون تجربه ای در خرید بک لینک نداشته اید بی گدار به آب نزنید و حتما به نکاتی که قرار است در ادامه عنوان کنیم توجه کنید.

نکته بسیار مهم این است که اگر سایت تان تازه تاسیس است به هیچ وجه اقدام به خرید بک لینک نکنید! خرید لینک برای سایت های تازه تاسیس اشتباه مهلکی در بهینه سازی سایت است که خیلی ها مرتکب آن می شوند. بهتر است 4 ماه بعد از راه اندازی سایت تان بک لینک بخرید و در این مدت هم روی سئو داخلی سایت تان کار کنید.

 

قبل از خرید بک لینک حتما به موارد زیر توجه کنید:

 

1.بک لینک گروهی نخرید!

بسیاری از سایت های خرید بک لینک پکیج هایی به صورت بک لینک انبوه ارائه می دهند. با خرید این پکیج ها ممکن است در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی بک لینک برای سایت شما ساخته شود.

این برای سایت شما بسیار خطرناک است. درواقع پروسه لینک سازی شما باید آهسته و پیوسته انجام شود. ممکن است بعد از خرید پکیج لینک سازی انبوه دیگر هیچ لینکی برای شما ساخته نشود.

از طرفی زمانی که تعداد زیادی لینک در مدت زمان کوتاه به سایت شما داده شود صد در صد گوگل به پولی بودن و غیر طبیعی بودن لینک ها شک می کند. و به احتمال زیاد سایت شما جریمه خواهد شد.

 

2.بک لینک ارزان نخرید!

سایت های خرید بک لینک زیادی هستند که شعارشان خرید بک لینک ارزان است! به هیچ عنوان برای وب سایت تان از این لینک ها استفاده نکنید! به هیچ وجه لینک های ارزان با کیفیت نخواهند بود. مطمئن باشید منابعی که برای لینک سازی ارزان باشد به درد نمیخورد و ممکن است سایت شما اسپم یا جریمه شود.

 

3.اسپم اسکور را چک کنید

اسپم اسکور سایت هایی که می خواهید از آن ها بک لینک بخرید را چک کنید. تمام سایت هایی که پکیج فروش بک لینک دارند آدرس و مشخصات سایت هایی که در پکیج شان است را در اختیار شما قرار می دهند. به راحتی توسط سایت moz.com می توانید اسپم اسکور آن سایت ها را چک کنید. سعی کنید از سایت هایی که اسپم اسکورشان زیر 3 است لینک بخرید.

 

4.ترجیحا از سایت های مرتبط لینک بخرید

اگر امکانش بود از سایت هایی که مرتبط با سایت شما هستند لینک بخرید. به عنوان مثال اگر سایت شما در زمینه نقاشی ساختمان است از یک سایت پزشکی لینک نگیرید! هرچقدر هم که آتوریتی بالایی داشته باشد و در بهترین شرایط ممکن باشد نباید از آن لینک بگیرید.

حتی اگر وب سایتی در شرایط خیلی خوبی هم نباشد ولی مرتبط به حوزه کاری شما باشد لینک گرفتن از آن برای وب سایت شما مفیدتر خواهد بود.

 

5.از سایت های آتوریتی بالا لینک بگیرید

یکی از مهمترین دلایلی که باعث می شود رتبه وب سایت شما در نتایج جست و جو افزایش پیدا کند گرفتن بک لینک از سایت هایی با دامین آتوریتی بالا است.

سعی کنید سایت هایی را برای خرید بک لینک انتخاب کنید که دامین آتوریتی بالای 50 داشته باشد. اگر کمی جست و جو کنید می توانید سایت های زیادی که دامین آتوریتی بالای 50 دارند و در شرایط خوبی هستند را برای خرید بک لینک پیدا کنید.

 

6.لینک های دائمی بگیرید نه ماهانه!

به هیچ وجه بک لینک های ماهانه خریداری نکنید! اگر واقعا می خواهید برای خرید بک لینک هزینه کنید حتما لینک های دائمی بخرید. منظور از لینک های دائمی همان خرید رپورتاژ آگهی است. رپورتاژ آگهی از سایت های باکیفیت اهمیت بک لینک های وب سایت شما را بالا می برد.

 

7.بک لینک های Sitewide نگیرید!

بک لینک هایی که در تمام صفحات یک سایت نمایش داده می شوند بک لینک های Sitewide نام دارند. منظور همان لینک های متنی در سایت هاست که بیشتر در پایین سایت یا در سایدبار سایت ها قرار می گیرند. این لینک ها اثر خود را از دست داده اند و به ضرر سایت شماست.

فقط در صورتی که انکرتکست لینک های شما عنوان برندتان باشد می توان مفید باشد. اگر بک لینک های این چنینی با انکورتکست کلیدواژه های اصلی شما باشد قطعا به ضرر سایت شما خواهد بود.

از این گذشته شما مجبور هستید هر ماه یا هر سه ماه یک بار هزینه تمدید این لینک ها که واقعا هم ارزشی برای شما ندارد را بپردازید. پس بهتر است یک بار برای همیشه پول برای خرید بک لینک بپردازید و از همان رپورتاژ آگهی استفاده کنید.

 

8.همیشه از سایت های باکیفیت و مرتبط لینک بگیرید

اگر میخواهید لینک سازی سایت تان طبیعی جلوه داده شود همیشه نباید از سایت های دامین آتوریتی بالا و مرتبط با حوزه کاری تان لینک بگیرید!

اگر در خرید بک لینک اینطور پیش بروید ممکن است گوگل به شما شک کند که چرا همه لینک های شما با کیفیت است! به همین دلیل سعی کنید از سایت هایی که اصلا ربطی به سایت شما ندارد و کیفیت پایینی دارند هر چند وقت یک بار لینک بگیرید.

 

9.فقط برای یک کلیدواژه لینک نخرید!

خیلی از دوستان هستند که هدف شان کسب رتبه در یک کلمه کلیدی خاص است. به همین دلیل همیشه سعی می کنند با همان کلیدواژه و فقط برای یک صفحه لینک بگیرند که این کار اشتباه را در خرید بک لینک هایشان مرتکب می شوند.

به هیچ عنوان با تمرکز روی یک کلمه کلیدی لینک نگیرید. این کار بسیار خطرناک است. به عنوان مثال اگر 10 تا رپورتاژ آگهی می خرید در 10 تای آن ها به یک کلیدواژه لینک ندهید! لینک های خود را در صفحات مختلف سایت با انکرتکست های مختلف بسازید.

 

10.از سایت های مرده لینک نخرید

منظور از سایت های مرده سایت هایی هستند که فقط با هدف فروش لینک راه اندازی شده اند. این سایت ها هیچ وقت آپدیت نمی شوند و کیفیت پایینی دارند. لینک گرفتن از این سایت ها به ضرر سایت شماست.

متاسفانه بسیاری از سایت هایی که لینک می فروشند از این دسته از لینک ها زیاد دارند. قبل از خرید بک لینک از این سایت ها لیست کامل سایت های موجود در پکیج های لینک سازی شان را چک کنید.

 

معرفی سایت های برتر در زمینه خرید بک لینک باکیفیت

در این قسمت قصد داریم بهترین سایت های خرید بک لینک که در حال حاضر در ایران فعالیت می کنند را معرفی کنیم. پیشنهاد می کنیم فقط به این لیست اکتفا نکنید و برای پیدا کردن سایت های واسط فروش بک لینک یا سایت هایی که مستقیما خودشان لینک می فروشند بیشتر وقت گذارید.

این سایت ها صرفا چندتا از بهترین ها در زمینه خرید و فروش بک لینک هستند.

 

Backority

بکوریتی

Backority اولین پلتفرم خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در ایران است که دو سالی است کار خود را شروع کرده است. در سایت backority سایت های خوبی برای ساخت بک لینک و رپورتاژ آگهی پیدا می شوند که به دلخواه می توانید آن ها را برای لینک سازی تان انتخاب کنید.

مدل سایت بکوریتی با سایت های خرید بک لینک به طور کلی فرق می کند. در سایت بکوریتی خبری از پکیج های آماده لینک سازی نیست! سایت بکوریتی اولین سایت مارکت پلیس در زمینه فروش بک لینک است.

یعنی در سایت بکوریتی هر مدیر سایتی می تواند آدرس سایت خود را برای فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی ثبت کند و از طریق این سایت مشتری جذب کند.

با عضویت در این سایت و ورود به پنل کاربری خود می توانید لیستی از سایت هایی که برای فروش لینک و رپورتاژ آگهی از قبل ثبت شده اند را مشاهده کنید. لیست سایت ها بر اساس دامین آتوریتی و پیج آتوریتی، سن دامنه یا بازدید روزانه شان می باشد.

به عنوان مثال اگر بخواهید سفارش رپورتاژ آگهی بدهید سایت مورد نظر را انتخاب می کنید و سپس متن رپورتاژ آگهی خود که از قبل آماده کردید را در یک فایل ورد ضمیمه آن می کنید و برای نهایی کردن سفارش خود پرداخت را انجام می دهید.

بعد از مدتی سفارش شما به مدیر آن سایت مورد نظر ارسال می شود و رپورتاژ شما قرار داده می شود. سایت بکوریتی واسطه ای میان شما و صاحب سایت برای خرید بک لینک از آن هاست.

نقطه قوت سایت بکوریتی این است که با کمی جست و جو می توان سایت های خیلی خوبی را با قیمت مناسب برای خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی در آن پیدا کرد. همچنین از دیگر مزیت های سایت بکوریتی خرید بک لینک در زمان دلخواه است.

به عنوان مثال مشتری می تواند سایت هایی که می خواهد از آن ها لینک بخرد را در سایت بکوریتی مشخص کند و هر هفته خرید لینک از یکی از آن ها را سفارش دهد. در این صورت لینک ها یکجا ساخته نمی شود و طبیعی تر جلوه داده می شود.

 

تسمینو

تسمینو

تسمینو یکی از بهترین مجری های رپورتاژ آگهی و خرید بک لینک در ایران است. تسمینو با سایت های خبری و تفریحی بزرگی در ایران همکاری می کند. یکی از مزیت های تسمینو این است که از طریق آن می توان از سایت های بزرگ با هزینه کمتری رپورتاژ آگهی و بک لینک خرید. قیمت های سایت تسمینو نسبت به رقبایش کمی پایین تر است.

از نقات قوت سایت تسمینو داشتن پلن کاربری برای مشتریانی است که قصد دارند کمپین تبلیغاتی خود را راه اندازی کنند. مشتریان با عضویت در سایت تسمینو به راحتی می توانند کمپین خرید بک لینک یا رپورتاژ آگهی خود را لانچ کنند و از بین سایت هایی که در لیست قرار دارند هر کدام را به دلخواه برای خرید بک لینک انتخاب کنند.

تسمینو کیفیت تمام بک لینک ها را تضمین می کند. سایت هایی که تسمینو با آن ها برای خرید بک لینک و رپوتاژ آگهی همکاری می کند معتبر هستند و همیشه در حال آپدیت شدن هستند. همچنین همانطور که قبلا اشاره کردم قیمت های تسمینو همیشه 10 الی 20 درصد پایین تر از دیگر مجری های تبلیغاتی در ایران است.

خرید بک لینک از سایت تسمینو برای کسانی مناسب است که بودجه بیشتری را برای خرید لینک اختصاص داده اند. چون سایت هایی که در تسمینو برای لینک سازی وجود دارند هم معتبر هستند و هم قیمت آن ها برای خرید لینک بالاست! البته سایت هایی هم با قیمت 150 و 200 تومان برای خرید بک لینک رپورتاژی در تسمینو پیدا می شوند که واقعا کیفیت خوبی دارند.

قبل از خرید بک لینک از سایت تسمینو بهتر است از مشاوره رایگان شان استفاده کنید. آن ها با توجه به وضعیت سایت و بودجه تبلیغاتی تان بهتر راهنمایی تان می کنند.

 

7بک لینک

7بک لینک

7بک لینک یا سون بک لینک هم یکی از بهترین سایت های خرید بک لینک در ایران است. سایت هایی که در لیست 7بک لینک برای خرید بک لینک و رپورتاژ از آن ها مشاهده می کنید آتوریتی قابل قبولی دارند ولی خیلی قوی نیستند. از 7بک لینک می توان برای خرید بک لینک های متوسط رو به پایین استفاده کرد.

قیمت 7بک لینک برای خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی از لیست سایت هایی که ارائه داده است مناسب است. ولی همانطور که گفته شد سایت های خیلی قوی در این لیست وجود ندارد. تنها مزیت سایت 7بک لینک این است که می توان لینک ها را دونه دونه خرید.

نمونه سایت هایی که از 7بک لینک، بک لینک خریداری کرده اند در جایگاه خوبی در گوگل هستند و می توان آن ها را به عنوان نمونه کارهای موفق سایت 7بک لینک دانست.

 

سئو روز

سئو روز

سایت سئو روز را به عنوان یکی از قدیمی ترین سایت های آموزش سئو در ایران می شناسیم. سئو روز هم به تازگی پکیج های خرید بک لینک خوبی ارائه می دهد که می توان از آن ها استفاده کرد. سئو روز پکیج های ترکیبی زیادی برای لینک سازی ارائه می دهد که حاوی بک لینک های EDU and GOV و Social Bookmarks و Forum Profiles و Wiki و Web2.0 است.

حتی پکیجی با قیمت 15 میلیون تومان دارند که در سایت های معروف خارجی مثل CNN, TechCrunch, NYTimes و Mashable برای شما لینک سازی می کنند. البته لینک سازی در این سایت ها به صورت رپورتاژ انگلیسی انجام می شود و تاثیر بسیار بالایی در برندسازی شما دارد.

تفاوت پکیج های سئو روز با سایت های دیگر در این است که ساخت لینک توسط آن ها به صورت ماهانه و روی حساب و کتاب انجام می شود. درست است که پکیج های بک لینک تعداد بالا ارائه می دهند ولی این به این معنی نیست همه لینک ها را یکجا بسازند.

پکیج های بک لینک سئو روز به گفته خودشان تضمینی است و در افزایش رتبه کلمات کلیدی شما در گوگل بسیار تاثیر گذار است.

نکته منفی در پکیج های لینک سازی سئو روز عدم ارائه گزارش و عدم نمایش لیست سایت هایی است که قرار است در آن ها برای شما لینک سازی انجام شود. این یک نکته منفی است ولی سایت سئو روز یک سایت قدیمی در حوزه آموزش سئو است و می توان بهش اعتماد کرد.

سایت سئو روز مناسب برای خرید بک لینک دائمی و مطمئن می باشد. پیشنهاد ما استفاده از پکیج های لینک سازی سئو روز است.

 

ویرلن

ویرلن

سایت ویرلن هم یکی از بهترین مجری های تبلیغاتی در ایران است که با سایت ها و برندهای بزرگی همکاری می کند. ویرلن پکیج های متفاوتی برای خرید بک لینک با کیفیت و خرید رپورتاژ آگهی ارائه می دهد که با توجه به موضوع سایت تان می توانید از آن ها استفاده کنید.

نکته مهم در ویرلن این است که درست است که خدمات بک لینک و رپورتاژ آن به صورت پکیج است و امکان خرید به صورت تکی وجود ندارد اما با توجه به درخواست شما لینک ها با فاصله زمانی مد نظرتان ثبت می شوند. و این باعث می شود که لینک ها یکجا ثبت نشوند. همچنین می توانید برای هر رپورتاژ متن جداگانه ای ارائه دهید.

سایت هایی که در لیست رپورتاژ آگهی و خرید بک لینک ویرلن وجود دارند مجموعه ای از بهترین سایت های ایرانی با آتوریتی و سن دامین های بالا هستند. ویرلن برای کسانی که بودجه کمی برای خرید بک لینک دارند هم مناسب است. چون پکیج ها با توجه به نیازتان ارائه می شود.

 

نوین

نوین

سایت نوین به عنوان یکی از بهترین سایت های آموزشی در زمینه سئو و بازاریابی اینترنتی است که خدمات خوبی در این زمینه ارائه می دهد. یکی از بهترین خدمات سایت نوین ثبت رپورتاژ آگهی شما در سایت های معتبر ایرانی است.

نوین با سایت های زیادی قرار داد همکاری خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی دارد که لیست این سایت ها را می توانید در بخش رپورتاژ آگهی سایت نوین مشاهده کنید. قیمت های نوین معمولا بهتر از بقیه سایت ها است.

از مزیت های سایت نوین برای خرید بک لینک این است که متن رپورتاژ آگهی شما توسط تیم نوین تهیه و ویرایش می شود و همینطور مشاوره رایگان در زمینه خرید بک لینک و رپورتاژ آگهی با توجه به بودجه ای که دارید به شما می دهند.

همکاری با سایت نوین در خرید بک لینک برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود چون قطعا یکی از معتبر ترین سایت ها برای خرید بک لینک دائمی و با کیفیت و رپورتاژ آگهی از سایت های معتبر و معروف ایران است.

 

همیار وب

همیار وب هم یکی از سایت های خوب در زمینه آموزش بازاریابی اینترنتی و کسب و کار اینترنتی است که به تازگی پکیجی به عنوان خرید بک لینک ارائه داده است. در این پکیج 80 بک لینک به صورت PBN برای وب سایت شما ساخته می شود. بک لینک ها شامل لینک های وبلاگی ایرانی خارجی، لینک های وب 2، لینک های پروفایلی و edu هستند.

اما نکته بسیار مهم این است که بک لینک های شما یک جا ساخته نمی شوند و این پکیج 80 تایی در یک الی دو ماه به درخواست مشتری انجام می شود. بعد از اتمام کار هم گزارش کار برای مشتری ارائه خواهد شد.

مزیت پکیج خرید بک لینک همیار وب در این است که لینک های شما در منابعی ساخته می شوند که جز لینک های شبکه خصوصی یا PBN هستند. یعنی آتوریتی دامین و پیج بالایی دارند.

درست است که بخشی از لینک های شما در سرویس های وبلاگ دهی ساخته می شود ولی به این توجه داشته باشید که لینک های زیادی برای آن وبلاگ ها ساخته شده است و این باعث می شود ساخت بک لینک در آن ها بیشتر از وبلاگ های معمولی اهمیت داشته باشد.

با توجه به قیمتی که این پکیج دارد می تواند گزینه خوبی باشد اما توجه کنید این پکیج هم جزء بک لینک های متوسط رو به پایین محسوب می شوند. چون به هر حال بک لینک ها در منابع رایگان ساخته می شوند.

 

جمع بندی و سخن آخر

اگر قصد خرید بک لینک با کیفیت را دارید پیشنهاد می کنیم هرگز از لینک های متنی و ماهانه استفاده نکنید. برای خرید بک لینک هرگز عبارات “خرید بک لینک ارزان” یا “خرید بک لینک دائمی” را جست و جو نکنید!

با کیفیت ترین بک لینک ها برای هر وب سایتی رپورتاژ آگهی است. سعی کنید بودجه لازم برای خرید بک لینک برای سایت تان را افزایش دهید و در یک پروسه چند ماه چند رپورتاژ آگهی از سایت های قوی بخرید.

اگر واقعا می خواهید پولتان در خرید بک لینک هدر نرود سعی کنید یک برنامه ریزی دقیق در خرید بک لینک های سایت خود داشته باشید.

در این مقاله هم سعی کردیم بهترین سایت های خرید بک لینک را به شما معرفی کنیم. هرچند که مجریان تبلیغاتی برای خرید رپورتاژ آگهی و خرید بک لینک زیاد هستند. ولی سعی کردیم گلچینی از بهترین ها را به شما معرفی کنیم.

امیدواریم از این مقاله هم استفاده کافی را برده باشید. اگر این مقاله برای شما مفید بود امتیاز خود را ثبت کنید.

بهترین سایت های خرید بک لینک با کیفیت و دائمی
5 از 2 رای
1 نظر
  1. الیاس می گوید

    سلام
    من برای فروش نهال میخواستم بکلینک بخرم و در سایت بکووریتی نتوانستم وارد بشوم و آموزش نداشت لطفا آموزش خرید بک لینک را هم قرار دهید چگونه باید خرید کنیم و پولش چجوری می شود پرداخت کرد
    سپاس فراوان

ارسال نظر ارزشمندتان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.